Piektdiena, 26.aprīlis

redeem Alīna, Rūsiņš, Sandris

"Metta/LU" pirmajā pārspēlē izcīna pārliecinošu uzvaru

© Metta/LU

Šodien Hanzas vidusskolas futbola laukumā "Metta"/LU ar 7:2 sakāva "Super Nova", sperot platu soli pretī palikšanai Latvijas Virslīgā. Atbildes mačs tiks aizvadīts sestdien. Uzvaru ar diviem vārtiem kaldināja Vladislavs Fjodorovs un Harmons.

Lai atklātu spēles rezultātu, mājiniekiem bija vajadzīgas 26. minūtes, kad 1:0 "Metta"/LU labā panāca libēriešu uzbrucējs Harmons. Taču pirmā puslaika turpinājumā studentiem izdevās ielikt stabilus pamatus uzvarai, jo pārsvaru dubultoja Kirils Ševeļovs un vēlreiz izcēlās Harmons - 3:0.

Tomēr arī pēc pārtraukuma "Metta"/LU nenoņēma kāju no gāzes pedāļa - ar septiņu minūšu intervālu izcēlās Vladislavs Fjodorovs un Jēkabs Lagūns, un tablo rādīja nepieklājīgo 5:0. Jā, minūti vēlāk izcēlās arī viesi, vārtus gūstot Edgaram Kārkliņam, tomēr apdraudēt mettiešu pozīcijas neizdevās. Mača turpinājumā komandas apmainījās rezultatīviem sitieniem, un bet punktu ar pendeles realizēšanu pielika Tamirlans Džamalutdinovs. Tas nozīmē, ka pirms sestdien paredzētās atbildes spēles Andra Riherta vadītajai komandai ir visnotaļ komfortabls pārsvars - 7:2.

Aizvadītajā sezonā "Metta"/LU ierindojās Virslīgas septītajā vietā, par diviem punktiem atpaliekot no "Jelgavas", bet par 11 punktiem apsteidzot "Valmiera Glass/ViA". Savukārt "Super Nova" trešo reizi pēc kārtas pārspēlēm kvalificējās kā pirmās līgas otrās vietas īpašniece, sezonas beigās tiekot garām Tukuma komandai.

Metta/LU - Super Nova 7:2 (3:0)

Vārti: Harmons 26', 42', Ševeļovs 35', Fjodorovs 48', 67', Lagūns 55', Džamalutdinovs 90'+2 (11m) - Kārkliņš 56', Nagamatsu 81'
Brīdinājumi: Uldriķis - Štrauss, Kārkliņš, Perepļotkins, Sprunkulis
Metta/LU: Ošs, Ševeļons, Uldriķis, Liepa, Harmons (Šibass 67'), Ivanovs (Zēģele 80'), Džamalutdinovs, Seriba, Lagūns, Fjodorovs (Sandi 72'), Strods
Super Nova: Balodis, Kārkliņš, Sprukulis, Štrauss, Kuzmins, Baroniņš (Troickis 75'), Deaks (Grabčaks 90'+1), Perepļotkins, Avdejevs, Pelcis (Višņevskis 62'), Nagamatsu
Galvenais tiesnesis: Vitālijs Spasjonņikovs