Cīkstonim Zvirbulim olimpiāde beidzas ceturtdaļfinālā

Latvijas cīkstonis Armands Zvirbulis, kurš startē svara kategorijā līdz 84 kilogramiem, šodien Londonas olimpisko spēļu brīvās cīņas turnīrā veiksmīgi pārvarēja astoņdaļfināla kārtu, taču ceturtdaļfinālā piekāpās baltkrievu cīkstonim Soslanam Gacijevam.

Cīņas sākumā Zvirbulis nonāca iedzinēju lomā, taču turpinājumā spēja pārņemt iniciatīvu un uzvarēt ar 3:1.

Panākums Latvijas cīkstonim, kuram kvalifikācijā nebija pretinieka, pavēra ceļu uz ceturtdaļfinālu. Tur Zvirbuļa pretinieks bija Uzbekistānā dzimušais baltkrievu sportists Soslans Gacijevs, kurš savā astotdaļfinālā ar 3:1 pārspēja sportistu no Alžīrijas.

Diemžēl jau pirmajā periodā Zvirbulis nonāca iedzinējos un atgūties vairs neizdevās. Nācās piedzīvot neveiksmi ar 1:3.

Baltkrievu sportists pusfinālā bez variantiem atzina Puortoriko cīkstoņa pārākumu, un tas nozīmēja, ka Zvirbulim dalība olimpiskajās spēlēs beigusies.