Komentāri / Kā pret vakcinēšanos attiecas Latvijas veselības aprūpes iestāžu darbinieki?
 

5 komentāri

VValentīns
Ļoti vienkārši, cik dakteriem ir sertifikāts. Nevis attieksme. Kariņam arī ir attieksme, bet sertifikāta nav.
18.jūlijs, 16:37 Atbildēt
VVecsčekists
Mani novērojumi liecina, ka , jo lielāks muļķis , jo lielākas bailes.
18.jūlijs, 16:40 Atbildēt
MMozus
Ainārs Kadišs
56 min. ·
Nesen, iznākot no maza lauku veikaliņa, kurā pēc "jaunās kārtības" ieviešanas drīkst atrasties ne vairāk, kā viens pircējs, samainījos ar kādu padzīvojušu tanti.
- Veikalā - garām ejot viņa pārmetoši uz mani nošņāca, - bez maskas!
Man pat nebija dusmu. Ātrumā pat neatģidu, ko atbildēt. Ārā - apm. +32 grādi. Sievietes tumšās krāsas lupatiņa aizsedza gandrīz visu seju. Pati dūšīga un pārkarsusi. Sasvīdusi. Bet - elpo caur lupatu. Bija acīmredzams, ka pazemība un padevība varai, lai cik stulbi un neprātīgi būtu tās rīkojumi, kombinācijā ar nelielu infantilismu, viņai dod pārākuma sajūtu un mandātu "uzriet" cilvēkam, kurš nesoļo ar viņu vienā ierindā. Piesliešanās stiprākajam sīkiem gariņiem vienmēr dod svarīguma un pārākuma apziņu. Maziem (garā, protams) cilvēciņiem tas ir svarīgi. Pieslieties stiprākajam viņiem ir vienīgais veids, kā uzpūst savu nozīmību un kompensēt savu nožēlojamību un gara vājumu. Bet "stiprākais" šobrīd ir hunta. Viņiem (pagaidām) ir armija, policija, korumpēta tiesa un korumpēti mediji.
Es saprotu, ka šādas tantes ir sistēmas spēks. Šis kontingents ir tie, kuri jau gadiem balso par meļiem, blefotājiem, hroniskiem zagļiem un blēžiem. Par ekonomiskajiem, bet tagad - arī medicīniskajiem slepkavām. Bet - šie upuri mīl savus pāridaritājus. Jo viņu asinssūcējiem ir tas, kas "mazajam cilvēkam" nav - nauda, vara, sociālais statuss un popularitāte. Sasvīdušais tantuks nespēj ieraudzīt saistību starp savu nabadzību un varturu greznību; starp savu savu aizsieto muti, un huntas bezprecedenta nekaunību un ņirgāšanos par tautu. Tantuks nesaprot, ka vienu cilvēku bagātība un greznība rodās tikai un vienīgi uz citu sviedriem, asarām, darba un...nabadzības. Tā vietā, lai saceltos pret varmākām, kuri lieguši (vasaras vidū!) viņai svaigu gaisu, viņš rūc uz tiem, kuri cenšās pretoties. Pieļauju, ka Latvija vēl ir daudz cilvēkveidīgo, kuriem sirds un smadzeņu vietā jau ir "Panorāmas" programma...Tie, visticamāk, ir zudušie...
Bet mēs - tie, kuriem ir skaidra galva un tīra sirds - cīnīsimies! Cīnīsimies par savu un bērnu dzīvi, par savu un bērnu nākotni. Bet - ja tās nav - cīnīsimies, galu galā, par savu godu un cieņu.
Kāda sena gudrība vēstī:
- Cilvēkam agri vai vēlu jāmirst. Nomirt var gultā, bet var arī cīņā. Jāmirst tā kā tā... Tad labāk es mirstu cīņā!
Nevienu, mani draugi, neaicinu mirt. Bet pacīnīties gan, šķiet, nāksies. Neviena tauta, kura neaizstāv savas tiesības, nevar pastāvēt. Tās vietā nāks citi...
Lai Dievs dod, ka šajā zemē, kuru mēs saucam par Latviju, arī pēc simtiem gadu skanētu mūsu maz...maz dēlu un maz...mazmeitu smiekli un čalas!!!!
18.jūlijs, 16:47 Atbildēt
ppiekrītu
Šai afērai ir arī savi plusi- tik skaidri atspoguļot, kas ir kas šajā valstī, mums nebūtu bijusi iespēja vēl 100tiem gadu. Neapmeklēju kafejnīcas/ restorānus, kuri atbalsta segregāciju. Jā, jā, ir arī tādi, kas nešķiro. Tā ir mana attieksme. Neceļoju, jo nepiedalos šī teātra spēlītēs. Nekad manā degunā netiks ievadīts jebkāds kociņš un miesā, manu imunitāti graujošas, vielas. Tas viss reiz beigsies... Un tad, es tiešām lepošos ar sevi, ka saglabāju savu prātu un miesu veselu un skaidri domājošu. Dzīvoju bez bailēm. Smaidu un mīlu savu dzīvi, kāda tā ir. Mums ir tā iespēja būt šajā brīdī šeit un tagad un PAŠIEM VEIDOT SAVU NĀKOTNI! Kad vēl jums būs tāda iespēja dota? Vai nu tagad, vai nekad! ;)
18.jūlijs, 17:41 Atbildēt
PPirktspēja
Pret. Un, kā par vakcinēšanos?
18.jūlijs, 17:04 Atbildēt