U-18 hokejistiem sāpīgs zaudējums pret Slovākiju

Ceturto zaudējumu četrās spēlēs Minskā notiekošajā pasaules čempionātā hokejā U-18 līmenī Elites divīzijā piedzīvoja Latvijas izlase, kas šodien ar 3:4 piekāpās Slovākijas vienaudžiem. Slovāki uzvaras vārtus guva 40 sekundes pirms spēles beigām.

Arī šis mačs Latvijai sākās diezgan bezcerīgi. Otrā perioda 15. minūtē slovāki bija vadībā ar 3:0, un šķita, ka mūsējie piedzīvos trešo sagrāvi, taču perioda beigās Latvija saņēmās un 17 sekunžu laikā iemeta slovāku vārtos divas ripas (izcēlās Zemgus Girgensons un Artūrs Kuzmenkovs).

Trešās trešdaļas sākumā Latvija izturēja divus mazākumus, bet perioda vidū Kristers Freibergs, realizējot vairākumu, panāca izlīdzinājumu – 3:3. Diemžēl izvairīties no jau ceturtā zaudējuma Latvijai nebija lemts – 40 sekundes pirms mača beigām slovāki guva uzvaras vārtus – 4:3.

Latvijas izlasei šajā čempionātā vēl atlikuši divi mači – pret A apakšgrupas divām vājākajām komandām, kas būs Baltkrievija un, visticamāk, Kanāda. Mūsējiem nāks līdzi šodien iegūtie 0 punkti pret Slovākiju. Divas labākās komandas šajā mini turnīrā nodrošinās vietu Elites divīzijā arī 2011. gadā, bet divām vājākajām nāksies pārcelties uz 1. divīziju.