Pirmdiena, 13.maijs

redeem Ira, Iraīda, Irēna, Irina

Masaļskis debitē ar uzvaru, Štālam 1+1

Svētdien vairāku Eiropas valstu hokeja laukumos spēles aizvadīja Latvijas sportistu pārstāvētās komandas.

Spēcīgajā Šveices NLA turnīrā vārtus guva Ronalds Ķēniņš, palīdzot Cīrihes "Lions" ar 4:3 uzveikt Davosas vienību, bet Edijs Brahmanis Baltkrievijas Ekstralīgā guva vienus no sešiem "Gomel" vārtiem komandas uzvarā pār līdervienību "Junost" (6:1). Tikmēr Vācijā otro spēli aizvadīja Herberts Vasiļjevs, izceļoties ar rezultatīvu piespēli.

Slovākija

Slovākijas Ekstralīgā šodien debiju piedzīvojis Latvijas valstsvienības vārtsargs Edgars Masaļskis. 33 gadus vecais Masaļskis otrā perioda sākumā nomainīja neveiksmīgi spēlējošo Dušanu Sidoru (atvairītie metieni 11/14, tobrīd rezultāts bija 2:3) un sargāja "Poprad" vārtus ne tikai atlikušajā mača pamatlaikā, bet arī pagarinājumā, palīdzot Popradas klubam atspēlēties un izcīnīt uzvaru (5:4) pār Trenčīnas "Dukla".

Slovākijas debijā Masaļskis ielaida vienu ripu un atvairīja 15 no 16 pretinieku metieniem, tikmēr laukuma otrā galā "Poprad" panākumu sekmēja uzbrucējs Juris Štāls (36 spēlēs 12+21), kurš šovakar guva vārtus un atdeva vienu rezultatīvu piespēli.

Šveice

NLA vienīgajā mačā šodien ar vārtu guvumu izcēlās Ronalds Ķēniņš, palīdzot līdervienībai Cīrihes "Lions" ar 4:3 uzveikt Davosas klubu. Otrā perioda sākumā "Davos" izvirzījās vadībā ar 3:0, tomēr Ķēniņa vārtu guvums ievadīja Cīrihes atbildes gājienu. Latvijas uzbrucēja (31 spēlē 7+15) kontā arī divas soda minūtes.

Vācija

Otro spēli DEL pēc atgriešanās ierindā aizvadījis Latvijas izlases uzbrucējs Herberts Vasiļjevs, kurš šodien ar rezultatīvu piespēli sekmēja Krēfeldes "Pinguine" uzvaru (3:1) pār Šveningeres "Wild Wings". Latvijas hokejista kontā arī divi metieni pa vārtiem un koeficients +1. Divās spēlēs Vasiļjevs ir ticis pie diviem (1+1) punktiem.

Tikmēr DEL2 (pēc spēka - otrā līga) spēlē rezultatīvu piespēli atdeva aizsargs Jānis Andersons (32 spēlēs 1+7), palīdzot Hailbronas "Falken" ar 5:0 sakaut "Rote Teufel".