Ārējie Nr.3

Vakar, 18:00
Prinča Harija un Meganas Mārklas kaimiņiene "Sunday Mirror" pastāstījusi, ka pāra vistām draud nopietnas briesmas, jo apkārtnē klejo lācis.
 
Vakar, 11:30
Astrologs Kristaps Baņķis uzsver - šodien sevi ir jāsaudzē.
 
Vakar, 7:00
Eksperti nosaukuši, viņuprāt, labāko vakcīnu pret Covid-19, taču, pēc kāda principa atlase notika, nav norādīts, ziņo RBC.
 
Vakar, 5:30
Kopš 1. aprīļa dārgāk par mobilajiem sakariem jāmaksā “Zelta zivtiņas” (“Tele2”) tarifu plāna “ZZ Seniori” un “Bezlimita sarunas” lietotājiem, bet kopš 1. maija – “Bite” klientiem, kas lieto skolēniem un jauniešiem paredzētos tarifus. SIA "Latvijas mobilais telefons" tarifus, kas skar pakalpojumu "Internets telefonā", mainīja šā gada 1. janvārī. Mobilo sakaru operatori tarifu izmaiņas skaidro ar rūpēm par saviem klientiem.
 
9.mai
Pirmdien, 3. maijā, Bils Geits un Melinda Geitsa publiski paziņoja par šķiršanos. Melinda medijam "Daily Star" nāca klajā ar pārsteidzošu informāciju par abu savstarpējām attiecībām.
 
9.mai
Ivitai no Āgenskalna ir 44 gadi, septembrī būs 45 gadu dzimšanas diena. Viņa ir mamma 16 gadus vecam dēlam un mīloša sieva vīram. Ivita ir fizioterapeite, bet nopietnas slimības dēļ pēdējos gados slodzi samazināja, līdz pavisam pārtrauca strādāt.
 
9.mai
Basketbolists Jānis Timma sociālajā medijā "Instagram" dalījās ar video un fotogrāfiju no kāda restorāna apmeklējuma, kurā saticis pasaules slavenu pavāru.
 
9.mai
Šodien, 9. maijā, visā pasaulē atzīmē Mātes dienu. Katra mamma ir īpaša un unikāla savā veidā. Tomēr ir sievietes, kurām mātes instinkts piemīt vairāk nekā citām, tas var būt arī atkarīgs no zodiaka zīmes, raksta "Your tango". Noskaidro, kuras četras zodiaka zīmes pārstāves ir vislieliskākās mammas.
 
8.mai
Latvijas "drag queen" pārstāvis Amuna Davis jeb īstajā vārdā Dāvis Ķimenis pavisam nesen, 5. maijā, nosvinēja savu 29 dzimšanas dienu. Viņš sociālajā medijā "Instagram" dalījās ar kadriem no savas svētku dienas.
 
8.mai
TV šovu zvaigznes un dzejnieces Magones Šutovienes vīrs Žanis demonstrējis savu radošo izdomu, lai atrisinātu tehniksu problēmu.
 
8.mai
Mikroblogošanas vietnē "Twitter" lietotāji nespēj slēpt sašutumu par vakar notikušo kādā Rīgas terasē.
 
8.mai
Ceturtdien, 6. maijā, savu otro dzimšanas dienu svinēja britu prinča Harija un viņa sievas, bijušās amerikāņu aktrises Meganas Mārklas dēliņš Ārčijs. Ģimene publicējusi foto, kurā redzams gaviļnieks.
 
8.mai
Viens no attiecību galvenajiem stūrakmeņiem ir uzticība. Mēs to vēlamies sagaidīt no sava partnera. Tomēr nereti apkārt ir dzirdams tas, ka kāds ir atradis mīļāko un krāpis savu otro pusīti. Pie tā var būt vainojama arī zodiaka zīme, vēsta "Your tango". Izlasi un noskaidro, kuras piecas zodiaka zīmes ir visneuzticīgākās.
 
8.mai
Veselības portāla "Eat This, Not That!" speciāliste Sāra Krova apkopojusi paradumus un ēdienus, kurus mainot vai izslēdzot no ēdienkartes, varam ievērojami uzlabot veselību ilgtermiņā, kā arī novērst augsta asinsspiediena rašanos.
 
7.mai
Šīm horoskopa zīmēm līdz 7. oktobrim būs grūtāks laika periods nekā citiem, raksta "Your Tango".
 
7.mai
Britu profesors Tims Spektors mikroblogošanas vietnē Twitter publiskojis attēlu, kurā pārāda, kā izskatās nagi, ja ir izslimots Covid-19.
 
7.mai
Metereologs Jānis Trallis mikroblogošanas vietnē Twitter atklājis, kurā maija naktī gaidāma pēdējā bargā salna pirms vasaras.
 
7.mai
Sieviete no Kurzemes, kura vēlas saglabāt anonimitāti, ir satraukuma pilna – kāds bez sievietes ziņas smeļ naudu no bankas konta, turklāt ar katru reizi summas kļūst lielākas un lielākas, un lielākas, vēsta raidījums "Bez Tabu".
 
7.mai
Šonedēļ Pārdaugavā, Rīgā pa Kurzemes prospektu braukāja neparasti daudz policijas automašīnu – likumsargi meklēja noziedznieku, kas nodarot smagus miesas bojājumus, nogalināja kādu vīrieti, vēsta raidījums “Degpunktā”.
 
7.mai
Kāda Latvijas iedzīvotāja dalījusies ar pieredzi - viņa saslimusi ar Covid-19 diezgan smagā formā.
 
7.mai
Daugavpils iedzīvotāja Jeļena vērsās portālā Grani.lv un pastāstīja par situāciju, kurā nonācis darbnespējīgs invalīds, kuru paredzēts izlikt no dzīvokļa, un viņa kaimiņi.
 
6.mai
Kāda mikroblogošanas vietnes Twitter lietotāja raksta, ka, sapotējoties pret Covid-19, viņai beidzot bija iespēja satikt tuviniekus.