\\Sports
Komentāri / Olimpiskās spēles: piektdien pirmie Latvijas sportisti dosies uz Tokiju
 

6 komentāri

GGauno Lato Lapsa
Iespējams, arī nācijas tēvs dosies uz Japānu. Viņš jau 2 gadus trenējas sumo cīņas sporta veidā, iepriecējot ne tikai padauzu Mārzālīti, bet arī citas latviešu inteliģences padauzas, un būs Latvijas izlases dalībnieks sumo. Vēl ir vajadzīgs otrs sumo dalībnieks no Latvijas. Nācijas tēvs to nevar izvēlēties. Trulais Teikmanis neder, jo ir stulbs un kaulains. Kariņš arī neder, jo ir pilnīgs muļķis un pārāk garš. Nācijas tēvs šķielē uz Urbanoviču. Viņš ir tukls, bet nekur neder viņa purns. Tas ir ļoti nekaunīgs purns. Japāņi negribēs ar tik nekaunīgu purnu cīnīties sumo sportā. Arī Pavļuts neder. Tas ir izteikts daunis un japāņi jau lidlaukā viņu aizturēs un atsūtīs atpakaļ uz Veģiem.
15.jūlijs, 18:37 Atbildēt
dde Soto
iisti nesaprotu, kas vatnjiku fashisteenu trollu fermas čatbotam par dalju ? Kaa zinaams, krievija ar milzu kaunu un negodu par zagshanu un kraapshanos ir padziita no olimpiskaas kustiibas.
15.jūlijs, 18:41 Atbildēt
DDeģenerato Lato Lapsa
Nācijas tēvs, neattejot no bezmaksas ēdiena galda un nemitīgi uzpildoties un atvieglojoties trulā Teikmaņa vestes kabatā, gatavo Japānai referātu. To viņš vēlas nolasīt pēc sumo cīņām, kurās viņš cer uzvarēt. Referāts ir veltīts tēzei: jo neattīstītāka, aprobežotāka un cilvēciski pretīgāka tauta, jo cilvēciski pretīgāks ir tās valsts prezidents. Japāņi tam netic. Nācijas tēvs centīsies viņus pārliecināt, ka tā ir visīstākā patiesība.
15.jūlijs, 18:56 Atbildēt
EEdgars
Lai veicas mūsu sportistiem!
Olimpiskās spēles Tokijā notiek otro reizi. 1964. gads bija veiksmīgs Latvijas sportistiem. Volejbolā zelta medaļa Ivanam Bugajenko, sudraba - Astrai Biltauerei, sudrabs basketbolistiem Jānim Krūmiņam, Valdim Muizniekam un Jurim Kalniņam, trekistam Imantam Bodniekam. Bronzas medaļa sezonas spēcīgākajam škēpmetējam Jānim Lūsim.
16.jūlijs, 18:56 Atbildēt
mmurgs
kāda olimpiāde,re ku jau sākas covids,tulīt japāna visus ar sūdainu koku izdzīs no valsts
17.jūlijs, 21:51 Atbildēt
PPATIESAIS VARDS
NEBRAUCIET, ATGRIEZOTIES MAJAS , JUMS VISIEM BUS GARANTETS COVIDS, KAM TAS OLIMPISKAS SPELES VAJAG,TIKAI FARMACIJAS GIGANTIEM.
20.jūlijs, 18:59 Atbildēt