Komentāri / Tiesībsargs: Mediķu atalgojuma reformai noteiktais 7 gadu termiņš ir par ilgu
 

16 komentāri

VVista
Latviešu lieliski debilās biomasas visādos varas krēslos sasēdināto superdebilo bioebjektu psihiskās traumētības uzskatāma pazīme ir gadiem ilgā noņemšanās ap ārstu algām. Labi ir zināms, ka zog ne tikai rektori. Pamatīgi zog arī ārstu priekšnieki. Pie tam ārsti piepelnās "tautā". Pie tam sevi cienoši ārsti jau sen ir pametuši Latvijas mēslu bedri. Pie tam ir iespējams tikties ar ĢIMENES ARSTU tikai pēc dažiem mēnešiem, jo latviešu deleģētie izdzimteņi ir visu pamatīgi saputrojuši veselības aizsardzībā, kā tas pieklājas cilvēciskajiem izdzimteņiem, ja viņus kaut kur pielaiž pie teikšanas. Vārdo sakot, tiekamies ar latviešu pamatīgu smirdēšanu.
31.jūlijs, 9:44 Atbildēt
JJoske
Pareizāk nepateikt
2.augusts, 7:03 Atbildēt
nnuko
Tuvojoties ievēlēšanas termiņa noslēgumam tiesībsargs arvien vairāk sāk tēlot "patiesības ministriju". Divus termiņus un ne brīdi ilgāk, jo pretējā gadījumā viņam sāk likties, ka ir vienīgais gudrais. Protams, tas viss ir attiecināms ne tikai uz Jansonu, bet gan uz jebkuru amatpersonu ar uzraudzības un represīvajām funkcijām (pat ja tās tiek maskētas ar cīņu par kādas iedzīvotāju grupas tiesībām)
31.jūlijs, 9:49 Atbildēt
ZZane
Aktivitātes pieaug, bet, neviens amatā nav apstiprināts uz mūžu. Analizēt, kritizēt un norādīt māk daudzi, bet, darīšanu atstājot citiem.
31.jūlijs, 10:23 Atbildēt
PPensis
Valdošie jau visiem pieejamiem resursiem nelaiž citus pie šprices! Nu kaut vai palielinot sev finansējumu 7,5 reizes! Par kādiem līdzekļiem lai reklamējas tie jaunie strādāt gribošie?
31.jūlijs, 11:21 Atbildēt
BBet varbut baile
Varbut jansoņam vajadzetu iesniegt prasibu satversmes tiesā ameikānu karina vadito kliķi par latvijas likumu un satversmes nepildīšanu ?
31.jūlijs, 10:29 Atbildēt
TTiesībsargam taisnība
Pēc septiņiem gadiem būs jau 15.Saeima!
31.jūlijs, 10:44 Atbildēt
LLatvijas labklājības sabotāža
Lai attālinātu vidējā termiņā (pēc septiņiem gadiem) solīto Eiropas Ziemeļvalstu labklājību!
31.jūlijs, 10:50 Atbildēt
AANDA
lai pēc 7 gadiem aizmirstu stulbo ministri !
31.jūlijs, 10:57 Atbildēt
llauķis
Pilnīgi normāli palielināt pamazām. Ne jau katram Latvijas pilsonim katru gadu palielinās algu kaut vai par 300 eiro mēnesī.
31.jūlijs, 11:20 Atbildēt
XXXL
ZZS roklaiža ne tiesībsargs.
31.jūlijs, 11:36 Atbildēt
ssunc
Ej d... !Pilnīgais nejēga.
1.augusts, 15:14 Atbildēt
ppooooooooooooooooooooooooooooooo
Gribu atgādināt par solīto skolotājiem - pirmsskolas skolotājiem.....20 gadu garumā....
31.jūlijs, 11:54 Atbildēt
ZZaķitis
Turi muti ! Labi ka vel totalitāra valsti vel vispār ko sola , vareja pateikt ,pacietieties ,debesīs labāki būs , ka redziet amerikāņa vadita klike vel ir tik cēlsirdiga ka vismaz sola , kā var nesolīt ! Un vispār muti ciet ,ādazos stāv piņguki ar ābrāmiem izmasēs jums visiem muguras ar ābrāmu kāpurķēdēm , sapratāt ,mērgļi ?
31.jūlijs, 13:22 Atbildēt
MMediķe
Un visu laiku rūna iet tikai un vienīgi par ārstiem!Bet,ko iesākt radioloģijas dārbiniekiem,kuri nostrādāja 45gadi?Ti,,liela,, pensija,ka spiesti ,joprojam strādat,lai iztikt
1.augusts, 9:45 Atbildēt
ppjanku Janka
Šim šķiet, nākošā darba līguma nebūs. Vai tikai..., politiskās putras vārīšana/?
1.augusts, 15:16 Atbildēt