Komentāri / STEIDZAMI: Jaunai māmiņai un bērnam trūkst pārtikas
 

29 komentāri

AAija
Nu tik visiem ziedosim.
27.februāris 2017, 7:57 Atbildēt
AAnita
Ir tâpêc sociâlais dienests.
27.februāris 2017, 8:00 Atbildēt
BBadadzeguze
Tieši tā. Un pabalsts par bērnu. Un bērnam tēvs.
Varu piedāvāt darbu, bet nez vai ies strādāt un pelnīt.
27.februāris 2017, 8:03 Atbildēt
AAdel
Vai tas kaadu parsteidz.daudziem nav ko eest. Bet vai tas kadu interese..ka tik vel aplaupiit un novikt peedejo adu.tada sajuta ka latvija parvertusies par koncentraacijas nometni ar bada nikstosu tautu
27.februāris 2017, 8:03 Atbildēt
IInta
Lai liek bērnu aprūpes iestādē,un pati iet strādāt.Zinu šīs trūcīgās māmiņas.Saziedo viņām un tad pati uzdzīvo un saliek šikas bildes internetā.Zinu māmiņu kura lūdza, ka nav ko ēst,nav ko vilkt bērniem mugurā,nav uz kā gulēt.Lūdza ziedojumu.Nepagāja ne mēnesis šī pati māmiņa ievietoja kādas bildes,ka mute atvērās.Pati šiki sapucējusies,nokrāsojusies un pabijusi,teātrī,koncertā un kur ne tikai.Ziedojiet tikai šīm sliņķēm un melēm.Es nēesmu pret palīdzību,bet šīm māmiņām gan nē!Es iedotu pārtiku tikai ne naudu....
27.februāris 2017, 8:04 Atbildēt
IInta
Ko nu runājat,vai kāda no šādām grib strādāt???Kāpēc jāstrādā,ja tauta saziedos un varēs dzīvot zaļi.
27.februāris 2017, 8:08 Atbildēt
ees
nra! Vismaz virsrakstus bez kļūdām vajadzētu rakstīt.
27.februāris 2017, 8:34 Atbildēt
IIeteikums
Nu gan slaisti un dīkdieņi savairojušie. lai lasa pudeles un nodod, kā mēs agrāk darījām.
27.februāris 2017, 8:45 Atbildēt
OOme
Nu re ...Un šitādu rējēju dēļ pildās silītes ar bērniem,vai ne?
27.februāris 2017, 9:00 Atbildēt
mmazā.
Oooo, vēl viena vista . Tik ziedot .
27.februāris 2017, 9:00 Atbildēt
iivars
Atkal diedelē.... Cik var! Apriebušies tie diedelētāji! Kārtējā pabalstu prasītāja?
27.februāris 2017, 9:23 Atbildēt
BBEVERINA
MĒS VISI TE GUDRI SPRIEDELEJAM KĀ BŪTU JA BŪTU. BET NEMAZ NASKI UZ TO PALIDZEŠANU NAV ARI SOC DIENESTI. TAM VISAM IR VAJADZĪGS LAIKS. BET ĒST VAJAG TŪLIT UN TAGAD.
27.februāris 2017, 9:29 Atbildēt
ppalīdzība
Ja vajadzētu "tūlīt un tagad", tad palīdzības organizatori norādītu kontakttelefona numuru vai adresi, kur šo palīdzību nogādāt "tūlīt un tagad". Varu un vēlos palīdzēt tikai konkrētiem cilvēkiem ar konkrētu atbalstu nevis abstraktai organizācijai, kas vāc ziedojumus naudā.
27.februāris 2017, 10:09 Atbildēt
GGuna
Jums ir iespēja sazināties ar koordinatoriem FB lapā, Jums kontakti tiks iedoti.
27.februāris 2017, 11:13 Atbildēt
mmare
labprāt ziedotu pārtiku,-kur un kā?
27.februāris 2017, 9:29 Atbildēt
AANNA
VARBUT JASAK VAKT PREZERVATIVI-SITAM VISTAM.VINAS TIK RAZOS BERNUS UN CITI TIK MAKSAS ,ZIEDOS ,PABAROS.BET PASI TIK VAIROSIES.
27.februāris 2017, 9:42 Atbildēt
ggunaars
Kaa jums nav kauna,juus arii kaadreiz bijaat jauna un gribeejaat ,gan jau beerninus,taa grib visas sievietes,te jaavaino muusu valdiiba,neviss jaunaas maaminjas.Muusu valdiiba nenaak pretim jaunaam gimeneem,ka tik pasciem nobaroties....
27.februāris 2017, 10:19 Atbildēt
OOļegs
Ha,mīļie tautieši,ne jau nabagi un trūcīgie prasa,bet gan tārtikušie un bagātie prasa.Man bija rūgta pieredze,kad māmiņa ar trijiem bērniem lūdza palīdzību,ka bērniem nav ko ēst,tēvs pametis ģimeni un tā tālāk....Es pajautāju lai atsūta adresi kur dzīvo trūcīgā mammīte ar bērniem.Lai varu no laukiem aizvest,kartupeļus,burkānus,bietes, olas, pienu,ievārijumus, nu visu kas ziemai arī sagatavots.Sazinājos ar šo ''trūcīgo'''mammīti,teicu ka nogādāšu ap tikiem, tikiem pārtiku.Viņa atbildēja man nevajag pārtiku,bet man vajag naudu,jo bērniem nav par ko nopirkt pamperus un putras.Nu piedodiet,vai mūsu laikos bija pamperi,bija ķīmijas ar ko bērnus barot.Pienu bērni nedzer.vai kā???Neziedojiet neziedojiet....jo bagātie tikai diedelē.
27.februāris 2017, 9:43 Atbildēt
aaija
Strādāju soc.dienestā,bet citā pilsētā,mums ir gan zupas virtuve,drēbes,pakas un cita tūlītēja palīdzība.Vai tad Liepājā nekā tāda nav?
27.februāris 2017, 9:49 Atbildēt
KKristine
Berni nav pie ta vainigi ka vini ir un mates necik.cik var uzbrukt ar naid pilniem komentariem.ja negribat nelasat nevis uzbrukat. Tada musu LV ir ne darba nekaa.labi ka ir tadas organizacijas kas palidz gruta bridi.paldies viniem.gan jau jus pasus ari kadreiz piemekles nelaime un meklesiet palidzibu.vot ta
27.februāris 2017, 9:50 Atbildēt
DDzintra
Arī es esmu atbalstījusi citas māmiņas grūtos brīžos, tāpat kā esmu saņēmusi palīdzību un atbalstu savu audžubērnu uzturēšanā, tomēr vienmēr šādos gadījumos, kad lūdz neatliekamu palīdzību uztura iegādei bērniem, rodas jautājums, vai šīm māmiņām patiešām nav neviena piederīgā? Kur paliek ģimenes atbalsts? Vai tiešām pārējiem ģimenes locekļiem ir pilnīgi vienalga, kā dzīvo viņu piederīgie? Un vēl, kāpēc šādos gadījumos organizācija, kas vāc ziedojumus, nenorāda cilvēka, kuram nepieciešama palīdzība, kontakttelefonu vai vismaz kādu norādi, kur nogādāt palīdzību pārtikas un citu sadzīvē nepieciešamu lietu veidā. Ne vienmēr tie, kuri grib palīdzēt, var ziedot naudu, bet dalīties ar saviem pārtikas krājumiem varētu biežāk. Lasot šādus aicinājumus palīdzēt, kur norādīts tikai bankas konts, rodas aizdomas, ka ir veikli ļaudis, kas paši iedzīvojas uz cita nelaimes stāsta.
27.februāris 2017, 9:56 Atbildēt
ggunta
Sazinieties ar Edijs Pipars FB personīgi, ja vēlaties saņemt sīku atskaiti par ziedoto un iztērēto naudu.
27.februāris 2017, 11:09 Atbildēt
ddudliks
Kas tā par siekalošanos, riebjas tie salkanie teksti - nevar pateikt, ka nav ko ēst , nē - nav ko punčos likt... Runājiet tak kā cilvēki, punčos licēji!
27.februāris 2017, 10:17 Atbildēt
AAdams
Man viena radiniece sad tad kad sadoma pie manis atbraukt ciemos,laikam tris dienas pirms tam neko need,lai pie manis var saesties.Vienmer ,vai kaa man gribas ammaat,,tev kaut kas ir?.Uz jautajumu ko pirms cela nepaedi..vai..vai..bails bija ka neuznak skrejamais..stunda cela ilgs laiks.Vienmeer piedzenu vinu stavgrudam ar visadiem labumiem,kur nu skrejamais uz nedelu garantets un nekad neesu dzirdejis ka pa celam butu aptaisijusies
27.februāris 2017, 10:24 Atbildēt
ccinis
Doģiks tu esi,ne dudiks.
27.februāris 2017, 12:15 Atbildēt
ZZigmārs
Labdien.Lūdzu uzrakstiet adresi šai māmiņai.Nogādāšu viņai produktus no sava pagraba,olas,pienu krējumu,biezpienu.Varu 1x nedēļā to viņai ziedot.
27.februāris 2017, 10:19 Atbildēt
MMeža meiča
Ko nu sava starpā plēšaties....esam visi nervozi jo nezinam,kas mūs sagaida nakotnē...diez vai valdība lasa so visu...ja,lasītu tad saprastu,kur mūs ir " daveduši"....un ne jau kurs katrs ir tik izveicīgs,lai izdzīvotu šādos apstakļos..
Skumji un kauns par mūsu valdību...
27.februāris 2017, 10:27 Atbildēt