Komentāri / NRA pēta: Valsts prezidenta kancelejas darbiniekiem gaidāms algas pieaugums
 

47 komentāri

PPastaliņa
Vajadzeja , vajadzēja sen paaustināt sim badmiram algu citadi nosprags pats un vina palaistuves ...
21.oktobris, 6:10 Atbildēt
QQqq
Uz ubagiem solīto, bet nepalielināto min.algu ieekonomēja kungu algām.
21.oktobris, 6:19 Atbildēt
PPirktspēja
Šeit ir ieviests eiropejisks minimālais darba atalgojums.
21.oktobris, 7:17 Atbildēt
RRaimonds
....tikai ne visiem. Tautas lielākā daļa ir aiz borta.
21.oktobris, 7:33 Atbildēt
kkrams
Bet tauta varēs turpināt kārt zobus vadzī!
21.oktobris, 7:20 Atbildēt
jjanis
nu tauta zobus vadzī nekar, daži pat pamanās caurajos zobos uzkrāt gaļu nākošai reizei. Ja vien būs debate saimā par budžetu latviešu valsts prezidentam, tā solās būt vienveidīga, jo deputāti centīsiea pārspēt cits citu ar piemēriem, ka ar esošo prezidenta algu latviešu valstī galus kopā savilkt nevar, arī reprezentācijas izdevumi smieklīgi. Bet nejēgas atbalsta grupa jāpaplašina un vairāk jāmotivē ar naudu, komandējumiem, izglītošanu, brīvpusdienām un ko tik vien vēl ne.
21.oktobris, 8:44 Atbildēt
bbebrs
Pretīgi skatīties uz šiem alkatīgajiem nespējniekiem, nesaprotu kāpēc par prezidenta tukšo grabēšanu jāmaksā tik liela alga!
21.oktobris, 7:26 Atbildēt
RRaimonds
Vispār tā smirdīgā Briseles žīda kantoris ir jālikvidē.
Jo vienīgais ko tas dara, tas izzog un notrallina Latvijas nodokļu maksātāju naudu.
Pats tas žīds gan jūtās tur tīri omulīgi. Viņš var jāt savas padomnieces un vazāties pa pasauli piedaloties tur visādās kronēšanas ceremonijās.
Tas bardaks ir jāpārtrauc
21.oktobris, 7:31 Atbildēt
UUga
Tas žīds ar Kariņu ir ASV spiegi lai pilnībā iznīcinātu un pakļautu Latviju.
21.oktobris, 7:44 Atbildēt
RRaimonds
Tas Kariņš ir labticīgs stulbenis, kurš nezina kur viņš atrodas .. un kas viņš ir ....
Vienīgais viņa uzdevums ...ko viņš arī cītīgi pilda ... t.i. saturēt to visu šļuru (Latvijas valdošo koalīciju) .. kopā .. lai tā neizirst pa vīlēm ... un lai tā var pildīt savu Sponsoru uzdevumus ..
Būvēt Saukrastos ASV gāzes termināli . ... būvēt to 100% militāro kompleksu - Rail Baltik ...ļaut ASV administratoriem .. ar Purgailes palīdzību izzagt ABLV banku ...utt.
21.oktobris, 8:28 Atbildēt
vvispār
Divi krievijas troļļi (Raimonds&Uga ), kuri zem katra raksta apšmucē LV no visām pusēm.
21.oktobris, 9:38 Atbildēt
kkas notiek
kā tad to var pārtraukt tagat? nekā.. tas liekulis iekārtojies omolīgi.gan sieva,gan tuvā padomniece tiek atalgota no mums.tas jau laiž,kā imants parādnieks tikai ne tik pieticīgi finansiāli
21.oktobris, 11:32 Atbildēt
jjanis
vai tik tu pats neesi ebreju tautības, ka tik ļoti izpaudies - ebreji jau nadzīgi uz kūdīšanu
21.oktobris, 15:35 Atbildēt
QQqq
Ebreji Latvijā ieradās 1940.ar Krievijas tankiem, līdz tam Rīgā bija žīdu biedrība!!!!
21.oktobris, 16:52 Atbildēt
OOtto
Tas ir pareizi. It īpaši - algu vajag dubultot A.Rozenbergai + iepirkt jaunus MB 600. Lai visi redz , ka mēs neesam kādi niekalbji
21.oktobris, 8:09 Atbildēt
RRaimonds
Kas ir tā Rozenberga? . .. tā, kuru tas smirdīgais Briseles žīds regulāru jāj?
21.oktobris, 8:31 Atbildēt
aak je
viņam jau kucina tuva ne rozenberga.
21.oktobris, 11:33 Atbildēt
TTauta mosties
Labāk būtu padzīt un tautai veidot jaunu valsti. Šī parazitē.
21.oktobris, 8:28 Atbildēt
ooma
Un gaidāmās sekas? Valstī palielināsies vidējā alga, un Saeimas deputātiem arī kas atkritīs. Lai nav jāpārtiek no sausas maizes un ūdens vien.
21.oktobris, 8:47 Atbildēt
VViskijs
Ko var gribēt no personas, kas visu savu darba dzīvi ir nodzīvojusi tikai uz nodokļu maksātāju rēķina (dienesta auto ar šoferi, eiroskolas nauda bērniem, piemaksas par dzīvesvietu un komandējumiem un, un, un....
Nu tikai nevainīgi blisinās acis un teiks, ka ķeizaram tak jādod kas ķeizaram pienākās.
Japānas karali nu nekādi bez LV prezidenta (ar delegāciju) nenokronēs :-). Nez cik tad pavadoņu līdzi ņems? Tikpat daudz kā uz Ņujorku vai Atēnām? Un visi bez pielietojuma?
Nu tāāā vecim patīk zīmēties par svešu naudu, ka nelabi paliek skatoties. Kur tad sludinātā pieticība? Pats sevi tā diskreditēs, ka diez vai pārvēlēs pēc 3,5 gadiem....
21.oktobris, 9:04 Atbildēt
OOpis
Bezdibenis starp tautu un valdošo kliķi padziļinās , saprotams kāpēc Polija nobalsoja par nacionālu partiju , gatavosimies !
21.oktobris, 9:05 Atbildēt
nnon
mums tādas partijas nav un nekad nebūs, jo latvietis, atšķirībā no poļa, ticis pie teikšanas pirmais, ko aizmirst, ir viņa līdzcilvēks, tā vietā ir viena doma, kā labāk otru izmantot un apkāst
21.oktobris, 9:18 Atbildēt
vvispār
Bet Levitu tieši arī izvirzīja nacionālā partija.
21.oktobris, 9:41 Atbildēt
RRaimonds
Un Latvijā pēc 1991 fada nav bijis un arī patreiz nav nekādas Nacionālas partijas.
Diemžēl ...
21.oktobris, 10:55 Atbildēt
RRaimonds
NAcisti = žīdu sugas fašisti
Tad par ko tu brīnies?
21.oktobris, 10:47 Atbildēt
UUrzula
Tu domāji NA muļķīšus , kas atbalstija Šuplinskas šmuces ?
21.oktobris, 9:57 Atbildēt
vvispār
Ļoti nesmuki!
21.oktobris, 9:31 Atbildēt
VVienā vārdā
Attīstamies!
21.oktobris, 10:04 Atbildēt
PPensionārs
Esmu priecīgs!
21.oktobris, 10:14 Atbildēt
UUdo Ulbergs
Tas tika paredzēts un par to tika brīdināts jau pašā sākumā - "nācijas tēvs" 1) aptašķīs latviešiem visus svētākos fenomenus un 2) ievērojami palielinās budžetu, demagoģiski to pamatojot ar "valsts interesēm" un "nācijas" "valstsgribu". Bet reāli viss ir loģiski! "6.oktobra paaudzes" diriģētajā jaunajā laikmetā arī valsts prezidentam ir jābūt adekvātam - neizglītotam, diskursīvi pilnīgi bezjēdzīgam, ar demagoģiski noformētu alkātību un savtīgu nekaunību. Tautas vēsturē visnevērtīgākā paaudze ir sev sarūpējusi ideāli adekvātu valsts prezidentu - noteikti visatbaidošāko valsts prezidentu LR vēsturē, kurš pie tam vēl ir reti pelēks cittautietis un kurš katru dienu ņirgāsies par "nāciju", jo viņa glamūrīgi pseidointelektuālā vārīšanās patiesībā ir klaja ņirgāšanās par mums visiem. Taču impīčmenta nebūs, arī tomāti un olas nelidos, nelidos arī lodes..."Nācijas" inteliģence dievina savu "nācijas tēvu-pravieti" un ir gatava atdarināt Aleksandra Matveja dēla Matrosova varoņdarbu, lai "nācijas tēvs" varētu mierīgi baudīt bezmaksas ēdienu un savas miesas svaiguma uzturēšanu Kosigina vasarnīcā, kā arī ārzemju vislabākajās viesnīcās.
21.oktobris, 10:24 Atbildēt
vvispār
Kur ir tā "kosigina" vasarnīca?
21.oktobris, 10:41 Atbildēt
rrabins
tur jaaed tikkai cukgala brokastis?!
21.oktobris, 12:16 Atbildēt
RRaimonds
Jūrmalā ... iesaukta par Kosigina vasarnīcu tāpēc, ka tur ne tikai viņš, bet arī pārējie pēc viņa PSRS Ģenerālsekretāri pavadīja daļu vasaras ...
21.oktobris, 10:51 Atbildēt
aarā
esvairs negribu to levitu redzēt par prezidentu.tas,ka krievi rej tasskaidrs,bet daudzkur jau ir taisnība.pārāk šiki v'iņš grib dzīvot uz mūsu rēķina.runātājs labs,bet ar to par maz.
21.oktobris, 11:38 Atbildēt
HHāāaaaa
Man tas Levits kļūt pretīgs! Pretīgāku un glumāku žīdu nav redzēts! Tagad aizdrāza uz Japānu, izskatās, ka šitas pa pilnai programmai Latviju izkāsīs... Preteklis dzīvo uz mana rēķina... kaut aizrītos!
21.oktobris, 11:57 Atbildēt
mmelis
šodien,kas jauns žurnālā intervija par laimīgo ģimenīti.Pilnīgi 'vēmiens rauj no levita meliem.Vecais 'jāklis vai nu samelojies savai sievai vai arī viņai vispār nav pašcieņa,jo nauda visu regulē.Es,kā kaimiņš gadiem esmu redzējis cik tas vecis "uzticīgs" savai sievai.
21.oktobris, 12:23 Atbildēt
IInta
Tēma tā pati - vēl kāda ziņa:
jauns.lv/raksts/zina..pieauguma-lietderibu
21.oktobris, 13:21 Atbildēt
SSņupis
Nuja, vajag jau divus menesus vecu interviju ,,kas jauns,, nodrukāt, lai labāka publicitāte jo ,,nācijas tēva,, pozitīvais tēls nu jau sāk sķobīties ne pa jokam.
Saliek drauģeļus siltās vietās (Teikmanis, Lappuķe, Ilvesa)....
Dzīvos Saimas viesu namā, naudu tik kāsh no tautas un kāsīs vel vairāk, jo pieradis pie visa gatava. Biogrāfija uzpushķota (kaktu jurists, nevienu dienu nav kā ,,īsts,, jurists nostrādajis, tik kā politologs nenozīmīgos pētniecības darbiņos), uzbrauca pareizā brīdī kad vajadzēja pieteikties Eiropas institūcijās un piezīdās tur kā ērce un nu zīž tik tālāk....
21.oktobris, 13:33 Atbildēt
hhihi
skatos,ka,kasjauns izdzesis daudzus komentarus:))
21.oktobris, 14:10 Atbildēt
hhihi
kas jauns lapa zem levitu para raksta kads dzes komentarus un pluso.Jo paveroju,tiklidz kads minus paradas,ta uzreiz vieta ir plus:)))kadam laikam sis paritis loti patiik!interesanti paverot kadu laiku.un komentarspar kucinu vispar pazuda:)
21.oktobris, 14:23 Atbildēt