Sestdiena, 18.maijs

redeem Ēriks, Inese, Inesis

Vasiļjevam 7. vieta kopvērtējumā

2018. gada pasaules čempionāta sestās vietas īpašnieks Deniss Vasiļjevs (Latvija) šodien izcīnīja septīto vietu Francijā notiekošajā "Grand Prix" posmā.

Kā jau ziņots, vakar Vasiļjevs sasniedza personīgo rekordu (82.30) un parādīja piekto labāko īso programmu.

Šodienas garajā programmā Deniss Vasiļjevs sāka ar kritienu pirmajā lēcienā, arī turpinājumā neizdevās demonstrēt savu labāko sniegumu, līdz ar to sanāca 138.96, kas deva septīto vietu.

Abu programmu summā daugavpilietis sakrāja 221.26 (82.30+138.96) un 11 sportistu konkurencē finišēja septītajā pozīcijā. Labākais bija amerikānis Neitans Čens (271.58), kuram sekoja viņa tautietis Džeisons Brauns (256.33) un krievs Aleksandrs Samarins (247.09).

Kā jau ziņots, jaunajā sezonā stājusies spēkā jaunā vērtēšanas sistēma, līdz ar to iepriekš sasniegtie rezultāti patlaban tiek uzskatīti par vēsturiskiem un nav savietojami ar tagadējiem. Vasiļjevs šosezon sāka ar sacensībām Japānā, kur palīdzēja Eiropas izlasei iegūt otro vietu. Oktobra otrajā pusē uzrādīja 228.63 (74.52+154.11) un triumfēja Minskas "Ice Star", savukārt Hirosimas "Grand Prix" ieguva 197.60 (72.39+125.21) un finišēja astotajā pozīcijā.