Pirmdiena, 15.aprīlis

redeem Aelita, Gastons

arrow_downwardĀrējie Nr.3

"Ir ārkārtīgi svarīgi nenojaukt to spriedzi, kas mākslas pasaulē tomēr ir vajadzīga. Mākslas pasaule nav aseksuāla. Un žurnālistikai, pētot šīs lietas, ir jābūt ekstra atbildīgai un jāstrādā ārkārtīgi profesionāli," TV24 raidījumā "Nedēļa. Post Scriptum" saka Dailes teātra direktors, aktieris, uzņēmējs, Cēsu novada domes deputāts (JV) Juris Žagars. 
8:15 Portāls nra.lv
Ilmārs nolēma izpalīdzēt draugam un uz tehniskās apskates staciju nogādāja viņa divdesmit piecus gadus veco “Volvo” spēkratu. Apskates inspektors atteicies veikt dūmainības pārbaudi, kas ir obligāta prasība, lai iegūtu atļauju piedalīties ceļu satiksmē, vēsta "Bez tabu".
7:00 tautaruna.lv
Ralfs Eilands, būdams sabiedriski aktīvs cilvēks, vienmēr mudina rīkoties. Mikroblogošanas vietnē "X" Eilands dalījies ar ļoti pesimistisku, domājams ironisku, ziņu.
3:00 tautaruna.lv
Krievijas propagandas mediji nākuši klajā ar jaunu sazvērestības teoriju - Latvija pavisam drīz uzbruks Krievijas teritorijai, lai Abrenē izveidotu tautas republiku.
2:00 tautaruna.lv
Saskaņā ar RIAA (Amerikas ierakstu industrijas asociācijas) datiem, šī dziesma Amerikas Savienotajās Valstīs kļuva par platīna dziesmu 18 reizes, kas tai palīdzēja iegūt titulu - populārākā dziesma vēsturē.
1:00 tautaruna.lv
Sieviete vērsās pēc juridiskās palīdzības pie advokātes Glorijas Allredas, kura iepriekš pārstāvēja seksuālās uzmākšanās upuru intereses, raksta Business Insider.
Vakar, 19:20 tautaruna.lv
Daudzi cilvēki ar vecumu sāk izjust kognitīvo funkciju, īpaši atmiņas, pasliktināšanos. Ja esat vecāks par 40 gadiem un saprotat, ka jūsu atmiņa vairs nav tāda, kāda tā bija agrāk, ir lietas, ko varat darīt, lai mazinātu problēmu.
Vakar, 16:40 tautaruna.lv
Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisija otrdien, 16. aprīlī, pirms pirmā lasījuma skatīs Valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātos grozījumus likumā "Par svētku, atceres un atzīmējamām dienām", kas paredz starptautisko Skolotāju dienu atzīmēt 5. oktobrī.
Vakar, 12:47 Ziņu aģentūra LETA
Sociālajā medijā "Facebook" cilvēkus sajūsminājis kāds video, kurā redzams, kā Jūtas, ASV, policists dzenas pakaļ cūkai, raksta "UPI".
Vakar, 10:07 tautaruna.lv
Iztērēt daudz naudas nav liela māksla, bet trīs cilvēku ģimeni paēdināt visās nedēļas darbdienās, iztērējot vien 25 eiro, tā gan ir liela māksla.
Vakar, 9:20 tautaruna.lv
Kļūdīties var jebkurš, un izņēmums nav TV. Kāds vērīgs skatītājs TV raidījumā "Rīta panorāma"ir pamanījis, ka divas ģitāras savstarpēji saslēgtas ar vienu kabeli. ir skaidrs, ka elektriskās ģitāras šādā veidā neskan.
Vakar, 8:20 tautaruna.lv
Intervijā "Neatkarīgā" leģendārais grupas "Līvi" līderis Ainars Virga, kurš nosvinējis savu 60. dzimšanas dienu, atklāti runā gan par bērnību, gan šodienas aktualitātēm.
Vakar, 3:00 Portāls nra.lv
Jau iepriekš ziņots, ka līdzšinējā Latvijas vēstniece Itālijā Solvita Āboltiņa savas darba gaitas turpinās kā vēstniece Nīderlandē.
Vakar, 1:00 tautaruna.lv
"Viss! "Līvi" ir vēsture, patīkama, ne tik patīkama, slavena un ne tik slavena, bet vēsture! To es autoratīvi paziņoju, kā grupas dibinātājs! Tie zēni, kas sevi dēvē par grupu "Līvi", nav "Līvi"," ar šādu ierakstu sociālajā vietnē "Facebook" dalījies mūziķis Juris Pavītols/
13.apr tautaruna.lv
"Ir diezgan daudz pacienti, kas nav atguvušies pēc Covid-19 infekcijas," TV24 raidījumā "Dienas personība" skaidro ģimenes ārsts, Latvijas lauku ģimenes ārstu asociācijas valdes loceklis Ainis Dzalbs.
13.apr Portāls nra.lv
Raidījumā “Aktuālais par karadarbību Ukrainā”, žurnālists Labucs un Ukrainas notikumu skaidrotājs Slaidiņš skatītājiem demonstrēja krievu armijas sausās uzturdevas paku. Nazis bija nepieciešams pakas atvēršanai. Uzturdevā bija atrodami konservi, cepumi, saldumi.
13.apr Portāls nra.lv
Robs Adkoks nolēma pārmācīt Spānijas kabatzagļus un izdomāja atjautīgu veidu, kā pieķert tos nozieguma vietā, raksta "Daily Star".
13.apr tautaruna.lv
73 gadus vecā bērnu grāmatu autore Rozena Mareja (Roseana Murray) aizvadītajā nedēļā piedzīvoja šausmu pilnu uzbrukumu. Sievietei 5. aprīļa rītā pastaigas laikā uzbruka trīs amerikāņu pitbulterjera šķirnes suņi, ziņo "The Sun".
13.apr tautaruna.lv
Pretēji valdošajam viedoklim, ka Nila Ušakova laikos Rīga tika nolaista līdz kliņķim, mūziķis nāk klajā ar secinājumu, kas nebūt nav viennozīmīgi vērtējams.
13.apr tautaruna.lv
Ārsti Lizai Monkai no ASV paziņoja, ka viņai atlicis dzīvot vien 15 mēnešus, jo viņai diagnosticēts vēzis. Sieviete pārcieta agresīvu ķīmijterapiju un jau atvadījās no tuviniekiem, kad izrādījās, ka pārciestās mocības bija veltas. Viņai nebija vēzis, ārsti bija pieļāvuši kļūdu, raksta "The Sun". 
13.apr tautaruna.lv
Astrologs Andris Račs viesojas "STV Pirmā!" raidījumā "Kad viņas satiekas". Sarunas laikā Andris tiek aicināts atklāt, vai viņš ir ielūkojies arī tajā, ko zvaigznes rāda saistībā ar Ukrainā notiekošo karu.
13.apr Portāls nra.lv
11.aprīlī Valsts policija izplatīja informācija, ka meklē bezvēsts prombūtnē esošo 1979. gadā dzimušo Raivi Grīnbergu, kurš šā gada 9. aprīlī devās uz Majoru dzelzceļa staciju, lai tālāk dotos uz Tukumu. Tagad zināms, ka vīrietis atradies.
12.apr tautaruna.lv