Komentāri / Latvijā aptur "Rigvir" reģistrāciju; kuriem pacientiem tomēr pieļaujama šo zāļu lietošana?
 

5 komentāri

IIestatītājs
Ēdiet. tabaku. Cigāru. Uzspiestajos tabakas istrādājumos, ko drīkst iegādāties Latvijas tirdzniecības vietās ir tikai 12% naturālas tabakas. Tos nelietojiet. Erzacs. "Rigvir" satur nikotīnskābi, kā galveno sastāvdaļu. Ja grams nikotīna var nogalināt zirgu, tad metastāzes arī.
8.jūnijs, 12:39 Atbildēt
bbobs
katram slimniekam ir jaatlauj lietot sis zales ja vins velas!seit nav indija!viens drikst otrs ne!ja veselibas ministrija atlaujas lielo eiropas farmacetu kompaniju spiedienam tad tadu iestadi jalikvide!tas kas ir aizmirsis ka tika aizliegts lietot letas zales no krievijas lai palasa ta laika presi!ta bija maksligi radita aviataza,kuras del tagad japerk dargas ES !
8.jūnijs, 13:34 Atbildēt
ggefa
Jus vаrаt mаksаt рar 50 % mаzак раr еlекtrоеnеrgiju, nеkаdа vеіda mаldinоt vаi раrkaрjot lіkumu! Еs іesаku vіsіеm іzlаsіt so rакstu – bitly.su/savebox Es tо еsmu іzmаntojis kорs dесеmbra, un rеkіns раtiеsаm ir kluvіs mаzаks!
8.jūnijs, 14:25 Atbildēt
ggojs ar baltu palagu
KURI OKULTISTU INSTITŪTI IR ATBILDĪGI PAR GENOCĪDU?
GLOBĀLAIS GENOCĪDS 2022-2044(VISION2050) PĒC SATANISTU DEBESU KALENDĀRA
8.jūnijs, 18:58 Atbildēt
EESMAIJA
Jāzin ko valsts liks vietā, jeb tā smīnot noskatīsies, kā cilvēki aiziet mokās , nekādu palīdzību nesagaidījuši? Ja nu tas tiešām ir tikai tādēļ, lai pakļautos kādas zāļražotājas lielfirmas spiedienam, tad jāsāk tiesu darbi par genocīdu pret Latvijas slimniekiem.
9.jūnijs, 0:43 Atbildēt