redeem Ēriks, Inese, Inesis

Izlase paliek bez Bērziņa

© f64

Basketbola klubs "Ogre" paziņojis, ka Kasparam Bērziņam veiktajās medicīniskajās pārbaudēs atklāts labā ceļgala mediālās saites plīsums.

"Otrdien tiks veikta operācija, rehabilitācijas periods būs no trim līdz četriem mēnešiem," sacīts kluba paziņojumā. "Bērz, vēlam ātru un veiksmīgu atlabšanu. Ceram tevi redzēt atpakaļ laukumā uz sezonas karstākajām spēlēm."

33 gadus vecais Bērziņš savainojumā iedzīvojās vakar Pasaules kausa kvalifikācijas spēlē pret Melnkalni (75:84), Latvijas izlasē atgriežoties ar 13 punktiem (2p. 1/1, 3p. 3/4, 1p. 2/2), divām atlēkušajām bumbām, vienu rezultatīvu piespēli, četrām piezīmēm, vienu pārtvertu bumbu, 16 efektivitātes punktiem un negatīvu +/- rādītāju -13. Bērziņš laukumā pavadīja 21 minūti un četras sekundes un bija otrais rezultatīvākais komandā aiz 27 punktus guvušā Mārtiņa Meiera.

"Ogre" Latvijas un Igaunijas apvienotajā čempionātā ar astoņām uzvarām un trim zaudējumiem ieņem ceturto vietu, atpaliekot tikai no grandu trio: Tallinas "Kalev"/"Cramo" (10-1), "Ventspils" (10-1) un Rīgas VEF (8-1). 213 centimetrus garais Bērziņš piedalījies visos mačos, vidēji 19,1 minūtē izceļoties ar 12,8 punktiem, 6,6 atlēkušajām bumbām, 1,5 bloķētiem metieniem, 1,1 rezultatīvu piespēli un 1,6 kļūdā. Bērziņš ir trešais rezultatīvākais vienībā aiz Edgara Lasenberga (13,9) un Kristapa Dārgā (13,5).