"Bruins" sāk ar pārliecinošu uzvaru; Daugaviņš spēlē vienā maiņā ar Jāgru

Šonakt Stenlija kausa izcīņas pirmo spēli aizvadīja latviešu uzbrucēja Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Bostonas „Bruins”, kas visnotaļ vieglā cīņā ar pārliecinošo 4:1 pārspēja Toronto „Maple Leafs” hokejistus.

Pirmos vārtus spēlē guva „Maple Leafs” hokejisti, kad jau mača otrajā minūtē vārtu priekšā aktīvi spēlēja un skaitlisko vairākumu realizēja Džeimss Van Rīmsdaiks. Pirmajā periodā nedaudz vairāk uzbruka bostonieši, taču iekarot Džeimsa Raimera sargātos vārtus tiem izdevās vien perioda nogalē, kad precīzs bija Veids Redens. 12 sekundes pirms perioda izskaņas „Bruins” izdevās izvirzīties vadībā, kad Redena metienu vārtu priekšā laboja Neitans Hortons, panākot 2:1 bostoniešu labā.

Otrajā trešdaļā „Bruins” turpināja lielā mērā kontrolēt mača gaitu, perioda vidū jau 3:1 panākot Dāvidam Krejči. Četras minūtes pirms trešdaļas beigām ar spēcīgu metienu vārtus guva arī Džonijs Boičuks, rezultātam kļūstot 4:1. Trešajā periodā „Bruins” arvien uzbruka vairāk, perioda vidū bostoniešu pārsvaram kļūstot nospiedošam. Mača rezultāts gan trešajā periodā tā arī nemainījās, „Bruins” svinot uzvaru ar 4:1.

Kaspars Daugaviņš jau otro maču pēc kārtas aizvadīja trešajā maiņā kopā ar Jaromīru Jāgru un Krisu Kelliju, 9:52 laukumā pavadītajās minūtēs izdarot divus metienus pa Džeimsa Raimera sargātajiem vārtiem.

Sērijas otro spēli abas komandas aizvadīs naktī uz svētdienu.