Samoilovam un J. Šmēdiņam Sočos otrā uzvara divos setos

© FIVB

Pie otrā panākuma divās spēlēs Soču "Open" pludmales volejbola pamatturnīrā tika vadošais Latvijas duets Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš, kas divos setos pārspēja mājiniekus Stojanovski un Jarzutkinu.

Pirmajā setā Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņšbija pārāki ar rezultātu 21:15, savukārt otrajā setā cīņa izvērtās krietni smagāka 29:27. Stojanovska un Jarzutkina duets šajā turnīrā ir izlikts ar 18. numuru. Spēle ilga 40 minūtes.

Vakar Samoilovs un Šmēdiņš pamatturnīru sāka ar uzvaru divos setos pār ukraiņiem Gordjejevu un Babiču (21:14, 21:14), kas izlikti ar 31. numuru. Grupu turnīra pēdējo spēli Samoilovs un Šmēdiņš aizvadīs šodien, kad tiksies ar 15. numuru izliktajiem angļiem Gregoriju un Šīfu. Arī angļi abās spēlēs ir uzvarējuši divos setos. Spēles sākums plkst. 16:20.