Lietuvai medaļa - bronza grieķu romiešu cīņā

Vakar Londonas olimpiskajās spēlēs tika sadalīti pirmie medaļu komplekti grieķu romiešu cīņā. Lietuvai otro medaļu olimpiādē atnesis šī sporta veida pārstāvis Aleksandrs Kazakevičs, kurš kāpa uz goda pjedestāla trešā pakāpiena svarā līdz 74 kilogramiem.

Pirmajā dienā medaļu komplekti tika sadalīti divās kategorijās vīriešiem - vieglajā līdz 55 kg un līdz 74 kg. Zelta medaļu savai valstij zemākajā svarā izcīnīja Irānas cīkstonis Mohameds Reihanpurs, kurš finālā ar 3:0 uzvarēja azerbaidžāni Rovšanu Bairamovu. Bronzas medaļas ungāram Peteram Modošam un krievam Miniganam Semjonovam.

Svarā līdz 74 kg otro medaļu Lietuvai izcīnīja Aleksandrs Kazakevičs. Viņš piedzīvoja zaudējumu tikai pusfināla cīņā, bet mačā par bronzu ar 3:0 pieveica Marku Madsenu. Par čempionu šajā kategorijā kļuva krievs Romāns Vlasovs, kurš finālā diezgan pārliecinoši pārspēja armēni Arsenu Julfalakjanu. Blakus lietuvietim uz goda pjedestāla trešā pakāpiena stājās arī Azerbaidžānas sportists Emins Ahmadovs.