\\Sports
Komentāri / Koha paziņo, ka beidz sportistes karjeru [papildināts]
 

92 komentāri

JJohaidī
A h u j e ķ
5.augusts, 13:46 Atbildēt
īīpaši stulbs
Aha šo jau 80% cilvēku minēja tikko uzzināja ka pāriet pie allahiem,kas būs nākošais .vai ieslēgs vīrs būdā ar ķēdi ap kāju vai arī atņems pasi un telefonu?
5.augusts, 13:48 Atbildēt
EElīna
Viss, pārstājiet rakstīt par viņu. Viņa nav vairs mūsu cilvēks. Apnicis jau, islāmu pieņēma, visur tik zīmējas. Lai sēž klusi, gatavojas nākamajai dzīvei pēc kāzām.
5.augusts, 13:48 Atbildēt
vvērotājs
Šis ir koks ar diviem galiem, bet viens gals ir liesmās.

No vienas puses, tāda svaru cilāšana pati par sevi nav diez ko sievišķīga un sievietes veselībai piemērota nodarbe.

Pārmest ieguldīto naudu būtu tā kā uzskatīt, ka sportiste piederēja valstij. Zināma veida vergturība.

Bet no otras puses, šis ir daudz lielāks notikums. Runa ir par vienas no Latvijas zināmākajām sporta sievietēm pāriešanu islamticībā. Mēs, tai skaitā skolotāji, treneri, masu mediji esam uzaudzinājuši 22 gadus vecu nenobriedušu prātu, kurš pusgada laikā ir ļāvies ne tikai taureņiem vēderā (pilnīgi normāli un apsveicami), bet ir bijis tik atrauts no kaut kā paliekoša, ka var visai savai iepriekšējai dzīvei atmest ar roku, ka var atsacīties no vērtībām, kuras līdz vakardienai uzskatīja par pašsaprotamām, bet sāks apjaust tikai tad, kad sapratīs, ka ir patiešām kļuvusi par kāda cita cilvēka īpašumu, kad viņas bērni tiks pakļauti smadzeņu skalošanai un seksuālo orgānu mutilācijai.

Ceru, ka Latvijas domājošie neatstās šo notikumu novārtā un sapratīs, ka laiks savākties un izdomāt, kas mēs īsti esam, uz ko mēs ejam, kas mums ir dārgs. Domāju, ka 99% Latvijas iedzīvotāju un tai piederīgie (kā es ārzemēs) nenovēl Latvijai iet Rietumeiropas pēdās, kur par jokošanu par Muhamedu draud galvas nociršana un neviens vairs nerunā par to nekādos medijos, jo negrib, lai viņu redakciju uzspridzina.
5.augusts, 13:51 Atbildēt
MMisāne
Manuprāt ticet islamistiem ir tas pats tas ar dirsu dievu lūgt , drīz vajadzēs svabrikam sutit tanku armadu atbrīvot rebeku !
5.augusts, 13:53 Atbildēt
wwualja
ir jāizbeidz LOK hiperfinansēšana ,kura pilnīgā bezjēdzībā notika vismaz pēdējos 30 gadus,miljoniem eiro ir iztēŗēts,lai kādi un kādas bezbēdīgi uzdzīvotos katarās,emirātos un spānijas kūrortos.
5.augusts, 14:09 Atbildēt
AAizmirstiet
Latvijas mēdiji , pārtrauciet Kohu pieminēt un izņemiet ārā viņas foto .
5.augusts, 14:27 Atbildēt
aanna
Lúdzu, beidziet rakstít par visádiem kivichiem, kohám uc salashnjám!!!!!!!!!!!!!!!!!1
5.augusts, 14:34 Atbildēt
vvispār
Rebekas izvēle, PRIVĀTĀ DZĪVE, kura nav mūsu kompetence.
5.augusts, 14:38 Atbildēt
vvispār
P.S. Domāju, ka to grūti pieņemt visiem, arī tuviniekiem, bet... neviens nedrīkst iejaukties viņas izvēlē.
5.augusts, 14:42 Atbildēt
OOnkuls
Nu ja pašnāvība arī viņas izvēle,nedrīkst neko teikt tikai atbalstīt šo izvēli!
5.augusts, 17:44 Atbildēt
ĶĶilavmaizīte
Katara par Olimpisko zelta medaļu dod miljonu. Par pasaules čempiona titulu arī tuvu miljonam. Rebekai tagad ir grūta izvēle ko darīt tālāk.
5.augusts, 14:59 Atbildēt
JJohans
Nu ko jūs te mokaties, tās ir veltas pūles, pareizāk būtu kā tai padomjlaika dziesmā (nezinu autoru un komponistu, bet dažus vārdus atceros) - "iz serdca von i s glaz doloi"- tas arī ir viss
5.augusts, 15:06 Atbildēt
JJust me
Gribētos kļūdīties... varbūt ciniski, bet neticu. Varētu likt likmes, pēc cik ilga laika mēģinās atgriezties iepr. dzīvē.
5.augusts, 15:19 Atbildēt
ĀĀrlietu ministrija
jau nākusi klajā ar paziņojumu, ka Kohu Katarai atdošot tikai pret līdzvērtīga piderasa nodrošināšanu Latvijai no Kataras puses.
5.augusts, 16:38 Atbildēt
ppilnīgi pajāt
varēs savam babajam -impi cilāt
5.augusts, 16:40 Atbildēt
EEs pats
Babajs skaists,kāpēc necilāt!
5.augusts, 17:47 Atbildēt
ĀĀdolfs
Laimīgu taciņu uz čurkistānu un atpakaļ negaidam! Nevajag mums te musļikus!!!!
5.augusts, 16:47 Atbildēt
ccex
čurkas jau pulē raķetes būs svaiga baltā bāba viņu midzenī
5.augusts, 17:43 Atbildēt
IInese
Ļoti žēl, kad latvietes ir tik lētticīgas, kad tikai nav tāds pats liktenis kā Misānei, tad Latvijai un Latvijas nodokļu maksātājiem būs jāglāj.
5.augusts, 16:51 Atbildēt
vvazankje ej dirst
ar savu melno musulmani un gaidi kad saaks tevi sist. Pamukje parakstija sev spriedumu. Laikam nebija baudijusi melno koku... bezsmadzenju vista. Butu labi,ka nepublicetu savas kajstarpes piedzivijumus ar meselmanjiem. Vecakiem lidzjuutiba, jo nav audzinajushi pareizi,ja reiz nokliida melno zemee.
5.augusts, 16:52 Atbildēt
rrally
dumiķe nesajēdz ka babaji ir agresīvi un islams ir ļauns,ja vēl neplātītos ka pieņēmusi islamu neko daudz pat nepārmestu,bet ka mazā muļķe pieņēma un vēl cer būt laimīga tad gan neko labu nevar pateikt par tādu izvēli
5.augusts, 17:41 Atbildēt
AAnda
Man ir aizdomas ka tas Kohas bojfrends ir Kataras sporta ministrijas aģents kas pārvilina talantīgus sportistus uz savu zemi. Neticu ka abiem ir lamūrs.
5.augusts, 17:01 Atbildēt
vvecene
Kohas uzdevums būs ražot jaunus kaujiniekus Muhmedam par godu !
5.augusts, 17:38 Atbildēt
EElmārs
Ja vajadzēs ziedot lai tiktu uz mājām lai tik dod ziņu sametīšu cik varēšu.Pagaidām ceru ka nekas ļoti slikts nenotiks un vismaz kādu laicīņu būs laimīga,kamēr rozā brille nenojuks
5.augusts, 17:38 Atbildēt
AAk vai
Nekā laba jau - ne meitenei svarcelšana (esmu konservatīva), ne arī jaunajā 22 gadu vecumā, neapgūstot ne mazāko profesiju (un tagad sportistes karjeru, kas vēl būtu aizsākums kaut kādam darbam, viegli aizsviežot prom), sevi nolemt, ka būsi NEKAS ... ( par ticībām vai valstīm te nekomentēju). Cilvēks ( un jā, arī sieviete ir cilvēks, esam cilvēki. Smaidinš) bez kaut parastākās profesijas ir nekas. Vai precies ar miljonāru, vai laimē pasakainas bagātības, vai dodies dzīvot uz pili - tas neko nemaina , ja nav (rezervē) prasmes pašam savu maizes riecienu nopelnīt, ja vajag. Kaut vai tāda apzinja.
5.augusts, 17:43 Atbildēt