\\Sports
Komentāri / Dopinga skandāls: uz izmeklēšanas laiku diskvalificē četrus Krievijas skeletonistus
 

17 komentāri

RRaimonds
Tad sanāk kas .... ka daži Krievijas sportisti ir vainīgi pie dopinga .... un nevienas citas valsts sportisti dopingus nelieto?....nu kas par muļķību ... rek tepat pēdējās Olimpiskajās spēlēs atklājās, ka 6-7 ASV sportisti ir lietojuši dopingu ... un par to nekā? ... pilnīgs klusums un nesodāmība?
Tāpēc mans viedoklis, ka tas kas šobrīd notiek sportā ... tā ir politiska izrēķināšanās ar Krieviju un nekas cits ...
30.decembris 2016, 13:42 Atbildēt
PPutra
Un tadi dunkerdauni izpilda asv politisko pasutijumu !
30.decembris 2016, 13:57 Atbildēt
IInersanti
Kurš ASV sportists bobslejā vai skeletonā ir lietojis dopingu?
Kurš vispār bobslejā vai biatlonā ir lietojis dopingu (izņemot protams Krievijas sportistus)?
Tikai konkrētus piemērus!!
30.decembris 2016, 14:38 Atbildēt
VVA
Kā zināms, dēļ dopinga diskvalificēts bija Sandis Prūsis.
30.decembris 2016, 16:07 Atbildēt
RRaimonds
to Intersanti
ASV sportisti citos sporta veidos lietoja dopingu ... nu tad ko ... tad dopinga lietošana tikai skeletonā ir aizliegta?... bet citos sporta veidos to drīkst lietot?
Un par to nekādas sankcijas nepienākas?
Un es tev atgādināšu nesenu faktu - tas pats Aleksandrs Tretjakovs 2016.g. 16.decembrī Leikplesida ASV ... pilnībā pārbaudīts ka nav lietojis dopingu ... ieņem 1.vietu ... bet brāļi Dukuri ... 6.vietu.
Rek šis pats fakts parāda to, ka tas krievu sportists arī bez visa dopinga "ieliek" Dukuriem ...tāpēc nav izslēgts, ka Dukuri savu rezultātu cenšas uzlabot ar politiskām metodēm .... vienkārši novācot no trases stiprākus par sevi ...
30.decembris 2016, 15:36 Atbildēt
aandis
Raimonds-kāds skaists vārds krievijas Trolim, pats izdomāji ?
Nu bet gadijumā, ja esi vienkārši nedaudz atpalicis garīgi, nevis pelni savus 13 grašus, paskaidrošu, kā saka velreiz.Runa nav par katra atsevišči ņemta sportista vēlmi lietot, vai nelietot. Runa ir par valsts līmenī izveidotu, apmaksātu nu un protams piesegtu glbālu sportistu uzpumpēšanu.Starp citu droši vien askaņas no PSRS laikiem,kad ar to nodarbojās veseli institūti.
30.decembris 2016, 15:52 Atbildēt
RRaimonds
to Andis
Kur ir tādi fakti, ka Krievijas valsts institūcijas piedalījās dopinga piesegšanā? ... Maklārena ziņojumā nekā tāda nebija ... tur bija rakstīts, ka tas tā varētu būt ... pieņēmums ... bet pieņemt un zināt konkrēti - tās ir dažādas lietas ...
30.decembris 2016, 16:27 Atbildēt
jjanis
nebus pareizi sie sportisti ar arsta komisijas atlauju lietoja zales un tas jau bija zinams ne dopinga pec bet slimibas ta luk
30.decembris 2016, 14:32 Atbildēt
nneputrojies
ar arsta zīmēm dopingu oficiāli lietoja asv un citi pietuvinātie WADAm sportisti, tas nekas ka diagnoze koma, vai zāles vispār nekur pasaulē nav terapetiskā lietošanā, , galvenais ka no pareizās valsts un daktera zīme ir
30.decembris 2016, 16:15 Atbildēt
SSportists
Šaubos, vai Dukuriem tur kāds nopelns. Federācija kopēja ar bobsleju, un vācieši Sočos izgāzās. Bet, ja uz ''aizdomu'' (politiska) pamata liegs startēt labākajiem Krievijas sportistiem, izsvītrošu attiecīgos sporta veidus no sava TV-watch list.
30.decembris 2016, 14:33 Atbildēt
KKlāra
Varbūt kāds var pateikt? Vai pie mums mītošie Dukuri ir starp diskavlificētajiem krievu skeletonistiem? Vai viņi varbūt ir citos sarakstos ? Piemēram - WADA, Maklarena un Vašingtonas Baltā Nama sevišķu labvēlību izpelnījušos personu kopējā sarakstā?
30.decembris 2016, 14:38 Atbildēt
VVilcene
Martinam,manuprāt,Sočos brutāli ar laika šmaukšanos tika atņemta iespēja saņemt zelta medaļu,jo Krievijas pārstāvim startā "pavisam netīšam" laicīgi neieslēdzās hronometrs.... rezultātā - Martinam sudrabs... nepatīkami atcerēties. Kā sportists var dzīvot ar domu, ka viņa zelta medaļa ir šmaukšanās un dopinga rezultâts, nevis paša nopelns?
30.decembris 2016, 15:10 Atbildēt
BBenita
Tu varētu mēģināt "ieslēgt" savas smadzenes - ja tādas būtu. Bet tā kā tādu , visticamāk, vispār nav, tad labākais ir - šajā vidē nevirināt muti. Jo tādu trulumu normālam cilvēkam paciest gan nav iespējams. Bet nozombētiem dvieļugalvām ir vairāk piemērotas viņu izplatītas izteikšanās vietas (Delfi, tvnet, utt.).
30.decembris 2016, 16:58 Atbildēt
kkāda speciāla attieksme pret konkretas valsts sportistiem
nav pat pieķerti, bet jau diskvalificē jo viena tante teica ka lieto. parastidiskvalificē kad reāli pieķer, pārbauda a un b provi, pieprasa skaidrojumu.... jo pastāv vel vesala virkne veidu kā pamatot vielu nonākšanu organismā.... un tikai tad diskvalificē, bet te papriekšu diakvalificē un tad sāks meklet dopingu:)
30.decembris 2016, 16:12 Atbildēt
rraimonds
krieviem vienreiz vajadzētu saprast ,ka ar meliem un blēdīšanos tālu nevar tikt ,bet gan neglābjami sabojāt savu reputāciju.
30.decembris 2016, 17:59 Atbildēt
VVA
Nu,es esmu krievs, jā, krievs Latvijā. Bet - man ļoti nepadodas ne melošana, ne blēdīšanās, un, iespējams, tādēļ arī te nekur tālu ticis neesmu, bet reputāciju man stiprāk sabojāt vairs nevar, jo es esmu dzimis un audzis Padomju Savienībā, nevis "okupācijā".
30.decembris 2016, 20:36 Atbildēt
HHaHa
Ja savādāk uzvarēt vairs nevar, tad atliek vien diskvalificēt uz pārbaudes laiku! Laikam tā vēl ir pēdējā iespēja Dukuriem tikt uz pjedestāla. Būtu labi, ja uz nākošo Olimpiādi visus Dukuru konkurentus diskvalificētu...
30.decembris 2016, 22:55 Atbildēt