Pārtrūkst Sevastovas ilgākā uzvarēto spēļu sērija

Anastasija Sevastova (WTA 19.) Monreālā notiekošā "Premier 5" sērijas turnīra ceturtdaļfinālā mocījās pret amerikānietes Slounas Stīvensas (WTA 3.) aizsardzību un cieta sagrāvi ar rezultātu 2:6, 2:6.

Sevastova Ziemeļamerikā labāk nekā citos kontinentos spēlējošajai Stīvensai šajā reģionā zaudējusi abās cīņās. Pirmā bija pērn "US Open" ceturtdaļfinālā ar rezultātu 3:6, 6:3, 6:7(4). Sevastova divus mēnešus vēlāk amerikānietei revanšējās "WTA Elite Trophy" turnīrā Džuhajā (7:5, 6:3), tam notiekot laikā, kad Stīvensa bija sliktā formā un spēlēja ar ceļgala savainojumu, sezonu pabeidzot ar sešu zaudējumu sēriju.

Sevastova šodienas mačā 1. setā izvairījās no "sausā" zaudējuma, kad Stīvensa pie rezultāta 5:0 nespēja pirmajā mēģinājumā izservēt setu. 2. setā Stīvensai liels misēklis bija trešajā geimā, kad viņa breikbumbas izspēlē iesita tīklā "smešu". Sevastovai 0:3 un dubultbreika deficīta vietā izdevās palikt tuvā attālumā - 1:2.

Sevastovai mača turpinājumā bija tikai viena breikbumba. Stīvensa to atspēlēja ceturtajā geimā. Sevastova septītajā geimā otro reizi mačā servi nespēja nosargāt no 40:15 pārsvara, nokļūstot iedzinējos ar 2:5. Stīvensa maču izservēja ar pirmo mēģinājumu.

Šodien beidzās Sevastovas karjeras garākā uzvaru sērija WTA turnīros, kas bija sasniegusi 10 nezaudētu spēļu sēriju. Tā tapa trīs turnīros - Bukarestē (5), Maskavā (2) un Monreālā (3). Sevastova Maskavā kreisās kājas savainojuma dēļ atteicās no ceturtdaļfināla, tādā veidā izvairoties no zaudējuma.