Kārlis Skrastiņš un Artūrs Kulda negatīvi, komandām zaudējumi

Zaudējumus Nacionālās Hokeja līgas (NHL) regulārajā čempionātā piedzīvojušas divas latviešu pārstāvētās komandas.

Zaudējumus Nacionālās Hokeja līgas (NHL) regulārajā čempionātā piedzīvojušas divas latviešu pārstāvētās komandas. Kārļa Skrastiņa Dalasas "Stars" piekāpās Filadelfijas "Flyers" vienībai (1:3), bet Artūra Kuldas "Thrashers" atzina Karolīnas "Hurricanes" pārākumu – 3:4.

Dalasas "Stars" komanda viesos tikās ar Filadelfijas "Flyers" vienību, kas joprojām turpina spēlēt bez Oskara Bārtuļa un piedzīvoja zaudējumu ar 1:3. Kārlis Skrastiņš laukumā pavadīja nedaudz vairāk kā 19 minūtes (19:04), kuru laikā bloķēja vienu pretinieku metienu, nopelnīja divas soda minūtes un spēli beidza ar negatīvu lietderības koeficentu -2.

Tikmēr citā aizvadītās nakts spēlē Atlantas "Thrashers" vienība viesos pagarinājumā atzina Karolīnas "Hurricanes" komandas pārākumu – 3:4. Artūrs Kulda, kuru kluba vadība izsaukusi no fārmkluba, savā pirmajā mačā šosezon uz ledus pavadīja nedaudz vairāk kā 12 minūtes (12:08 – pārliecinoši mazākais spēles laiks starp komandas aizsargiem), divas reizes meta pa pretinieku vārtiem, bloķēja vienu metienu, nopelnīja divas soda minūtes un spēli beidza ar negatīvu lietderības koeficentu -1.

Aizvadītajā naktī pārtrūkusi Kalgari "Flames" komandas sešu uzvaru sērija. "Flames" komanda, kura joprpjām spēlē bez Raita Ivanāna, savā laukumā pēcpspēles metienu sērijā ar 3:4 atzina Losandželosas "Kings" pārākumu.