Kas ir palīgs klepus un bronhiālās saslimšanas gadījumā?

© Publicitātes foto

Pienākot ziemas tumšajam laikam, risks saslimt atrodams teju uz katra stūra. Viens no nepatīkamajiem saslimšanas elementiem ir klepus. Tādās situācijās talkā nāk Wintrozen, kas paredzēts klepus, kas aukstajos mēnešos ir biežs nelūgts viesis, ārstēšanai.

Ļoti svarīgi, lai, saslimstot arī citiem ģimenes locekļiem, zāles būtu iespējams lietot visiem. Tās piemērotas arī tiem, kas nepanes laktozi un diabēta slimniekiem. Wintrozen lietošana ir vienkārša - tableti ar apelsīnu garšu izšķīdina ūdens glāzē. Pagatavotais zāļu šķīdums uzreiz gatavs lietošanai. Wintrozen ieteicams lietot 2-3 stundas pirms došanās pie miera.

Wintrozen aktīvā viela ir acetilcisteīns. Tai piemīt izteikta mukolītiska darbība - tā šķidrina gļotas un strutaini gļotainus izdalījumus. Tas ir aminoskābes cisteīna atvasinājums, kam piemīt mukolītiskā darbība - rezultātā aktīvā viela veicina gļotu izvadīšanos no elpceļiem.

Iepakojumā ir 10 šķīstošās tabletes. Jāatceras, ka zāles ieteicams lietot tikai personām, kas ir pieaugušas un sasniegušas 14 gadu vecumu. Pirms zāļu lietošanas jāsazinās ar ģimenes ārstu vai farmaceitu.

SADARBĪBAS PROJEKTS

Veselība

"Pasliktināšanās ātrums turpina pieaugt," TV24 raidījumā "Dr. Apinis" saka EGV klīnikas un Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas urologs, andrologs Andris Ābele.

Svarīgākais