Ogres basketbolisti iekļūst pusfinālā un spēlēs ar BK "Ventspils"

© BK Ogre

LBL ceturtdaļfināla kārtējā cīņā vēsturisku iekļūšanu pusfinālā sev nodrošinājusi "Ogre", kas savā laukumā ar rezultātu 82:51 bez īpašām problēmām apspēlēja "Valku/Valgu", sērijā uzvarot ar 3-0.

Līdzīgi kā sērijas pirmajā mačā, arī šovakar cīņas sākumā daudz gatavāki izskatījās ogrēnieši, kas visai ātri pārņēma deviņu punktu pārsvaru (12:3). Valcēniešu uzbrukumu spēja iekustināt šīsdienas mača vienīgais lietuviešu basketbolists Ernests Bružs, kurš realizēja trīs tālmetienus pēc kārtas, viesus pietuvinot līdz piecu punktu deficītam (12:17).

Tomēr, kā jau ierasts, "Valka/Valga" sastapās ar lielām grūtībām spēlē groza apakšā, šovakar ļaujot ogrēniešiem izdarīt par 12 soda metieniem vairāk, kā arī savākt papildus 20 atlēkušās bumbas (58:38). Līdz pirmās ceturtdaļas beigām gan viesi spēja noturēt kaut cik līdzīgu rezultātu - 17:22.

Otrās ceturtdaļas pirmajās sešās minūtēs "Ogre" izmantoja viesu nevarīgo uzbrukumu, veicot 11:2 izrāvienu, kas mājiniekiem ļāva atrasties visnotaļ komfortablā 14 punktu lielā vadībā - 33:19. "Valka/Valga" līdz puslaika beigām nopietnus pretargumentus tā arī rast nespēja, pārtraukumā dodoties ar 16 punktu deficītu (26:42).

Nekas būtiski nemainījās arī pēc 15 minūšu pauzes - notikumus uz laukuma pilnībā kontrolēja ogrēnieši, kamēr "Valkas/Valgas" pretestība bija izsmelta sērijas pirmajās divās cīņās. Spēles noslēgumā "Ogre" sasniedza un pārsniedza 30 punktu pārsvaru, izcīnot drošu uzvaru ar 82:51.

Pusfināla sērijā līdz trim uzvarām Ogres basketbolisti spēkosies ar LBL regulārā čempionāta uzvarētāju "Ventspili". "Ogre" Latvijas čempionāta pirmajā četriniekā ir iekļuvusi pirmoreiz kluba pastāvēšanas vēsturē.