Komentāri / Mičerevkis apgalvo, ka Pūce un Jaunups viņam vairākkārt nodevuši naudu ziedojumiem partijai
 

29 komentāri

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!

rreptilis
Mičerevskim nav ko zaudēt...tāpēc viņš nemelo,bet ""gāž ārā""patiesību. Un tā ir viena no demokrātijas priekšrocībām,ka plēšoties politikāņiem savā starpā mēs uzzinām kaut cik no patiesā lietu stāvokļa. Bet mēs to varām zaudēt ,ja ir informācijas kontrole,kuru īsteno massu informācijas līdzekļi to nesniegs ...noklusēs...vai pat melos,kā to labi parāda notikumi ASV ,kur massu propogandas līdzekļi ir ""demokrātu""partijas rokās:(((
22.novembris 2020, 21:34 Atbildēt
SSavādais
Pašlaik jaunais Lāčplēsis ir topā. Jautajums: kāpēc par šādām lietām viņš ne ziņoja 2017.gadā? Kas mainījies? Varbūt Mičerevskis dabūjis naudīgaku sponsoru? Taču žurnālistiem derētu likt Mičerevska bildi laikā, kad viņš ir nokopies: apgriezis bārdu, uzvilcis tīru kreklu.
22.novembris 2020, 21:45 Atbildēt
iidioten
Par šādām ''lietām'' varētu atprasīt un apturēt partijas uzturēšanai nodokļu maksātāju naudu atpakaļ. Attiecīgā banka varētu nobloķēt šīs partiju apvienības kontu. Arī finanšu ''uzraudze'' Znotiņa varētu teikt kādu klusu vārdu. Kur KNABs???
Ja šādi tas notiks, tad būtu interesanti pavērot kā ''politiskās'' žurkas bariem sāktu pamest ''grimstošo kuģi'', jo naudas ta' vairāk tajā Silē nebūs!
Izskatās, ka ''nācijas tēva'' Levita izsludinātais naudas likums ''par partiju uzturēšanu'' veicinot neatkarību likumu lēmumu pieņemšanā, neiztur nekādu kritiku.
22.novembris 2020, 22:08 Atbildēt
DDaudz svarigakas lietas
Knābam jāķer benzīnzagļi ....
22.novembris 2020, 22:32 Atbildēt
zzvirbulēns
Kas tā ir par naudu, kuru Pūce, Jaunups sadala ziedotājiem - tāds te lielais jautājums. Kas dod šo naudu? Ko prasa pretīm? Šī apvienība nedrīkst vairs būt valdības koolīcijā, arī tas ir pašsaprotami! Naudas devēji noteikti prasīs izpildīt solīto.
Jaunupam, ja tā ir kriminālo aprindu "zukuļu" dotā nauda, būtu jadomā par apsardzi, tagad Latvijā jau kā 90. gados, šauj un slepkavo i administratoru i advokātu.
22.novembris 2020, 22:09 Atbildēt
AAtbilde
Nauda ir no budžeta. Nodokļu maksātāju nauda. Tikai noplūst ar politiķu starpniecību pa vajadzīgajiem kontiem. Kāpēc nevienu neinteresē konkursi. Tagad jauno Rīgas domi būtu jāpēta. Tur korupcija jau kā uz šķīvja ar jauno Rīgas Satiksmes "konkursa uzvarētāju". Tikai latviešu laikraksti pagaidām atkal klusē. Tie taču "sava jaunā Dome"!
22.novembris 2020, 22:54 Atbildēt
iinteresanti
Atbildei. Tā ir sponsoru nauda, ja nesaprati.
23.novembris 2020, 10:50 Atbildēt
bbbz
Pašlaik modē ir sankcijas. Vajadzētu ieviest partiju sankcijas pret ''Latvijas attīstībai''.
22.novembris 2020, 22:18 Atbildēt
zzvirbulēns
Bet, beidzot būtu laiks saprast, ka visa šī darbošanās ir iespējama un notiek tādēļ, ka ar likumu ir noteikti neloģiski, LR Satversmei neatbilstoši indivīda ierobežojumi partijām ziedot cik grib, to starp nekustamos īpašumus kā tas, piemēram, ir Vācijā. Vācijā ik viens var ziedot visu ko grib un kam grib - baznīcai, partijai, cilvēkam, organizācijām. Nav griesti, nav aizliegumi, tik viena prasība - naudai ir jābūt tīrai/legāli iegūtai ( ziedotājam jāspēj pierādīt, ka nauda ir viņa, legālā veidā iegūta). Nav nekas sliktāks, kā nabadzīgas partijas. Rietumpasaulē, kur vēl ir veselais saprāts, partijas ir bagātas, tām ir arī īpašumi, kuri nes naudiņu, bet tur tās netiek finansētas no valsts budžeta. Lai attistītu demokrātiju, tur nauda no budžeta tiek dota mazajām, tiko dzimušajām partijām, kurām ir noteikts partiju biedru skaits, lai viņas varētu pastāvēt un runāt par tām vērtībām, kuras šķiet svarīgas. Latvijā viss kājām gaisā!
22.novembris 2020, 22:25 Atbildēt
DDostojevskis
Zvirbulēn, ir vēl viens "beidzot būtu laiks" . Beidzot būtu laiks saprast, ka Latvijas sabiedrība patiesībā ir ļoti boļševistiska. Tā var paciest visu ko, tikai ne to, ka bagātiem un gudriem cilvēkiem būtu ietekme. Latvieši var pilnām mutēm lamāt Staļinismu, komunismu, un citus "ismus" , bet tai pat laikā sajūsmināties par "sociālo taisnīgumu" , kad visi ir vienādi, kā pionieru nometnē "Arteks". Ja kāda partija saņemtu miljonu lielu ziedojumu, visi mestos šo partiju kost, kamēr nokostu.
22.novembris 2020, 22:36 Atbildēt
nnor
Šiet drīzāk būtu jāapspriež Mičerevska mentālais stāvoklis.Ja kašķa dēļ izmuldās par caurlaides izgādāšanu, tas vēl būtu saprotams.Bet cien.blogeris braši spiež gāzi grīdā un nāk klajā ar stāstiem par krimināli sodāmām darbībām.Viņš norok pats savu politisko karjeru - kā ierindas godīgā seja vēl vr funkcionēt, bet kaut kur augstāk diez vai kādreiz tiks.
22.novembris 2020, 22:43 Atbildēt
IIlze
Viņš norok arī pats sevi! Vai Tu domā, ka viņa piemājas teritorijā dēļu gali trūkst? Kārtīgs izmeklētājs to pašu bārdaini pataisītu par līdzdalībnieku šajās afērās!!! Kāpēc iemaksāja svešu naudu, kāpēc klusēja, kāpēc uzreiz negāja uz KNAB??? TĀPĒC, KA PATS NO TĀ KATLA STRĒBA PILNĀM MUTĒM. MUTE UN APETĪTE VIŅAM VAREN LIELA! TĀ LŪK IR PATIESĪBĀ!!!
23.novembris 2020, 5:32 Atbildēt
rreptilis
Nu,nav tik briesmīgi,kā Jūs aprakstāt. Lielais vairums grib,lai nauda ir nopelnīta nevis nozagta.
22.novembris 2020, 22:40 Atbildēt
DDostojevskis
Starp citu, Zvirbulēn, vai demokrātiskais laikraksts "Diena" ir nobloķējis arī Tavu IP adresi, ka Tu šeit klanies?
22.novembris 2020, 22:45 Atbildēt
zzvirbulēns Dostajevskim
Nē, Dienā es neesmu nobloķēts, es dažreiz kaut ko tur ierakstu, jāteic, ka rakstu retāk, jo liela jēga no šīs rakstīšanas nav.
Man patika tavs komentārs te par boļševistisko Latviju. Trāpīts desmitniekā! Latvijā tagad pie varas ir totāli boļševiki/komunisti, šie kreisie idioti pazudinās Latviju! Un kā par nelaimi, tas kreisums ir visām partijām, arī ZZS kur sorosīti biezā slānī.Visa tā cūcība nāk no rietumiem, kura ir sapuvusi ar savu kreisumu, Francija, Anglija, daļēji Vācija - visi kreisuma varā un grimst arvien dziļākā vājprātā. Es reizēm brīnos - nu kur var tā nodzīvoties, kā šī drausmīgā kreisuma ideoloģija var tā izplatīties. Viens idiots uz otra, un visi melo, zog!
22.novembris 2020, 23:18 Atbildēt
nnecīnītājs
Ha-ha! Šo kungu (Pūci) nesen slavēja kā cīnītāju pret "krievu" korumpantiem Rīgas domē. Izrādījās, ka viņš uztver par normu "uzdot skaidru naudu zem galda". Tad mēs kļūdījāmies, kad domājām, ka Pūces veiksmīgās cīņas devīzē atslēgas vārds bija "korupcija', nē, atslēgas vārds tomēr bija "krievu" (Ušakovs un Co)
22.novembris 2020, 22:45 Atbildēt
ccilveks trijicetrinieki
Kaut kā nedzirdu "korupcijas apkarotāju" un "bezkompromisa tiesiskuma" sektas, kas sevi dēvē par JKP, un (juzdami deguma smaku) jau piemērī svētulīgas Baznīcas fanu maskas, tik ierastos kviecienus par korupciju un oligarhiem.
23.novembris 2020, 0:45 Atbildēt
iinteresanti
Tā ir KNAB kompetence. Skatīsimies...
23.novembris 2020, 10:51 Atbildēt
PPūces fans
Jees. ! Bet kur obe hes es es ? Kaut kā ticu Meščerevskim ....
23.novembris 2020, 2:31 Atbildēt
KKaut kā NEticu Mičerevskim
Ja jau saka, ka visu audu devuši Pūce ar Jaunupu, tad sanāk, ka pats biedra naudu vispār nav maksājis, lai gan bijijis gan partijas valdē, gan deputātos.
23.novembris 2020, 6:31 Atbildēt
iinteresanti
Laikam ne tikai pats, bet arī daudzi citi nav maksājuši, tikai vienam apnika nesadzīvot ar sirdsapziņu.
23.novembris 2020, 10:53 Atbildēt
ootrādi
Skaidrs, ka bārdainim hūte kārtīgi maksā par apmelošanu.
23.novembris 2020, 3:49 Atbildēt
iinteresanti
Tici Pūces un Jaunupa nevainībai?
23.novembris 2020, 10:54 Atbildēt
TTedis
Vai pierādījumu ir? Kur Liecinieki? Tāds,~tikai bla bla blā.
23.novembris 2020, 4:03 Atbildēt
ppensionārs
Zem galda? Tad jau 'nofilmēts' nava. Nava arī lietišķu pierādījumu!
23.novembris 2020, 4:30 Atbildēt
TTedis
Tad jau šā rīta pirmajai ziņai jābūt : KNAB sašņorējis Jaunupu , Pūci; aizvedis "septīto debešu ' virzienā....
23.novembris 2020, 4:46 Atbildēt
RRuta
Nekas tāds nenotiks. Pat tuvākajā nākotnē nē.
23.novembris 2020, 7:46 Atbildēt
SSeniors
Cik tad Micerevska kabata , ieripoja CENTI ??? Vairak nedeva , tamdel tagad = trako ! Padzit visus , no Saeimas , ministrijam , un aizliegt ziedot naudu privatpersonam , lai politiki varetu ZAGT ???
23.novembris 2020, 7:40 Atbildēt
žžanis K
Tas bija zināms arī bez Micerevska, vai tiešām latvieši ir tik naivi un nesaprot, ka valdošās partijas nebaidās veikt kriminālnoziegumus, jo tos noteikti piesegs savi cilvēki spēka struktūrās, tā ir vesela mafija , kas pārvalda valsti, netīri un smirdīgi kropļi , kas tikai no ārpuses izskatās kā nolaizīti!
23.novembris 2020, 8:16 Atbildēt

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!