Komentāri / EZA: Balstvakcīnu potēšana ik pēc 4 mēnešiem var kaitēt cilvēka imūnsistēmai
 

223 komentāri

SSams
Jāpotē tik iekšā, labāk jau katru rītu, lai miesa brīnās, tas viss tikai nostiprina veselību un piedod cilvēkam neredzētu veiksmi naudas lietās un iespēju dzīvot ļoti ilgu mūžu, pilnīgi ne ar ko neslimot un dod organismam milzīgu spēku un ļoti lielu izturību, tādējādi palielinot darba spējas un arī seksuālo varēšanu. Es jau tagad esmu iepūtis 17 vakcīnu devas un jūtos super. Muļķi, kas vēl šaubās.
14.janvāris, 8:08 Atbildēt
mmazs koments
Ironijai un Sarkasmam ari ir enerģija, bet - pārsvarā negatīva tomēr.
Tāpēc tā kopumā ir metode, kas nenes labumu, Sams.
14.janvāris, 8:27 Atbildēt
PPareizaisjautājums
Es atkārtošu savu , pirms diviem gadiem uzdoto naivo jautājumu - vai nebija pareizāk uz C-19 nereaģēt vispār?

Kāda ir šīs divu gadu cīņas ieguvumu un zaudējumu attiecība?
14.janvāris, 11:23 Atbildēt
AAleksandre
Nacisti un tie, senlatvieši, kas savus vecākus veda uz mežu ragaviņās arī tev piekristu. Būtu apmiruši večuki un vājie. Bravo, jaunnacistu pļurzak.
19.janvāris, 18:13 Atbildēt
AAtbildu
Pareizs jautājums
19.janvāris, 5:26 Atbildēt
uupe
...arī gribētu zināt atbildi.
15.janvāris, 1:31 Atbildēt
RRiska grupa
ieguvumi!!!! hohoho 1.milzu peļņa farmācijas magnātiem, 2. peļņa medicīnas iestādēm; 3. mirst gados veci ļaudis, kas ir atslogojums valsts budžetam (pensijas), 4. sagrauta izglītības sistēma, kas nes līdz nezinošu un spēcīgu jaunu ļaužu - fiziskā darba darītāju masas; 5. radušies vēl vairāk vietējo miljonāru; 6. haosa paspārnē valsts nauda tērēta uz nebēdu, radot parādus logu Latvijai līdz LV pastāvēšanas galam
14.janvāris, 18:57 Atbildēt
iizbeigt pandēmiju
Labāk būtu 100%
14.janvāris, 18:46 Atbildēt
PPufaikciems
Ieguvumi - Big Pharma directori, visi miljardieri, pienaca klāt 30 Big Pharma miljardieru covida laikā. Afēristi Kankars un Pļūts bez jebkādas medicīniskās izglītības varēja vadit Veselības Ministriju un regulēt tautu pēc jebkurām iegribām. Abi palika par multimiljonāriem.
Zaudējumi - ar vakcināciju un ierobežojumiem sačakarēta miljonu cilvēku dzīve un veselība. Iztērēti miljardi, valsts parāds 17 miljardi.
Jautājums - kam tas viss bija izdevīgi?
14.janvāris, 15:50 Atbildēt
ffidels
zārkā viņi drīz tiks,tur tie multimiljoni nepalīdzēs.
14.janvāris, 18:01 Atbildēt
PPensis
Tu jau pats atbildēji - tiem kuri palika par miljonāriem....
14.janvāris, 17:44 Atbildēt
KKamila
Visvairak man riebj gimenes arsti ,slepkavas baltas halatas! Kur ir JUSU Hipokratiskais zvērests ? Jus vakcineja cilvekus un zinaja,ka jusu vakcina it eitanazija sadalita uz 4 dozam ! Liekuli ! Jus jatiesa kopa ar prezidentu Gaaga Tribunala! Tur jau bija SAdams Huseins un dabuja savu sodu ! un Jums ir jaatbild par savu noziegumu ! Cilvekiem ir jāvēršas Starptautiska tiesā ar izzinam no arstiem ,ka veseliba ir jau "salauzta" un tad valdibai bus jamaksa JUMS loti lielas naudas !!!
14.janvāris, 17:01 Atbildēt
PPieredze
Saslimu 3 mēnešus pēc vakcinēšanās. Slimoju smagi un ilgi. Bez tam ar vakcinēšanās blaknēm cīnos vēl joprojām - 6. mēnesi jau. Ģim. ārsts ne tikai neatzīst vakcīnas blaknes, bet arī nekādā veidā nepalīdzēja ārstēt Covid un vēl slimošanas laikā, ieteica uzreiz pēc izslimošanas skriet uz balstvakcināciju.
21.janvāris, 13:18 Atbildēt
PPensis
>Kamila - Pie Huseina nekādas atombumbas un ķīmisko ieroču ražotnes neatrada. Un diezin vai Tev ģimenes ārsts, kurš pats veic vakcināciju, Tev iedos spravku iesniegšanai Gāgas Tribunālā.
14.janvāris, 17:56 Atbildēt
IIlga
Izdevīgi, protams ka Pavļutam, Kariņam un Levitam un droši vien vēl kādiem.
14.janvāris, 16:14 Atbildēt
RRegina
Es lasiju ka šajās vakcinas Moderna un Pfizer ir kads % AIDS ,tapec ar KATRU DOZU cilvekiem imunitate KRIT !!!
14.janvāris, 17:16 Atbildēt
RRegina
Mani KAITINA stulbs Karinš ,vakar vinš salidzinaja Latviju ar Kanadu , SMIEKLIGI !!Tava Latvija ir nabaga vienmer bez naudas ! KAnada ir bagats valsts ,ko tu salidzini Kanadas likumu? Tavi kaimini Igaunija un Lietuva KLUSE par obligatu vakcinesanu pec 60+, bet kapec tu vienmer iebazi savu degunu AGRAK neka citi valsti ?
VAiras Freibergas VISMILAKA CITATA PRESE- "LAtvija -maza ,BET lepna ! " TAD KAPEC JUS AR LAtvijas LEPNUMU visu laiku prasa naudu Brisele ??? Mazais LEpnais VALSTS ,vai Jums nav kauna vispar but par ubagiem Brisele visu laiku ? KUr ir Jusu lepnums VAira Freiberga???
14.janvāris, 17:45 Atbildēt
YYANKY GO HOME arī no LV
Lūk lūk ...
Cik tālu jau esam.
Eiropas Zāļu aģentūrā ir ielavījušies Putina aģenti, tur ir pilns ar viņiem, un šie tagad mēģina sagraut mūsu Kankariņa kunga cēlo mērķi izvakcinēt tos 4.5 miljonus vakcīnu, kuras jau ir sapirktas par 132 miljoniem € un kuras kaut kur tak ir jāliek.
14.janvāris, 10:58 Atbildēt
EEkarijs
Un debilas premjers ar savu debilo valdibu,savas 4,5 COVID19 vakcinas vares sev iespausts dirsa un jau aprili Eiropa COVID-19 pademija pati paries
14.janvāris, 12:02 Atbildēt
JJelena Sergejeva
Bet, tu taču esi vakcīnfans.Par dirsām tev ir sava interese neapšaubāmi.
14.janvāris, 16:54 Atbildēt
nnezālītis
«Egils Levits ir kā spoža zvaigzne. Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no dziļas inteliģences, no izcilas izpratnes par Latvijas vietu un lomu Eiropas un pasaules kontekstā. Latvijai ir ļoti nepieciešama zvaigzne, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus. Viņš spēj visus putnus, kam nošļukuši knābji, ar savu lielo ticību Latvijas valstij un latviešu nācijai atkalt celt spārnos».

/Māra Zālīte/
14.janvāris, 9:47 Atbildēt
aapats
visam zalitem un nezalitem ik pec divam stundam
14.janvāris, 9:53 Atbildēt
jjaunaakais peetiijums
Neiepoteejot ikriita poti, vakars var nepienienaakt!
14.janvāris, 8:44 Atbildēt
jjaunu pētījumu lūdzu
bet kā ar katru piekto mēnesi? :)
14.janvāris, 9:17 Atbildēt
TTaa
To jau zina visa pasaule! Un vispār, beidzot jau sāk saprast tās vakcinācijas, kā tādas, nederīgumu vispār! Taču tas ir pasaulē, nevis pie mums, kur pie teikšanas ir tādi atsaldeņi kā kankara banda, kuriem nepielec un nepieleks nekas, izņemot to, ko viņiem borē saimnieki no jeņķijas!
14.janvāris, 9:50 Atbildēt
MMostaties
ASV augstākā tiesa atcēlusi obligāto vakcināciju.
14.janvāris, 18:17 Atbildēt
NNudien
tu neteiksi-kā tad tā-atņemt ļaudīm tādu iespēju`` pārtikt`` no potēm,ārprācccc(tas humoram).Tad,beidzot,atjēgušiees!Ko teiks Pauļuts un Prezidents??
14.janvāris, 14:21 Atbildēt
SSpain
Tikmer Spanijas premjers aicina Eiropu pielidzinat kovid Gripai un atceltbvisus ierobezojumus fortune.com/2022/01/..u-covid-endemic/amp/
14.janvāris, 14:46 Atbildēt
RRobis
Joske ar Pipļutu vecīšiem obligāti vakcinēs , citādi kur liks tos liekos vakcīnu miljonus !
14.janvāris, 8:12 Atbildēt
ddoks
Šobrīd pasaulē virkne ārstu, advokātu ir uzsākuši tiesvedības procesus pret PVO un to kas tiek darīts. Tas ir genocīds pret cilvēci un par to būs jāatbild! Jau divas vakcīnas ievērojami, ja pat nenovēršami sabojā cilvēka imūnsistēmu, par ko brīdina jaunākie Lielbritānijas zinātnieku pētījumi. Latvijas valsts varas lūgums jūtūbam izdzēst latviešu ārtses stāstīto par to kā ārstēt vispār ir nonsenss! Šīš balstvakcīnas uzbūvētas vīrusam, kurš vair neeksistē un visiem nākamo vīrusu veidiem ir absolūti bezjēdzīgas! Kariņam un valdībai bus jāāatbild par 5 miljonu nederīgu, nevajadzīgu vakcīnu iepirkumu, kas nav balstīts ne zinātniskos datos vai faktos!
14.janvāris, 9:19 Atbildēt
JJaa
Bus jaatbild ari par tukstosiem miruso pacientu, kurus lielako dalu vareja glabt, ja vien butu bijusi jedziga arstesana, sakot ar gimenes arstiem, beidzot ar reanimaciju. Divus gadus, ka lasu, jauna toposa arste intervija saka, arsti taustoties ka pareizi arstet. Arprac, pasaule Dr Zelenko jau sen izarste, ari Latvija mak arstet, tikai ne slimnicas. No tam pa gabalu jabeg. Gudra arste no Juras medicinas centra stasta ka izarsteties, bet jau pec briza vinu aprej, lai jau mirst. Tie no elites jau visu dabus, parejiem izdzisanas algoritms, ko pvo atlava. Bus jaatbild!
14.janvāris, 23:39 Atbildēt
DDans
Jā, čabulīšiem jāsāk kaltēt suhari
14.janvāris, 11:59 Atbildēt
LLatviete
Nekādi sausiņi! Pakārt Doma laukumā! Es esmu atstāta bez uzturlīdzekļiem. Atstādināta. Man nav sausiņu. Lai arī viņi nosprāgst bez sausiņiem.
14.janvāris, 12:50 Atbildēt
ffausts M.Oganjana Nākotnes medic
Šajā ne visai jautrajā stāstā par insultu un infarktu ,kurš uzsākas ,kā mēs jau noskaidrojām no jaunības ,vajag atcerēties vēl par vienu visai svarīgu apstākli ,par kuru mūsdienu medicīna nez kāpēc ir aizmirsusi.Runa iet par organisma un apkārtējās vides enerģētisko apmaiņu –zemes biosfēru un kosmosu.Cilvēka veselība saglabājas un cilvēks psiholoģiski un fiziski nesabrūk tai gadījumā ,ja viņš savu dzīvības enerģiju netērē pa tukšo-savu šūnu un audu enerģētisko rezervi.Pirmais noteikums lai saglabātu savu dzīvības enerģiju ir ievērot dabas bioloģiskos ritmus.Tas nozīmē,ka organisma ritmiem ir jāsakrīt ar dabas ritmiem un pirmkārt jau ar saules ritmiem.Visā pasaulē ir pieņemts rēķināties ar mēness fāzēm.Stādot augus,vācot zāles,attīrot aknas ,bet ir pilnīgi aizmirsts viens vienkāršs likums ,kurš zināms pat putniem –iet gulēt saulei rietot un celties ,kad saule lec.Dzīvnieku instinkti palīdz tiem saskaņot savus ritmus ar dabas ritmiem un pateicoties tam nodzīvot dabīgu dzīves ilgumu.Mēs saprātīgi cilvēki samazinām savu dzīvi mazākais desmit reizes pateicoties pirmkārt traucētiem organisma bioloģiskajiem ritmiem un pilnīgai nezināšanai par tādiem.Pat vairāk,mēs par tiem neko negribam zināt ,jo mūsdienu pasaule ,kas pārsātināta ar tehniku neatstāj vietu pat domai par to ,ka daba ir dzīva saprātīga sistēma un mūsu māte,kas savus bērnus baro ar savu enerģiju pilnīgi par brīvu.Mūsu dzīve par 90% tiek nodrošināta tieši ar zemes,saules un kosmosa enerģijas laukiem,kuri savstarpēji ir saskaņoti.Saskaņojot savus enerģētisko lauku ritmus ar šo neizsmeļamo kosmiskās enerģijas okeānu,mēs varētu dzīvot nenoteiktu ar laiku dzīves ilgumu,ja nonāktu ar kosmosu garīgā un enērģtiskā rezonansē.Bet tehnika ,kas aizpildījusi mūsu realitāti neatstāj vietu tamlīdzīgām domām.Mēs savu dzīvi nespējam iedomāties bez televizora ,kompjūtera,mobilā telefona,ledusskapja,mikroviļņu krāsns,putekļu sūcēja.Cilvēks kļuvis par pielikumu pats savai radītajai tehniskajai pasaulei ,kas sagrauj viņa dabiskās saites ,samazina organisma iespējas un pašu dzīvi.Bet ja mēs neesam spējīgi izmainīt realitāti kurā dzīvojam ,tad nevajadzētu sevi vismaz mānīt ar domām par tehnisko labklkājību uz saprast tās īstenoto maksu.Un tāpēc pat paši vienkāršākie miega un nomoda ritmi jau normalizē bioloģiskos ritmus šūnās ,audos un mūsu organisma orgānos.Ja tam pievieno pareizu ēdiena uzņemšanas ritmu (10-11,14-15 un 18 ) ,mēs normalizējam gremošanu jo nodrošinām aknu un aizkuņģa dziedzera ritmisku darbu ,atbrīvojot šos orgānus no nepārtraukta darba visas diennakts garumā pārstrādājot uzņemto pārtiku un ļausim tiem nodarboties pašiem ar savu attīrīšanu .Ja pie visa šī arī barības kvalitāte atbildīs kosmiskās enerģijas vibrācijām ,tad mēs uzņemsim šo enerģiju caur ēdienu ,bet ne tikai no miega un fizioloģiska miera .Skaidrs ,ka dabas enerģētiskās rezerves atrodas dzīvās augu šūnās ,tas ir svaigā augu valsts uzturā (fito kalorijas) ,svaigi spiestās augļu un dārzeņu sulās un tāpat arī atkusušā ūdenī ,kas saglabā ledus struktūru.Atkusuša ūdens molekulas kristāliskā struktūra ir enerģijas avots organisma šūnām ,jo iekšējais kaulu šķidrums,asins un limfa ir ar tieši tāpat strukturētu molekulas formu.Un dabīgi ,ka tāpat ir arī strukturēts augu valsts šūnu iekšējais šķidrums augu valsts organismos ,tas ir dārzeņu un augļu sulās.Lūk cik daudz reāli enerģijas avoti ir cilvēka organismam: miegs,miers,augu valsts uzturs.Ir jāzina,ka miegs no 21-24 ir visvērtīgākais ,jo tieši šai laikā mūsu aura visvairāk uzpildās ar kosmisko enerģiju .Šādā nozīmē viena stunda miega līdz divpadsmitiem naktī ,līdzinās divām stundām miega pēc šī laika.Miegs tas ir vienīgais veids organismam ,kad tas saņem par velti ( ne tikai bez naudas tēriņiem un paša organisma gremošanas fermentu ražošanu ) dzīvības enerģiju no kosmosa. Ir nepieciešams tomēr zināt,ka kosmisko enerģiju mēs spējam saņemt arī caur citiem enerģētiskajiem kanāliem :mākslu un cilvēku savstarpējām attiecībām.Gleznošana,harmoniska melodiska mūzika ,poēzija ,klasiskās dejas nes mums no visuma nepārtrauktas informācijas plūsmas.Bez šaubām ,runa iet par augstāko mākslu ,bet ne par masu anti kultūru ,kuras uzmācību mēs izjūtam aizvien vairāk un vairāk.Šāda anti kultūra pie kuras var daļēji pieskaitīt arī rok mūziku ,mūziku nakts ballītēm un nakts klubiem ,video produkciju kas satur varmācības un seksa scēnas,un atbilstošus drukātus izdevumus tas viss nes sevī ļoti negatīvu un psihi graujošu informātiku no citas pasaules,tas ir sātaniskās.Visievainotākais kontingents ,kas patērē šādas informācijas ir bērni un veci cilvēki.Nestabilo bērnu psihi ir ļoti viegli samaitāt,un tas vistaisnākais ceļš kā tiek izaudzināti cietsirdīgi un bīstami noziedznieki.Aizdomājieties par to vecāki un padomājiet par to ,kādus jūs gribat ieraudzīt savus bērnus pēc 20-30 gadiem. Vai māksliniekus,gleznotājus ,muzikantus kuri spēj radīt,vai bandītus ,slepkavas,seksuālus maniakus ,kuru “mākslu “ mūsu bērni centīgi apgūst pie TV ekrāniem ? Lasītājiem var izlikties ,ka tam visam nav nekāda sakara ar pusmūža cilvēka infarktu .Bet sakarība ir un vistiešākā. Lieta tāda ,ka aprakstītā negatīvā informātika vis nehumānākajā veidā atņem cilvēkam viņa psihisko enerģiju un bojā organisma šūnas.Un ne tikai smadzenēm ,bet arī aknām,nierēm un sirdij. Ar atņemtu enerģētisko lauku šūnas iet bojā.Šūnas iet bojā arī no ļaundabīgām ,disharmoniskām cilvēku savstarpējām attiecībām.Kas var būt ļaunāk priekš vecīšiem par aukstām ,bezdvēseliskām attiecībām no pašu bērniem un mazbērniem ? Lūk vistaisnākais ceļš pie smadzeņu insulta.Padomājiet par to cilvēki ! Jūs varat pagarināt un saglabāt savu tuvo cilvēku dzīvi pateicoties mīlestībai .Starp citu,pateicoties mīlestībai jūs bez šaubām saglabāsiet dzīvi arī sev ! Reti kuram no vecākiem ienāk prātā doma,kad viņš lamā vai sit savam bērnam ,tad viņš kļūst par enerģētisku vampīru ,un ja vien viņš varētu ieraudzīt kas notiek ar bērna bioloģisko lauku šādos mirkļos,tad viņam kļūtu šausmīgi.Bet garīgu redzi mēs neesam apdāvināti-tāpēc nesaprotam ko paši darām.Man gribas pārliecināt lasītājus par to ,ka katra cilvēka dzīve un veselība –tā ir milzu visuma daļiņa .Un šī dzīve un veselība nesastāv no zālēm.Un arī ne tikai no ēdiena un dzeramā ,bet milzīgā mērā no garīgās enerģijas ,kura var būt gan pozitīva ,gan negatīva.Tikai savienojot vienā veselumā visas garīgās un ķermeniskās sastāvdaļas mēs spēsim pasargāties no nelaimēm ,slimībām un citām nepatikšanām.
15.janvāris, 7:27 Atbildēt
LLimuzīns lillā krāsā
Nevis "var kaitēt", bet noteikti tā būs. Tāpēc... ignorējam bandas murgus.
14.janvāris, 8:18 Atbildēt
IInga Spriņģe
Nu, beidz! Tā taču sazvērnieku teorija!
14.janvāris, 9:20 Atbildēt
GGrieta
Nonāca pie secinājuma ka apmirs vairāk nekā paredzēts un nebūs kas apkalpo valdīkļus un augsti apmaksātos tupos ierēdņus. Bet ko nu darīt ar iepirktajām vakcīnām. Hmm, štrunts, piedzemdēs vēl, tā kā vajag potēt sākot ar 50+, kad dzemdēt vairs nevar, un ja arī nomirs, nu ko tur, toties miljoni paliks valdkļu kabatās.
14.janvāris, 11:09 Atbildēt
PPiebilde
Pat šokolādi apēst par daudz ir kaitīgi! Pārdozēt medikamentus vienmēr IR kaitīgi.
14.janvāris, 17:51 Atbildēt
iizbeigt pandēmiju
Ignorējam visus bandas rīkojumus!
14.janvāris, 18:57 Atbildēt
PPirktspēja
:) Latvijai tas nedraud. Spečuki spiež ik pēc 5 mēnešiem.
14.janvāris, 8:18 Atbildēt
PPijānists
Nospļauties , ja tik špricēšanas plāns izpildīts !
14.janvāris, 8:19 Atbildēt
TTā lūk
Zb jau šitie gudrīši, bez gripas potes cilvēks varēja pilnvērtīgi dzīvot, strādāt, nevienu nešķiroja. Bet šitā šļura tiek psiholoģiski vardarbīgi uzspiesta. Atšķirību visi redz.
14.janvāris, 8:22 Atbildēt
NNo malas
Kāpēc agrāk sportisti tik bieži nemira sporta laukumos? Nekādu blakņu???
14.janvāris, 8:25 Atbildēt
NNo augšas
Tāpēc , ka no vakcīnām iespējams miokardīts , sevišķi bērniem !
14.janvāris, 8:45 Atbildēt
nniknais
Es no sāpēm sirds apvidū netieku vaļa jau mēnesi. Pirms vakcīnas nekas tāds nebija, dakteri plāta rokas, analīzes, eho un kardiogramma neko neuzrāda. Ejiet dirst, nevienu poti vairs netaisīšu!!!
14.janvāris, 16:28 Atbildēt
EE arī
Man pirms potes vispār nekādu problēmu ar sirdi nebija. Pēc tās slimnīca, zāles un izmeklējumi. Tagad bez zālēm nevaru normāli dzīvot - sirds vai nu neiet, vai skrien kā traka.
19.janvāris, 5:33 Atbildēt
EEgoisms
Man ir tas pats. Nesaprotu kas notiek, stipri nesāp, bet sajūta ka sirds kuļas kā pa ķīseļa bļodu.
14.janvāris, 19:44 Atbildēt
NNe tikai
Ne tikai bērniem, bet vairāk bērniem. Jebkuram pieaugušajam pēc vakcīnad arī var būt miokardīts, tikai tajos gadījumos sāk meklēt citus iemeslus miokardīta izcelsmei. Bērniem grūti atrast citus iemeslus atrunām.
14.janvāris, 10:35 Atbildēt
ŠŠad un Tad
Diemžēl sportu neesmu skatījies pēdējā laikā, bet sabiedrībā pazīstamas personības krīt...
14.janvāris, 11:20 Atbildēt
LLana
Nezin kāpēc neviens neslimo un nemirst no deputātiem, ministriem un valdības. Levits tikai mazliet paslimoja, varbūt, nu tā , lai tauta nomierinātos un viss .
14.janvāris, 13:15 Atbildēt
VVakara murgs
Labs jautujums. Moš resnajiem vepriem valdībā stipras iekšas, tur divas švakcīnas plus balasta šproti. Vai nu atkal visiem pirkti sertifikāti. Vienīgie kas slimoja bija Šlesers un Gobzems, plus Joske tur jau ko mazliet nosimulēja.
14.janvāris, 16:30 Atbildēt
hhehe
Atbildi mes visi varam iedomaties.... es reiz nosapnoju, ka ir cilveki, kuriem iesprice ko citu nevis vakcinu, piemeram vitamininus...
14.janvāris, 14:16 Atbildēt
nnezināms
Kad beidzot valdībā dominēs veselais saprāts ?
14.janvāris, 8:34 Atbildēt
IInga Spriņģe
Dominē, jau pāris gadus ilgi! Naudiņa nonāk tur, kur tai bija jānonāk!
14.janvāris, 9:21 Atbildēt
ddeputāts
Manas kabatas pildās!
14.janvāris, 9:51 Atbildēt
LLatviete
Nauda svarīgāka kā veselais saprāts.
14.janvāris, 12:53 Atbildēt
ccik jau var
atkal hren huizeni...katrs mikrobs , ko mēs satiekam katru dienu, katru dienu slogo mūsu imūnsistēmu. Lai runā imunologi, ne zaļu tirgotāji nekauņas. Tad ir ir kāds medikaments, kuru tūliņ lobēs!!! ATCEREIETEIS !!! PATREIZ NAV CERĪBU , KA BŪS LABS !!!!!PREPARĀTS PRET VĪRUSIEM, JO TIE IR INTRACELLULĀRI PARAZĪTI. tur arī hlamīdijas...nevar seksoties ar katru caurumu
14.janvāris, 8:42 Atbildēt
AArcijs
Uz Latviju tas neattiecas mes esam ipasi mes varam!
14.janvāris, 8:51 Atbildēt
ppatiesi
mēs varam būt par pasaules izcilāko farmkompāniju izmēģinājuma trusīšiem,latviešu pasaulē ir tik daudz kā nekad.
14.janvāris, 9:06 Atbildēt
ssth
Pagaidām šīs vakantās vietas aizņem izraēlieši un dāņi, bet mēs droši varam stāties rindā aiz viņiem :)
14.janvāris, 9:12 Atbildēt
nnu nu
un ārstēties ar urīnu, sāli, šmakauku...tibeta
14.janvāris, 10:51 Atbildēt
mmurgs
tad kāda mārrutka pēc sertifikāts ir derīgs tikai 5 mēneši????
14.janvāris, 8:56 Atbildēt
ggf
Ja pavisam godīgi, tad jebkura vakcīna kaitē veselībai. Vienīgā problēma - jums nav nekādu citu risinājumu un ticat jūs nepareizajiem cilvēkiem/nepareizajām vērtībām :)
14.janvāris, 8:58 Atbildēt
ppatiesi
nevar būr,nu tad potējam ik pēc trim mēnešiem,vakcīnas ir tik daudz kā nekad.
14.janvāris, 9:04 Atbildēt
ģģeniāli
Jā, mēs varam pārsteigt imūnsistēmu un piečakarēt vakcīnu! Potējamies ik pēc trim mēnešiem!
14.janvāris, 9:23 Atbildēt
MMan
jāsaka-būsim atkal pirmie-pārsteigsim visu pasauli un tapsim slaveni.
14.janvāris, 14:33 Atbildēt
AAha
Pavļuts tam nepiekrītīs:))
14.janvāris, 9:07 Atbildēt
yyes
ši ziņa varetu attiekties uz nekorumpetām valdībām ES .......,to LV noteikti laidīs garām
14.janvāris, 9:12 Atbildēt
llauki
Zavadska tak teica ka var kaut tūkstots vakcīnas vienā dienā iepotēt. Ak vai ak vai, būtu tā EZA labāk mūsu ekspertus paklausījusi...
14.janvāris, 9:26 Atbildēt
nnu bet
tā večā plekste teiks visu, ko šai pav\elēs, tas taču jau sen skaidrs
14.janvāris, 12:05 Atbildēt
PPensis
Ja neviens normāls cilvēks ar balstvakcīnām nevakcinēsies, tad atkal būs sū*i, jo nebūs kur likt 4.700 000 rezervētās vakcīnas. Interesanti zināt tā izcili gudrā "eksperta" personību, kura rezervēja katram Latvijas iedzīvotājam 3 vakcīnu devas. ~1 600 000 x 3 = 4 800 800. Eiropas Zāļu aģentūra (EZA) brīdina, ka stratēģija, kas paredz balstdevas ik pēc četriem mēnešiem, rada iespējamu risku pārslogot cilvēka imūnsistēmu. Vai Kariņa un Pavļuta kungi un mūsu VZA tagad ir tik gudri ka var ignorēt EZA brīdinājumus.
14.janvāris, 9:33 Atbildēt
RRiska grupa
ir jabūt pilnīgi bez sajēgas, lai iedomātos, ka kaut kāda šķidruma potēšana ik pēc pāris mēnešiem nesabojās veselību.
14.janvāris, 9:37 Atbildēt
LLom.iks
sūc, ka nesabojās, bet pat "uzlabos" =D
14.janvāris, 13:39 Atbildēt
ggfdfgd
Tā sen jau ir nevajadzīgi pārslogota un nepasargā no Omikrona un arī no Deltas.
14.janvāris, 9:42 Atbildēt
iidioten
Pote brokastīs, pote pusdienās, pote vakariņās. Ar vakcīnu šķidrumu paēdis un siltumā nebūsi. Pavļuts ''ietur distanci'', Kariņš pazudis. Tikai Levits domu graudus bārsta ...
14.janvāris, 9:49 Atbildēt
RRuta
Kādam jau ir jārunā... Deputāts Skride arī tāds klusāks palicis vakcīnu jautājumā. Reiz bija pirmais runasvīrs aiz Kariņa un Pavļuta.
14.janvāris, 12:29 Atbildēt
SSaulvedis
Aktivais Racenis jau sen vairs nav ne redzams ,ne dzirdams
14.janvāris, 18:51 Atbildēt
JJaa
Laut kur lasiju, ka Racenis edot nieru specialists, rezidents. Vins noteikti bija labakais, zinosakais, pieredzes bagatakais infekcijas arstetajs. Sakaris kakla kaut kadus rinkus, izskatijas pec divainisa. Man jau butu vienalga, ka tik pacienti nemirst, bet mira. Ta Kincas filma bija tik pretiga, paradija, kas tur ieksa notiekas. Tagad visi lielie runataji klusi palikusi. Suns jau zina,ko edis!
14.janvāris, 23:50 Atbildēt