Latvijai bronza komandu stafetē

© Romualds Vambuts

Vistlerā (Kanāda) pasaules čempionāts kamaniņu sportā noslēdzies ar komandu stafeti, kurā uzvaru izcīnīja Vācijas kamaniņu sportisti. Latvijas komanda, kuras sastāvā startēja Elīza Tīruma, Inārs Kivlenieks, Andris Šics / Juris Šics, izcīnīja trešo vietu.

Šosezon Pasaules kausa izcīņas posmu sacensībās komandu stafete bijusi iekļauta piecos no septiņiem posmiem, trīs reizes Latvijas komandai ceturtā vieta, divas reizes – sestā. Divas reizes Latvijas sportistiem komandu stafetē pasaules čempionātos jau bija izdevies izcīnīt bronzas medaļas (2008. un 2009. gadā).

Elīza Tīruma, Inārs Kivlenieks un divnieku ekipāža Andris Šics / Juris Šics veica labus braucienus, kas ļāva izcīnīt trešo vietu, trešo reizi izcīnot bronzu komandu stafetē pasaules čempionātos.

Uzvarētājiem Vācijas komandai, kuras sastāvā startēja Natālija Geizenbergere, Fēlikss Lohs, kā arī divnieku ekipāža Tobiass Vendls / Tobiass Arlts, Latvijas komanda zaudēja 1.028 sekundes. Sieviešu konkurencē Tīruma bija ceturtā ātrākā, bet divniekos brāļi Šici piekāpās tikai Tobiasam Vendlam / Tobiasam Arltam (Vācija) un Andreasam un Volfgangam Lingeriem (Austrija).

Sudraba medaļas izcīnīja mājinieki Kanādas sportisti, kuri uzvarētājiem zaudēja 0.446 sekundes.

Ukrainas un Rumānijas sportisti piedzīvoja kritienus un nefinišēja.