SIA ”Jelgavas ūdens” informē, ka sakarā ar dzeramā ūdens apgādes sistēmas profilaktisko dezinfekciju Jelgavā,
2018. gada 16., 17. un 18.aprīlī ūdenim iespējama neliela hlora smaka un piegarša.
Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) aicina darba devējus pieteikties dalībai NVA Vakanču gadatirgū Rīgā, kas norisināsies 31.maijā no pulksten 10.00 līdz 14.00 laukumā pie Kongresu nama (K.Valdemāra iela 5, Rīga).
Latvijas lidsabiedrība airBaltic šodien, 2018. gada 16. aprīlī sākusi aviokompānijas nesen izveidotās airBalticTraining Pilotu akadēmijas studentu pirmās grupas studiju procesu. Pirmā 12 studentu grupa pēc pilna laika programmas pabeigšanas kļūs par airBaltic pilotiem.
Liepājas pilsētas pašvaldības dzīvnieku patversme "Lauvas sirds" ziņo par kārtējo cietsirdīgo izturēšanos pret dzīvniekiem - kādi neģēļi nokrāsojuši kaķi zaļā krāsā.
Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests aicina iedzīvotājus respektēt īpašos apstākļus, kādos brigāžu mediķi sniedz palīdzību pacientiem un cietušajiem, un atturēties no jebkāda veida darbībām, kas varētu traucēt mediķu darbu, sniedzot palīdzību pacientiem sabiedriskās vietās.
Cīnoties ar šaujamieroču un to būtisko sastāvdaļu nelikumīgu apriti, Valsts policija regulāri veic dažādus operatīvus un preventīvus pasākumus. Pagājušās nedēļas beigās realizējot operatīvi iegūto informāciju, Ludzas iecirkņa policisti konfiscēja vairākus nelikumīgi glabātus šaujamieročus, ka arī aizdomās par saistību ar nelikumīgu šaujamieroču glabāšanu aizturēja Ludzas novada iedzīvotāju.
15.aprīlī, pulksten 13:40 Valmierā, A. Upīša ielā, nepazīstams vīrietis, tēmējot sejā kādam jaunietim ar ierocim līdzīgu priekšmetu, imitēja šāvienu, informē Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvalde.
Brīvprātīgie Latvijas armijas rezerves veidotāji aktīvi piesakās jaunajam militārās apmācības kursam, pēc kura apgūšanas var kļūt par rezerves karavīru, informēja Aizsardzības ministrijā.
Rīgas apgabaltiesa kādai personai piemērojusi piecu mēnešu cietumsodu par 36 050 eiro nodokļu nenomaksāšanu, informēja prokuratūras preses pārstāve Una Rēķe.
Krievija izcēlies skandāls pēc tam, kad divas skolnieces Instagram tiešraidē translējušas, kā uz Mūžīgās uguns Omskā cep krabju nūjiņas, ziņo Lenta.ru.
Lielbritānijas pedagogu un skolotāju ikgadējajā konferencē izvērtušās asas diskusijas par potenciālo bērnu sagatavošanu ''mūsdienu pasaulei'', informē The Telegraph.
VAS "Latvijas Valsts ceļi" (LVC) plāno veikt visu valsts autoceļu tīklā esošo gājēju pāreju auditu, īpašu uzmanību pievēršot neregulējamām pārejām, daļa no kurām varētu tikt likvidēta.