Komentāri: "Ak, Dievs! Vai tiešām?" Vēsts no Valkas daudzus satriec

Vai valstij būs lētāk apmaksāt Valgas slimnīcas pakalpojumus?

6.jun Atbildēt

Jā, būšot lētāk jo visās nelaimēs tikai Krauklis ar savu Vidzmes partiju vainīgs, neveicināja vietējo biznesu, nodokļus nesamazināja, komunālo pakalpoju nemaksātājiem parādus neatlaida, algas Valkā nepacēla līdz Igaunijas līmenim, SEB bankas pakalpojumus slēdza, budžetu pārtērēja. Vēlēšanās gan saņemto balsu attiecība bija 9/6 Kaukļa partijas labā, bet tas jau neskaitās, tie nebija vietējie balsotāji. Īpaši atzīmēju, ka neesmu Kraukļa fans, man taisnība tuvāka, ne "nacionālbļauru/tukšpiržu", aurošana. Pat ja apozīcijai netaisnīgi uzbruks, es būšu viņu pusē, bet kam tas interesē.Bet, ja par Valgas slimnīcu, tad pretēji uzskatam, ka igauņi krievu valodā nerunā, izrādās, ka 100% Valgas slimnīcas ārstu izcili pārvalda un saziņā lieto arī riebīgo krievu valodu, brīnumu brīnums Mēs,Valkas novada ļaudis, ar prieku, vajadzības gadījumā, uz Valgas limnīcu dosimies, viss ir OK! Prieks, kur tu rodies!

6.jun Atbildēt

Komentēt

atbilde atcelt