Komentāri / Svarīgi! Kas jāzina par sāpēm mugurā un locītavās
 

5 komentāri

ddziednieks
Slimības rada ļaunie gari, bet ļaunie gari ieperinās tur, kur nav ievēroti Dabas - Dieva likumi. Nepareizs dzīvesveida, morāle, nepareiza Dabas - Dieva likumu ievērošana atver auru ļaunajiem gariem. Nepareiza rīcība, nepareizas emocijas un domas rada aurā vai fiziskajā ķermenī liekus, nevajadzīgus elementus un tā saucamie ļaunie gari drīkst šos liekos elementus ēst un attiecīgajā vietā dzīvot, strādāt, ieperināties... Patiesībā ļaunie gari palīdz ar visu lieko tikt galā - apēd lieko un arī signalizē, radot ar sava darba blaknēm, sāpes, diskomfortu, ka cilvēks dara kaut ko nepareizi. Novācot ļaunos garus, ja cilvēks nemainās, slimība, protams, tikai tiek uz kādu laiku atlikta, nevis izārstēta.
8.janvāris, 22:36 Atbildēt
ddziednieks
Var arī būt mākslīgi radīta slimība - maģisks bojājums, lāsts (porča), kura parasti sākumā izpaužas ar sāpēm mugurā, locītavās, sprandā un kā migrēna... Tādā gadījumā cilvēks var nebūt pārkāpis Dabas likumus un cits cilvēks apzināti vai neapzināti viņam maģiski radījis aruras bojājumu. Šajā gadījumā, ja aizdzen, izdzen ļaunos garus, pazūd arī slimība.
8.janvāris, 22:45 Atbildēt
ddziednieks
Ja cilvēks ilgi slimo, ļaunie gari paspēj nodarīt nopietnus fizioloģiskus bojājumus - degradē orgānus, kaulus tik lielā mērā, ka arī pēc ļauno garu izdzīšanas, vēl jāturpina degradētās vietas kopšana, atjaunošana; un dažreiz pilnīga atveseļošanās nav iespējama.
8.janvāris, 22:54 Atbildēt
ddziednieks
Ir gadījumi, kad cilvēks Dabas - Dieva likumus pārkāpis - radījis sliktu karmu iepriekšējās reinkarnācijās, tad, kaut arī viņš šajā dzivē Dabas likumus nepārkāpj, viņš var saslimt... Arī tādā gadījumā nav jānokar deguns, bet jāsaprot, ka arī par agrākajām dzīvēm - veco karmu jāatbild, jo visi cilvēki ir mūžīgi gari un viss, ko mēs piedzīvojam, dod ļoti vērtīgu pieredzi un attīsta talantus. Ja cilvēks centīsies dzīvot pareizi, visu pārdomās, kad senā karma būs caur ciešanām izdzīvota, "izdedzināta", slimība pāries - ļaunie gari netraucēs...
8.janvāris, 23:07 Atbildēt
ddziednieks
Slimniekam visgrūtāk ir atzīt, ka rīkojies nepareizi un kaut kas būtu jāmaina... Ja arī slimnieks to atzīst, tad diezgan grūti ir saņemties - atmest kādu netikumu, kaislību, muļķību, jo ļaunie gari traucē - tas nav nemaz tik viegli. Tādā situācijā ļauno garu padzīšana ar balto maģiju, cilvēkam var palīdzēt saņemties, bet, ja cilvēks nebūs pietiekami apņēmīgs un atkal paliks vieglprātīgs, sāksies viss sliktais no jauna un pat ar lielāku sparu. Adekvāti ir akadēmisko medicīnu savienot ar dziedniecību - balto maģiju un jāatceras, ka 50% atkarīgi no paša cilvēka labās gribas un nopietnas apņemšanās dzīvot pareizāk. Slimības - ļaunie gari ir tikai mūsu trenažieri un slēpti palīgi, draugi, kuri mūs piepiež dzīvot pareizi vai arī mums rada dzīvi aizvien neciešamāku un pat mums var iznīcināt, sabojāt pilnībā materiālos ķermeņus. Tāds Dabas spēku pēriens dod mācību, kad ar runāšanu vien un maigiem mājieniem nepietiek.Tāpēc Dievs atvēlējis tik ļoti lielu lomu arī slimībām un ciešanām.
8.janvāris, 23:25 Atbildēt