Daugaviņam pirmais punkts "Bruins" rindās

Ar zaudējumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulāro čempionātu noslēgusi Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Bostonas „Bruins” komanda, kas savā laukumā ar 2:4 piekāpās bijušajai latvieša komandai Otavas „Senators”. Daugaviņš pret savu bijušo komandu guva pirmo rezultativitātes punktu „Bruins” sastāvā.

Latvijas izlases kandidāts Daugaviņš ar rezultatīvu piespēli izcēlās trešā perioda pašā sākumā (14. sekunde), kad asistēja aizsargam Denisam Saidenbergam, kurš tobrīd panāca līdzsvaru uz tablo – 2:2. Mača turpinājumā „Senators” guva divus bez atbildes vārtus (otros ja tukšos „Bruins” vārtos), svinot uzvaru ar 4:2.

Daugaviņš kopumā spēlēja 11 minūtes un 27 sekundes, izdarīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem, nopelnot negatīvu lietderības koeficientu -1.

NHL regulāro čempionātu Daugaviņš kā zināms iesāka Otavas „Senators” rindās, kur paguva aizvadīt 19 spēles. Tajās viņš izcēlās ar vieniem gūtiem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm. Sezonas gaitā latvietis tika ievietots neaizsargāto spēlētāju sarakstā, no kura viņu izvēlējās Bostonas „Bruins”. Te viņš paspējis aizvadīt sešas spēles, kurās līdz šīs nakts spēlei pret „Maple Leafs” ar rezultativitātes punktu gūšanu izcēlies nebija.

Noskaidrojies, ka „play-off” turnīrā „Bruins” spēkosies ar Toronto „Maple Leafs” hokejistiem. Sērijas sākums jau trešdien Bostonas komandas laukumā. Tāpat kļuvuši zināmi visi pārējie Stenlija kausa izcīņas 1. kārtas pāri.