Ārējie Nr.3

16:28
Šodien savu septīto dzimšanas dienu svin krievu dziedātājas Allas Pugačovas un humorista Maksima Galkina dvīņi. Bērni apsveikumus saņem arī no citām Krievijas šovbizensa zvaigznēm.
 
12:15
Kad princis Harijs un Megana Mārkla nolēma paturēt noslēpumā, ka paši izveidojuši sev jaunu mājaslapu, nekonsultējoties ar karalisko ģimeni un pils darbiniekiem, tas esot šokējis daudzus karaliskās ģimenes locekļus, apgalvo jaunās biogrāfijas par karalisko pāri autori.
 
11:30
Jau vēstīts, ka lielu ažiotāžu izpelnījās ziņas, ka Krievijas aktrise Anastasija Zavorotņuka desmit gadus dzīvojusi laulībā ar uzņēmēju Dmitriju Strjukovu, kas viņu sitis un krāpis ar bērnu aukli. Šīs runas komentējusi Zavorotņukas meita Anna, raksta "gazeta.ru".
 
10:30
STV Pirmā! kanāla šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigzne Magone Šutoviene centusies atjaunot attiecības ar māti, taču dabūjusi “ar kalašu pa muti”.
 
5:30
Par jauno tabakas produktu apkarošanu un Covid-19 ierobežošanu Neatkarīgās intervija ar ārstu Pēteri Apini.
 
Vakar, 14:06
Lai gan par Holivudas aktiera Džordža Klūnija šķiršanos no sievas Amalas tika runāts jau pagājušajā gadā, tagad kļuvis zināms, ka Klūnijs aizgājis no sievas, raksta "Woman's Day".
 
Vakar, 12:45
Advokāte Tamāra Puhova paziņojusi, ka dziedātājs Boriss Moisejevs ir smagā stāvoklī. Viņa atklāja, ka kontaktējās ar tuvu Borisa draugu, kas pavēstīja skumjās ziņas, raksta "Sobesednik".
 
Vakar, 7:00
Kāda latviešu ģimene, kas vēl martā saslimusi ar Covid-19, joprojām saskaras ar apkārtējo neizpratni un noraidošu attieksmi gan klasesbiedru vidū, gan no veselības aprūpes iestāžu darbiniekiem, vēstīja LTV raidījums "Panorāma".
 
Vakar, 5:30
Līdzīgi kā Lietuvā un Igaunijā, arī Latvijā tiks ieviesta nodeva par telefona numura lietošanu, liecina šodien valsts sekretāru sanāksmē pieteiktais likumprojekts “Noteikumi par numerācijas lietošanas tiesību ikgadējo valsts nodevu”.
 
16.sep
Raidījuma "Māmiņu klubs" vadītāja Rūta Dvinska savā Instagram profilā atzinusi, ka šobrīd cīnās ar trīs gadus jaunās meitas dusmu lēkmēm.
 
16.sep
Kāds valmierietis patlaban guļ slimnīcā ar nopietnām galvas traumām, ko guva kautiņā naktsklubā, kur viņu piekāva un aplaupīja nedēļas nogalē “Dueta Sandra” uzstāšanās laikā, vēsta raidījums “Degpunktā”.
 
16.sep
Mēs visi vēlamies izvairīties no aptaukošanās. Portāls "Bright Side" ir uzskaitījis dažas visbiežāk sastopamās uztura kļūdas, kuras, iespējams, neamz nenojaut, ka pieļauj ikdienā.
 
16.sep
Kā izradās, šokolāde ir ne tikai iecienīts gardums. Tā jāed arī gadījumā, ja cilvēks izjūt sāpes, raksta "adme.ru".
 
15.sep
Sociālo tīklu vidē jābūt uzmanīgam - jāizvērtē informācija, ko saņem dažāda veida sarakstēs. Aiz tām var slēpties krāpnieki, kuri vēlas iegūt tavu sociālo tīklu identitāti.
 
15.sep
Pēc straujas veselības pasliktināšanās Nijoles ģimene pieņēma lēmumu mammu nogādāt aprūpes namā, kur pēc pusgada 84 gadus vecā kundze no šīs zemes atvadījās. Augusta vidū Nijole saņēma zvanu no VID darbinieces. Sarunas temats sievieti pamatīgi satriecis, vēstīja raidījums "Bez Tabu".
 
15.sep
Labi izskatās, ļoti nepieciešami un plaši pieprasīti – tā var īsumā raksturot Latvijas kompānijas izgatavotus bezkontakta dezinfekcijas stendus, kas guvuši atzinību ne tikai mūsu valstī, vēstīts Kārļa Kristapsona materiālā raidījumā "900 sekundes".
 
15.sep
Krievijas opozīcijas līderis Aleksejs Navaļnijs publicējis publicējis foto no klīnikas Berlīnē, kurā ārstējas pēc saindēšanas ar nervus paralizējošo vielu “Novičok”.
 
15.sep
Maestro Raimonds Pauls, viesojoties LTV raidījumā "Rīta Panorāma", izteica savu viedokli par pandēmijas ierobežojumiem Latvijā.
 
15.sep
Latviešu basketbolists Jānis Timma, kas praktiski vienmēr ir redzams sportiska stila apģērbā, Instagram publicējis bildes, kurās redzams jaunā tēlā.
 
15.sep
Meteorologs Jānis Trallis brīdina par laika apstākļiem ceurtdien.
 
15.sep
„Vara vēlas visu kontrolēt, un, pateicoties digitālajām tehnoloģijām, rodas arvien jaunas iespējas to īstenot. Tagad – ciešā sasaistē ar tā dēvēto kovida pandēmiju ‒ tiek ieviesta arvien lielāka kontrole. Vairs nešķiet neticami, ka reiz visi nonāksim elektroniskajā koncentrācijas nometnē,” uzskata vēstures zinātņu doktors, profesors Harijs Tumans. Šodien saruna ar profesoru.
 
14.sep
Mūziķa Andra Kiviča un viņa sievas Lienes Kivičas kopīgajā sociālās vietnes Instagram profilā publicēts foto, kurā Liene redzama pēc kosmētiskas procedūras.