Komentāri / Pētījums atklāj, cik ilgi saglabājas imunitāte pēc Covid-19 izslimošanas
 

22 komentāri

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!

RReal
kuriem izveidojušās antivielas, ir pasargāti no atkārtotas inficēšanās, bet ne pilnībā, un mēs vēl nezinām, cik ilgi aizsardzība ilgst.----Hi,tad naxren taas vakciinas,ja imunitaate buus TIKAI 5 mēnešus!!???
14.janvāris, 16:36 Atbildēt
jjana
pēc pieciem mēnešiem cilvēkam vakcīna saēdīs iekšējos orgānu un taisaulē,viņiem to tikai i vajag.Vakcīna iedarbojas uz genētisko kodu,izmainīs genētiku,nejau pasargās no vīrusa,tas ir karš pret tautu.
14.janvāris, 18:41 Atbildēt
nnu taču mēģina
visādi reklamēr to big pharmu, ka mudzina tekstus pilnīga bezjega, lai parasts cilveks neko nesaprastu. Viņiem tacu vajag to kompī programmēto mRNA iedabūt visos, kur "programma" aktivizēs šunu radīt anti vielas. Bet šuna pati iet boja, ta pamazām sabojās visu organismu...
Moderna pat lielās kada viņiem "operētāj sistēma" un kada programma, nu tik būs:
Jaunajām un modernajām vakcīnām ir pamatā nanotehnoloģijas, ar "programmām" kā mRNA-1273 un BNT162b2, kurām jasaprogrammē cilvēka šūnām un DNS ražot antivielas pret vīrusu, jo šai "programmai" jāatpazīst vīrusa RNA, kad ar to saskaras.
Cik ilgi tā programma darbojas (saglabājas antivielas), nav zināms, bet skaidrs, ka vajag otru poti (laikam kā programmas "service pack" ), lai vismaz 4 mēnešus ražo antivielas.
Ko vēl šie nano "messengeri" programmēs, varbūt sačakarēs DNS, to tikai laiks rādīs pēc gadiem...
Būsiet galā "ģenētiski modificēts" (atvainojos ) "produkts".
Moderna vismaz atrāda savu "programmatūru"
kur mRNA sauc par "operētājsistēmu":
www.modernatx.com/mr..iscovery-development
Bez tam šobrīd abām (Faizers un Moderba) vakcīnām ir atļauja pielietošanai "ārkārtas stāvoklim" Emergency Usage Authorization". kas ir līdz 2021.gada augustam, pēc tam jāpārreģistrē.
Zāļu valsts reģistra lapā var atrast un izlasīt, kad jāsniedz starpziņojumi un kad gala ziņojums.
Citēju:"Lai apliecinātu Comirnaty efektivitāti un drošumu, reģistrācijas apliecības
īpašniekam ir jāiesniedz klīniskā pētījuma galīgais ziņojums par randomizēto, placebo kontrolēto, novērotājam maskēto pētījumu C4591001." 2023. gada decembris"
www.ema.europa.eu/en..t-information_lv.pdf
17. un 18. lapa rakstīts
14.janvāris, 18:45 Atbildēt
hhgjgfvefhbxcb
skaidrs-noslepkavošani paredzēti visi kuri vecāki par 16 gadiem
15.janvāris, 10:24 Atbildēt
CCorbie
Vini vnk pateiks ka vakcina dod 100% imunitati, lai piespiestu vakcineties ari tos kas atteicaas to dariit, muus taa teikt - pasludinaas par sergas izplatiitaajiem... Nu teiksim taa, vakcineetos aplipinasim ar jaunaam mutaacijaam utml. Protams tas viss ir fufelis, bet ka teicu, vinu plaans - vakcinet visus.
15.janvāris, 3:14 Atbildēt
SSidlu
Tie vīrusi, kas ir organismā, aktivizējas, ja cilvēks teiksim pārsalst. Tāpēc, ja ziemā cilvēkus turēs rindās pie veikaliem un iestādēm, tas tikai vairos saslimušos. Tas, ka izveseļojies cilvēks var aplipināt citus pats vairs neslimojot arī nav nekāds jaunums, jo aprakstīts grāmatās par vīrusiem, tāpēc vakcinācija tomēr efektīvs līdzeklis, kas pierādījies apkarojot citus vīrusus.
14.janvāris, 16:52 Atbildēt
vvispār
Beidz spamot! Nevis pret vakcināciju, kā tādu, ir iebildes, bet pret šo, konkrēti nepārbaudīto, pašiem vakcinētājiem nezināmu komplikāciju avotu!
14.janvāris, 17:38 Atbildēt
SSidlu
Man lielākas iebildes ir pret pārsalšanu.
14.janvāris, 18:30 Atbildēt
VValentīns
No izslimoshanas, imunitaate nerodas. Zaales neaarstee. Vakciina (jebkura) nerada aizsardziibu - iminitaati.
14.janvāris, 17:51 Atbildēt
HHOAX
LAI KATRS PASARGĀ SEVI UN PUNKTS.BEIDZIET GVELZT PAR KOLEKTĪVO KOMUNISMA PSRS ATBILDĪBU,NAV TĀDAS,VISI VIENMĒR DOMĀ TIKAI PAR SEVI UN LAI TĀ ARĪ BŪTU KATRS PAR SEVI,JA JŪTIES APDRAUDĒTS RŪPĒJIES PATS PAR SEVI,NEVIENS CITS NERŪPĒSIES NEKAD PAR CITU TIKAI PAR SEVI.
14.janvāris, 17:52 Atbildēt
ttagad modē
ir morālā inversija (visu darīt pretēji) un vēl virināt Overtona logus....
14.janvāris, 18:48 Atbildēt
FFricis Vācietis
Tas ir psiholoģiski uzmundrinošs brīdinājums, ka "pandēmija" ar tās lielākajiem priekiem obligāto vakcināciju, attālināto komunikāciju, pašizolāciju, pārvietošanās nebrīvību, staigāšanu bez zeķēm nekad nebeigsies! Beigsies tikai pēc kara, par kura nepieciešamību tagad izsakās atklāti ļoti daudzi gudri cilvēki. Viss ir tik tuvu pietuvojies ellei, ka tajā nenonākt var palīdzēt vienīgi grandioza asinsizliešana. Taču muļķu tautām nav jāuztraucas. Muļku tautām ir sava dzīve un "pandēmija" tām patīk. Latviešu smaržīgie primusi to apstiprinās.
14.janvāris, 18:28 Atbildēt
TTaisnā
Nu, piemēram, arī ar herpes vīrusu nēsātājs var aplipināt citus vai ik dienu, bet pašam komplikācijas parādās tikai pēc saaukstēšanās vai samazināta imunitātes līmeņa. Varbūt pasakām godīgi, ka vīrusi un baktērijas ir pilnīgi citas pasaules, lai uz tām attiecinātu līdzīgas vakcinācijas prognozes? Un bojāt organismu ar ģenētiskajām cilvēka šūnu modifikācijām, kā tas ir MODERNA gadījumā, ir nereāli bīstams eksperiments, kurš šobrīd legalizēts, apejot WHO direktīvu, kas aizliedza cilvēka organisma ģenētiskās modifikācijas.
14.janvāris, 18:39 Atbildēt
ttapēc jau
atļauju dabūja tikai politiķu un globalistu pakalpiņu spiediena rezultata un terminētu - Emergency Usage Authorization - līdz augustam un tapēc tada steiga un haoss, grib nopotēt visus.
14.janvāris, 18:51 Atbildēt
FFakts
Pēc SputnikV vakcìnas , kas ir būvēta uz cilvēka Adenovīrusa bāzes , imunitāte saglabājas 2 gadus , un cik pēc šīm sintētiskām ?
14.janvāris, 20:49 Atbildēt
nnu ja
tāpēc jau neļauj šo vakcīnu daudzās valstīs un neregistrē, jo vakcīna (arī vācija atzīst) ir labāka par tām Pfizer! Un pētījumos 4 daļa bija placebo atšķirībā no Pfizer, kur gandrīz puse! Tik apakšā pfaizeram stāv piķis par izmēģinājumu!
14.janvāris, 21:08 Atbildēt
SSkolnieciņš
Lūgsim visvareno Dabas Māti, lai vakcīna mums palīdz izķepuroties no kovid-19 (covid-19) krīzes! Lai Dabas Māte mūs svētī! Visa slava Dabas Mātei!!!
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #pagāni #sentēvi #patriotisms #buršanās #rituāli #saticība #iecietība #sapratne
15.janvāris, 7:32 Atbildēt
bbastards
"Mēs tagad zinām, ka vairums to, kuriem bijis vīruss un kuriem izveidojušās antivielas, ir pasargāti no atkārtotas inficēšanās, bet ne pilnībā, un mēs vēl nezinām, cik ilgi aizsardzība ilgst.

aahahahahahaha , mēs zinām, bet mēs vēl nezinām
15.janvāris, 7:43 Atbildēt
eewmcnhpoj
Anglijas veselības dienests!!!
beidzot ierunājās COV afēras saimnieki-čūsku midzenis www.youtube.com/watch?v=IvY-Abd2FfM
15.janvāris, 10:18 Atbildēt
aaha
nu diez kas nav...
15.janvāris, 12:51 Atbildēt
ooma
Interesanti, vai secinājums būs, ka katram cilvēkam jāvakcinējas divas reizes gadā? Dažām lielfirmām tas dod iespēju tikt pie garantētiem miljardiem, kamēr pārējā pasaule lēnām varēs posties uz nabagu kapsētām.
15.janvāris, 13:46 Atbildēt

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!