Kanoe airētāji Tints un Pranks iegūst 14. vietu pasaulē

© canoemoscow2014.com

Maskavā, Krievijā noslēdzies pasaules čempionāts smaiļošanā un kanoe airēšanā. 14. vietu 100 metru distancē tajā izcīnīja Latvijas airētāji Aivis Tints un Gatis Pranks.

Aivis Tints un Gatis Pranks bija kvalificējušies 1000 metru distances B finālam, kurā ieņēma piekto vietu ar rezultātu 3:39.688. Kopvērtējumā tas deva 14. vietu pasaulē, kas ir Latvijas sportistu otrs labākais sasniegums šajā čempionātā pēc vakar Dagņa Iļjina iegūtās 13. vietas.

16. vietu ieguvusi Agnija Bērziņa, kurai tikai nedaudz pietrūka līdz pirmajam 15-niekam 200 metros kano airēšanā. Vienu vietu zemāk ierindojās smaiļotājs Aleksejs Rumjancevs, kuram 17. pozīcija.

C fināliem bija kvalificējušies smaiļotāji Deniss Volkovs un Kaspars Tiklenieks, kuri šajā finālā uzavrēja un ieguva 19. vietu, bet Mārtiņš Veispals palika 20. savā disciplīnā.

Kopā Latviju pārstāvēja desmit sportisti, savukārt valstu kopvērtējumā ar 15 medaļām (piecām zelta) triumfēja Ungārija, kā otro atstājot Krieviju.