Kasparovs uzvar

Leģendārā 1984. gada mača par pasaules šaha čempiona titulu starp A. Karpovu un G. Kasparovu 25 gadu jubilejas atceres triju dienu divcīņā Valensijas (Spānija) operteātra telpās uzvaru izcīnījis 46 gadus vecais G. Kasparovs.

Izvirzījies vadībā pēc pirmajām četrām ar apdomas laiku 25 minūtes plus 5 sekundes par gājienu katram ar 3:1, atlikušajās 8 partijās ātrspēlē ar apdomas laiku 5 minūtes plus 2 sekundes par katru gājienu viņš savu 12 gadu vecāko oponentu pieveica 5 reizes, zaudēja vienā partijā, bet divas partijas beidzās neizšķirti. Galarezultāts 9:3 G. Kasparova labā.

Sports

Latvijas hokeja izlases vārtsargs Gustavs Dāvis Grigals cer, ka turpmākās spēles izlasē viņam sagādās labākas emocijas par svētdien aizvadīto, sarunā ar aģentūru LETA uzsvēra pasaules čempionāta debitants Grigals.

Svarīgākais