\\Sports
Trešdien debitēs daiļslidotāja Ņikitina; bobsleja četriniekiem treniņbraucieni
 
Diāna Ņikitina un treneris Stefans Lambjēls ©Elena Niceandfunny / Ondrej Nepela Trophy

Phjončhanas olimpiskajās spēlēs rīt ļoti piesātināta diena, tiesa, Latvijas sportistus redzēsim tikai divos sporta veidos - daiļslidošanas sacensībās dāmām startēs Diāna Ņikitina, bet Oskara Melbārža un Oskara Ķibermaņa četriniekiem pirmie treniņbraucieni.

Daiļslidošanas sacensībās Latviju Phjončhanā pārstāv divi sportisti - vīriešu sacensībās Deniss Vasiļjevs, bet dāmu konkurencē Diāna Ņikitina. 18 gadus vecais Deniss savu startu jau ir aizvadījis - olimpiskajā debijā Latvijas sportistam 19. vieta.

Diāna ir Latvijas delegācijas jaunākā sportiste - Ņikitina šobrīd ir 17 gadus veca. Ņikitinas savu priekšnesumu rādīs kā ceturtā, to izpildot britu dziedātājas Seidas skaņdarba "Soldier Of Love" pavadībā. Diānai bija sarežģīts ceļš līdz Phjončhanas olimpiskajām spēlēm.

Sportiste tikai šogad nopietni debitēja pieaugušo konkurencē, pie tam iepriekš ceļazīmi valstij bija nopelnījusi Angelīna Kučvaļska, kurai gan pēdējie mēneši pirms olimpiskajām spēlēm nebija veiksmīgi, Diāna demonstrēja krietni pārliecinošāku sniegumu, un federācija nolēma, ka tieši Diāna būs tā, kas Latviju pārstāvēs Phjončhanā. Daiļslidošanas sacensības sievietēm sāksies pulksten 3:00 pēc Latvijas laika.

Pirmie divi treniņbraucieni naktī uz trešdienu pēc Latvijas laika tiks aizvadīti bobsleja četriniekiem vīriešiem. Arī četrinieku konkurencē Latviju pārstāvēs divniekos bronzas medaļu ieguvušā pilota Oskara Melbārža un devīto vietu izcīnījušā Oskara Ķibermaņa ekipāžas. Treniņbraucieni sāksies attiecīgi 3:30 un 4:35.

PAR LATVIJAS OLIMPIEŠU CERĪBĀM PHJONČHANĀ LASI JAUNĀKAJĀ "SPORTA AVĪZES" NUMURĀ / Publicitātes foto

Hokeja turnīrā vīriešiem 21. februārī tiks izspēlētas visas četras ceturtdaļfināla spēles - pirmie laukumā dosies ASV un Čehijas hokejisti, bet turpinājumā savā starpā cīnīsies arī olimpiskā Krievijas komanda - Norvēģija, Kanāda - Somija un Zviedrija - Vācija.

Phjončhanas olimpiskās spēles, 21. februāris

Laiks Sporta veids Disciplīna Latvijas sportisti
3:00 Daiļslidošana īsā programma sievietēm Ņikitina
3:00/4:35 Treniņbraucieni bobsleja četriniekiem Melbārdis Ķibermanis
4:00 Kalnu slēpošana nobrauciens sievietēm
5:10 Hokejs vīriešiem ASV - Čehija
7:05 Kērlings dienas pēdējās spēles vīriešiem
7:35 Frīstails kross vīriešiem
9:40 Hokejs vīriešiem OAR - Norvēģija
9:40 Hokejs dāmas par bronzu
12:00 Distanču slēpošana komandu sprints sievietēm
12:30 Distanču slēpošana komandu sprints vīriešiem
13:05 Kērlings dienas pēdējās spēles sievietēm
13:15 Biatlons stafete vīriešiem
13:40/14:50 Bobsleja divnieki sievietēm 3. un 4. brauciens
14:10 Hokejs vīriešiem Kanāda - Somija
14:10 Hokejs vīriešiem Zviedrija - Vācija
14:58 Ātrslidošana komandu iedzīšana dāmām
15:17 Ātrslidošana komandu iedzīšana kungiem