Volejbolistiem Samoilovam un Sorokinam 9. vieta Brazīlijā

Vakar Pasaules kausa izcīņas pirmā posma sacensībās pludmales volejbolā, kas norisinās Brazīlijā, Latvijas duets Aleksandrs Samoilovs un Ruslans Sorokins ar rezultātu 2-0 apspēlēja Gruzijas duetu Georu un Giu. Vēlāk Aleksandrs un Ruslans sekmīgi turpināja sacensības, izcīnot devīto vietu.

Aizvakar Latvijas pludmales volejbolisti turnīru iesāka ar uzvaru turkiem Volvgangu Gogtepi un Selkuku Sekerci (23:25, 25:23, 15:10), bet pēc tam sekoja zaudējums pret spāņiem Pablo Ereru un Adranu Gaviru (14:21, 12:21).

Vakar "zaudētāju zarā" pret Gruzijas duetu Georu un Giu, kas izsēti ar 11.numuru (mūsējie ar 12.), mūsējie aizvadīja labu spēli, uzvarot saspringtā divu setu cīņā – 21:19 un 23:21. Trīs stundas vēlāk sekoja cīņa pret ar 13.numuru izsētajiem vāciešiem Sebastianu Dolingeru un Stefanu Vindšeifu.

Pirmajā setā mūsējie galotnē spēja atspēlēties no 17:20, taču beigās tomēr piedzīvoja zaudējumu ar 20:22. Otro setu mūsējie sāka veiksmīgāk, iegūstot vairāku punktu pārsvaru, taču lielākoties ritēja līdzīga cīņa. Šoreiz Samoilovs/Sorokins bija pārāki seta galotnē, uzvarot ar 21:18. Trešajā setā mūsējie jau sākumā uzņēmās iniciatīvu un uzvarēja ar 15:11, tādejādi uzvarot visā spēlē ar 2-1.

Vakarā pēc Latvijas laika mūsējos gaidīja nopietns pārbaudījums - cīņa pret pret pasaules čempioniem, brazīliešiem Emanuelu un Alisonu, kuri izsēti ar otro numuru. Samoilovs/Sorokins labi iesāka, uzvarot pirmo setu (21:18), taču nākamajos divos diemžēl sīvā cīņā atzina pretinieku pārākumu (17:21, 14:16), turnīru noslēdzot devītajā vietā.