Sestdiena, 20.aprīlis

redeem Mirta, Ziedīte

3x3 basketbola izlasei finālturnīrā pirmā uzvara

© fiba

Latvijas 3x3 basketbola izlase, kas startē zem nosaukuma "Riga Ghetto Basket", sestdien Pekinā pārliecinoši iesāka Pasaules tūres finālsacensības, ar rezultātu 18:12 apspēlējot Krievijas komandu "Gagarin".

Mačs pret krieviem sākās līdzīgi, bet turpinājumā no rezultāta 4:3 latvieši panāca 9:3. Talantīgie krievu basketbolisti vēl spēja pietuvoties līdz 10:11, bet turpinājumā komandas ilgstoši palika bez punktiem. Klusuma periodu minūti un 50 sekundes pirms beigām ar pustālo raidījumu pārtrauca Edgars Krūmiņš, atlikušajā laikā neatstājot pretiniekiem cerības uz panākumu.

Nākamajā mačā rīdzinieki plkst.12:40 spēkosies ar Serbijas komandu "Zemun", divām labākajām grupas vienībām sasniedzot svētdien gaidāmo izslēgšanas turnīru.

Šajā sezonā "Riga Ghetto Basket" triumfēja piecos "Challenger" turnīros, bet prestižākajās "Masters" sacensībās četras reizes izdevās iekļūt labāko trijniekā. Latvieši šobrīd ieņem trešo vietu Pasaules tūres rangā. "Riga Ghetto Basket" komandā jau tradicionāli spēlē Nauris Miezis, Kārlis Lasmanis, Agnis Čavars un Edgars Krūmiņš.