Privātpersonām plānots aizliegt filmēt galvaspilsētas domes un komiteju sēdes, paredz šodien Rīgas domes Finanšu un administrācijas lietu komitejas atbalstītais pašvaldības darba reglaments.
Rīgas vicemērs Edvards Ratnieks rosina aizliegt pašrocīgu Rīgas domes un komiteju sēžu filmēšanu, lai tādā veidā uzlabotu domes darbu un izrādītu cieņu citiem sēžu dalībniekiem, informē Inese Ozoliņa, Rīgas vicemēra E. Ratnieka padomniece.