Grieķu romiešu cīņā pie medaļas tiek arī Igaunija

Otrā sacensību diena Londonas olimpiskajās spēlēs aizvadīta grieķu romiešu cīņā. Svara kategorijā līdz 120 kilogramiem sudraba medaļu izcīnīja igaunis Heiki Nabi, savai valstij šajā olimpiādē izcīnot pirmo godalgu.

Sportacentrs.com jau ziņoja, ka vakar pie medaļas šajā sporta veidā tika Lietuva - svarā līdz 74 kilogramiem trešā vieta Aleksandram Kazakevičam. Šovakar godalga arī Igaunijai - svarā līdz 120 kg sudrabs Heiki Nabi. Finālā mūsu kaimiņš piekāpās kubietim Midžainam Lopezam. Bronzas medaļas šajā svarā izcīnīja Johans Ūrens (Zviedrija) un Riza Kajalps (Turcija).

Vieglajā svarā līdz 60 kg vēl viens zelts Irānai. Hadži Norozi finālā ar 3:0 izcīnīja drošu uzvaru pār gruzīnu Revazu Lašihi. Uz goda pjedestāla kāpa arī Rjutaro Matsumoto (Japāna) un Zaurs Kuramagomedovs (Krievija). Svarā līdz 84 kilogramiem par čempionu kronēts tika krievs Alans Hugajevs, kurš finālā ar 3:0 pieveica Ēģiptes sportistu Mohamedu Ebrahimu. Trešās vietas kazaham Danjalam Gajijevam un polim Damjanam Janikovskim.