Samoilovs un Sorokins sasniedz ceturtdaļfinālu Kvebekā

Latvijas pludmales volejbola duets Aleksandrs Samoilovs / Ruslans Sorokins turpina veiksmīgi startēt FIVB Pasaules kausa posmā, kas šonedēļ risinās Kanādas pilsētā Kvebekā.

Trešās kārtas spēlē Latvijas duets apspēlēja Gruzijas brazīliešu duetu Geor / Gia – 2:0.

Latvijas pludmales volejbolisti vakar turnīru sāka ar divām uzvarām trīs setos. Pirmās kārtas spēlē Samoilovs un Sorokins zaudējuši pirmā seta galotnē mājiniekiem Rīderam un Šalkam ar rezultātu 25:27, otro un trešo uzvarēja pārliecinoši – 21:10 un 15:5, tādejādi nodrošinot vietu turnīra otrajā kārtā. Tur mūsu pāris apspēlēja arī Polijas duetu Kadziolu un Zalankeviču – 2:1 (21:18, 14:21, 15:11).

Trešās kārtas spēlē mūsu pārim pretī stājās Gruzijas brazīliešu duets Geors / Gia. Lai gan vienīgajā līdz šim aizvadītajā savstarpējā spēlē uzvaru bija svinējuši Geors un Gia, šodien viņiem variantu nebija. Aizvadot maču ļoti pārliecinoši, Saša un Ruslans svinēja drošu uzvaru 2:0 (21:15, 21:10), nodrošinot vietu ceturtajā kārtā, kas vienlaicīgi būs arī ceturtdaļfināls.

Nākamo spēli mūsu duets aizvadīs jau šonakt pēc Latvijas laika.