\\Sports
Komentāri / Krievijas ''seksīgākās kērlingistes'' pārinieka dopinga analīzēs atrasts meldonijs
 

29 komentāri

KKartupelis ar mugurkaulu
Vatei atkal sūdi!!!
18.februāris, 16:17 Atbildēt
ssms
Tūlīt utainie atkal ķērks, ka fašistiskie rietumi apmelo, ka viss ir fašistisko rietumu safabricēts, ka burciņā čurājis kāds Fašingtonas iesūtīts fašistiskais pindosu aģents!
18.februāris, 16:25 Atbildēt
tto sms
Jā, jā, noderīgais idiot. Tava valsts ražo meldoniju, ko lietoja tieši šīs puses sportisti, tagad nāksies pirkt krietni dārgākas zāles, ko ražo tavi kristāldzidrie saimnieki un dod saviem begemotveidīgajiem kristāltīrajiem atlētiem.
18.februāris, 17:24 Atbildēt
hha ha ha
Sarkanie, utainie vateņu salašņas ir meļi, zagļi, laupītāji un varmākas gēnu līmenī!
Padomju varas radīti un kultivēti ģenētiskie atkritumi!
18.februāris, 16:30 Atbildēt
>>
Vēl viens noderīgais tuparillis.
18.februāris, 17:25 Atbildēt
ppesecs
F A Š I Z M Ņ E P R O J D J O T !!!!!!!!!!!!!!!!
18.februāris, 16:31 Atbildēt
NNiknā reāliste
(1) Nu pasakiet man, kā reāli sportista ( ledus slaucītāja/ akmens slidinātāja) rezultātu varétu uzlabot vienalga kāds dopings? ( te vis nav - tālāk aizslidināt, aizmest, augstāk uzlékt ātrāk atskriet. Te ir ... (cenzūra nelaus man rakstīt, ko domāju par kérlingu kā par sportu un vél olimpisko).
18.februāris, 17:05 Atbildēt
NNiknā reāliste
(2) Bet kopumā, stāsts par meldoniju ( mildronātu) ir stāsts par to, cik glévi esam. Meldonijs ir mūsu, Latvijas, zinātnieku produkts. To patvalīgi ielika aizliegto sarakstā. ( kåds dopings? Tādu „ dopingu“ esam daudzi lietojuši, no pavecākiem cilvékiem ar švakāku sirdi līdz jauniešiem, kam pa reizei tāds noderéjis. Arī es to lietoju, ar sportu nekāda sakara. Tātad visi esam uz dopinga ??!! Smieklīgi). Sabiedrības un valsts līmenī jācīnās, lai to no saraksta iznemtu. ( tā vienīgais trūkums, ka tas no LV, nevis no dominéjošām valstīm). Bet ko mūsu publika? Tiklīdz pieminéts meldonijs, komentāri apsmej sportistus ( un tas, ja sportists no Rus, tas nu tūdaliniem kā medusmaize. To, ka citu lielvalstu sportisti izmsnto citu valstu preparātus, tas nekas ( kāpéc taisni Rus lietoja meldoniju? Praktisku iemesli dél. Létums, pazīstamība. ). Vārdu sakot, ir izvéle auzstávét savu produktu vai noniecināt austrumu kaimina sportistus- ko dara mūsu komentétáji? Ir tak tik viegli un patīkami gānīties internetā..
18.februāris, 17:21 Atbildēt
>>
Piekrītu par 100%
18.februāris, 17:26 Atbildēt
īīpaši stulbs
Neņemiet, kundze, tos izlēcienus nopietni! Normāli, reāli un loģiski domājoši latvieši visu ļoti labi saprot. Krievus ķengājošos komentārus raksta vien īpaša Rietumu biznesa organizēta un apmaksāta cilvēku propagandas grupa. Var jau viņus arī saprast un žēlot, jo cita darba nav.., bet ēst pašiemm un ģimenēm vajag!
18.februāris, 17:28 Atbildēt
MMedia Guru
Diemžēl šī propaganda, kas sākās kopš 2014.gada notikumiem, jau atstāj iespaidu uz 20-gadnieku paaudzi. Loģiski, jo vecākiem ļaudīm ir iespēja atcerēties, salīdzināt un vērtēt. Līdz ar to attiecīgie komentētāji nav tikai izcilības centra stipendiāti, bet arī pusaudži, kas šādi grib izpausties.
19.februāris, 8:57 Atbildēt
īīpaši stulbs
Varbūt piparmētru tēju par daudz vienkārši iedzēra, un viss! Rīkļurāvēji uzreiz virsū. :D
18.februāris, 17:23 Atbildēt
jjpt
Atkal ASV vainīgi! ASV ar varu dopingu krieviem rīklēs grūda!
18.februāris, 17:28 Atbildēt
hhm
Krieveļi sevi ir iedomājušies par augstāko rasi!
viņi drīkst visu to, ko pārējie nedrīkst.
Aizmirsuši 2. pasaules karu un to, kas ar tādu pat augstāko rasi notika!
18.februāris, 17:30 Atbildēt
ssms
Reiz, bērnībā, mana vecmāmiņa( lai vieglas viņai smiltis), kura bija pārdzīvojusi abus pasaules karus un savām acīm redzējusi, kas ir kas, pienāca man klāt un teica - Zini dēliņ! Nav pasaulē lielākas nelaimes par krieviem!
Jo ilgāk dzīvoju šai saulē, jo vairāk pārliecinos par viņas vārdu patiesumu, protams, ar retiem izņēmumiem!
Viedi sirmgalves vārdi!
18.februāris, 17:39 Atbildēt
tto sms
sirmgalve nezināja, kas ir ASV un tā saucamie "amerikāņi"
19.februāris, 12:46 Atbildēt
::)
gan jau ka analizes bus pozitivas, bet fakts vienalga rada šaubas, jo galu galā tas nu nemaz nav sporta veids kur dopings butu nepieciešams un ko varetu mainit. atiecigi nav redzams iemesls kāpec lai viš lietotu
18.februāris, 18:14 Atbildēt
llol
tava vecmāmiņa bija slima kuce, kas tavu tēvu nevis dzemdēja bet iedirsa piemīztās lupatās, kopš tiem laikiem tu un tādi kātu tikai smirdi jo neko citu nespēj, arīt tu norausies pa purnu.
18.februāris, 18:24 Atbildēt
IIndra
Skaties un brīnies. Izrādās, tajā kērlingā tas dopings ir būtiska un nāvīga lieta. Visticamāk - cilvēks tiešām iedzēris kādu tableti pret saaukstēšanos. Ne jau nu tik briesmīgu, kā tonnām dze, piemēram, nelaimīgie norvēģu, kanādiešau vai jeņķu astmāriķi. Bez kādām problēmām - lielajās olimpiskajās spēlēs startējošie pusinavlīdi. Laikam jau šodienas WADAs nelietīgajā izdarībām nav robežu.
18.februāris, 18:41 Atbildēt
wwadai vienkārši vajag skandālu
tāpec ari "atrada" dopingu krievam. tas tā sīka atriebiba par to ka pilnibā neizdevās krieviju izspiest no olimpiādes, turklāt ari saimnieki-asv neapmierināti, jo krieviem ir vairāk medaļu vienalga nekā asv , labi navzelts jo stiprākos tomer noņēma no trases, bet pat praktiski sagrauta krievijas delegācija izrādās stiprāka par asv
19.februāris, 8:58 Atbildēt
nnorča
Viens otrs komentāros nicina padomju laikos radītos,pieļauju arī savus vecākus,nu ko;debīliķim debīliķa dzīve!
18.februāris, 21:48 Atbildēt
ēēēē
A pri čom tur kērlingiste ? Viņa mutē bāza vai kā ?
19.februāris, 11:05 Atbildēt
aaha
labi vēl, ka ne polonijs!
19.februāris, 12:34 Atbildēt
aanonīms
tā ir ",meldonijs ir vienīgais krieviem pieejamais "dopings",salīdzinot ar amerikas un norvēģu sportistiem pieejamajiem dopingiem tas ir cukurgailītis.
19.februāris, 13:04 Atbildēt
aaha
ar Kalvišķa izgudrojumu,krievs rotčenkovs tagad kļuva par amerikāņu miljonāru..
19.februāris, 13:07 Atbildēt
nnav brīnums
izskatās ka krieveļi joprojām nav dabūjuši mācību, vēl pie tam sporta veidā, kur galīgi dopings nav nepieciešams?? muļķīgi.
Savukārt tiem, kas uzskata, ka krievi Sočos nekrāpas, lūdzu atrodiet ierakstos Tretjakova skeletona braucienus un parādiet kaut vienu kur tieši parāda viņa brauciena startu - neredzēsiet, bet rezultāti visos startos uzrādījās identiski līdz simtdaļai uz ko iespēja ir niecīga. Protams, tas nenozīmē, ka uzreiz dopings, bet drīzāk gan safabricēti rezultāti par ko es nebrīnītos. Uzskatu, ka krieviem atbilstošakais sods būtu nevis sportistu diskvalifikācija, bet gan vienkārši vairs nekad neatļaut spēles rīkot krievzemē, tad nebūtu arī visi šie skandāli.
19.februāris, 13:18 Atbildēt
tto
dopingu piejauca tieshi analiizeem.. cereesim, ka atradiis vainiigo, bet stipri shaubos, ja jau norveegji atklaati var lietot dopingu, tad par ko briinaamies? Olimpiaade paarveertusies par amiishu virtuvi
19.februāris, 17:14 Atbildēt