Gudļevskis ielaiž četras ripas, "Crunch" kārtējais zaudējums

Naktī uz ceturtdienu astoto zaudējumu savā Amerikas Hokeja līgas (AHL) karjerā piedzīvoja Kristers Gudļevskis, kura pārstāvētā Sirakjūzas "Crunch" viesos ar rezultātu 0:4 atzina Vilksberijas/Skrentonas "Penguins" pārākumu.

21 gadu vecais Gudļevskis savas komandas vārtus sargāja no pirmās līdz pēdējai minūtei, atvairot 21 no 25 pretinieku metieniem. Pirmo ripu Gudļevskis ielaida jau trešajā mača minūtē, otrā sekoja pēc aptuveni desmit minūtēm, bet vēl divas reizes nācās kapitulēt pēdējās trešdaļas pirmajās astoņās minūtēs.

Šis bija Gudļevska astotais zaudējums AHL karjerā, bet kopējā bilance joprojām ir pozitīva - 10-8. 21 gadu vecā vārtsarga "Crunch" piedzīvoja piekto zaudējumu pēc kārtas, un Austrumu konferences turnīra tabulā ieņem priekšpēdējo 14. pozīciju.

Neveiksmju sēriju "Crunch" jāmēģina pārtraukt naktī uz 1. februāri, kad izbraukumā jātiekas ar Jutikas "Comets", kas ir sliktākā komanda Rietumu konferencē.