Komentāri / Pavļuts skaidrojas par vakcīnu pieejamību ārpus apdzīvotām vietām
 

10 komentāri

TTurpmāk ziniet
Tas attiecas arī uz cilvēkiem ārpus apdzīvotām vietām....
14.septembris, 16:24 Atbildēt
TTurpmāk ziniet
Ja uz ielas ir kāds NATO formā, tad tūlīt bēdziet ... it īpaši sievietes ar maziem bērniem ... jo ja jūs nebēgsiet, bet turpināsiet savu ierasto, nodomāto ceļu ... tad jūs tūlīt tiksiet nolamāti par Kremļa aģentiem....kuri mēģina izprovocēt NATO okupantus ....kuriem te nekādi likumi nav rakstīti ... viņi te drīkst apdzērušies piekaut vietējos iedzīvotājus un totālā dzēruma pakāpē braukāt ar automašīnām un kropļot cilvēkus, viņi te drīkst pārdevējām caur skatlogiem demonstrēt savus dzimumorgānus, viņi drīkst Lienes ielas rajonā lēkāt pa automašīnu jumtiem, viņi drīkst čurāt uz Brīvības pieminekļa kad vien viņiem tas ienāk prātā ...
Jo viņi ir mūsu ....nu varbūt ne tautas ... precīzāk izsakoties tautai Latvijā ne tuvu nav tādas vēlmes ... viņi ir sabiedrotie mūsu varas zagļiem, afēristiem, prostitūtām un idiotiem.
Un tas ir svēti .... : )))))
Yanky go home arī no Latvijas !!!!!
14.septembris, 16:25 Atbildēt
RRaimonds
Jau sen zināms fakts,ka tieši Krievijas okupanti,Putina nacistu elki ir tie,kas piekauj mūsu bērnus,apzog veikalus,izdemolē parkus un kapsētas,piekakā koridorus un draud cilvēkiem ar nažiem,demonstrējot savus dzimumorgānus.
14.septembris, 16:31 Atbildēt
AAdreses sajauci trolli
Te nav NA portāls.
15.septembris, 10:20 Atbildēt
MModris
Kāpēc nav pieejamas Janssen vakcīnas ?
14.septembris, 16:55 Atbildēt
TTu nerubī lox
Cilvēki negrib indēties! Normālam cilvēlam tas ir saprotams, tikai ne pavļutam.
14.septembris, 17:54 Atbildēt
LLILI
Kur ir tā vieta ''ārpus apdzīvotā vieta''?
14.septembris, 18:51 Atbildēt
PPote
Melo, ka ausis kust! Kur ir Janssen vakcīna? NAV! Izņemot pārsimts blatņikus katru dienu, kuriem tiek mistiski potēta neesoša vakcīna, kura tika solīta skolotājiem. Ja par katriem meliem šitais morālais kroplis paliktu par milimetru īsāks, tad viņš sen jau būtu izzudis no zemes virsas! Savi gēnu eksperimentālo faizeri sev vari potēt pats! Vai sūti ātrāk uz Āfriku, lai šis terors vienreiz izbeidzas! Un kam tu taisies potēt tos vēl 4 miljonus pošu, kuras esi paspējis pasūtīt līdz 2025. gadam?
15.septembris, 2:59 Atbildēt
BBizness uzņem apgrieienus
Tak būs 3. un 4. pote un tā tālāk ! Katru gadu 2-3 potes . Jo ceļojošie potētie no plašās pasaules savedīs jaunas un jaunas mutācijas. Kurš labprātīgi atteiksies no šitik laba naudas kāšanas mehānisma ?
15.septembris, 10:18 Atbildēt
DDaņila
Lai labāk pamēgina vispirms sazvanīt piemēram Gulbja laboratoriju, kaut vai par testu!!!! Norādītie telefona nr. irizslēgti!:))
15.septembris, 5:17 Atbildēt