Ik gadu Latvijā tiek slēgtas vairākas mācību iestādes, gadu gaitā slēgto skolu skaits jau pārsniedzis 200. un skolu reformai punkts nebūt vēl nav pielikts.
Pavisam drīz svinēsim Latvijas simtgadi jeb sagaidīsim šo svētku kulmināciju. Viennozīmīgi, jubileja liela un nozīmīga, svētki, kuri ir jāsvin. Taču cilvēkiem svētku prieku pabojā astronomiskās svētku izmaksas, piemēram, salūtam tērēsim 235 000 eiro.
Būt klāt savam skolas vecuma bērnam 24/7 režīmā nav īsti iespējams, un šos brīžus, kad bērns ir visneaizsargātākais, mēdz izmantot ļaudis ar sliktiem nodomiem.
"Konfūcijs ir teicis, ka no visiem noziegumiem smagākais - cietsirdība. Un nevar nepiekrist pēc piedzīvotā viņam," savu stāsu portālā sudziba.lv iesāk kāds vīrietis.
Sociālajos tīklos bijusī iekšlietu un aizsardzības ministre un pašreizējā "Hotel Roma" vadītāja Linda Mūrniece aizsākusi diskusiju par Rīgas Centrālās stacijas gājēju tuneļiem, nodēvējot tos par padomju mantojumu.
Rokgrupu "Līvi" un "Zvani" dalībnieka Guntara Mucenieka ģimeni skārusi nelaime – uguns pazudinājusi visu mūziķa iedzīvi, tajā skaitā ierakstu studiju un mūzikas instrumentus. Šobrīd svarīgākais ir sarūpēt postā aizgājušos mūzikas instrumentus un atjaunot ierakstu studiju, lai Guntars varētu muzicēt un pamazām sakrāt nepieciešamos līdzekļus mājas atjaunošanai.
8.novembrī pulksten 16:23 Valsts policija saņēma informācija no kādas ārstniecības iestādes par Gulbenes novadā sniegto medicīnisko palīdzību sievietei, kurai virsū uzripojusi automašīna.