Komentāri: Latvijā augsts bezrecepšu zāļu patēriņš, medikamentus izvēlas bez saskaņojuma ar ārstu

Kāds pārsteigums, ja pie ārsta vēl ir jānokļūst, "50" jāsamaksā, n-tās stundas jāsēž koridori ar citiem slimajiem, .... Kāds pārsteigums.

Vienmēr gribas smieties un raudāt kad kaut kas tāds tiek pasniegts kā kaut kas kas nebūtu paredzams, neiespējams. Apausoties.

1.jun Atbildēt

Komentēt

atbilde atcelt