Komentāri / Partija "KPV LV", iespējams, mainīs nosaukumu
 

9 komentāri

llapa
neviena partija kas patreiz atrodas pie stures nepilda tautai dotos solijumus . vispar nav verts rikot velesanas . visu te nosaka briseles pirksts - mes neesam nekas . pie varas atrodosies sakali ples laupijumu .
14.janvāris, 10:04 Atbildēt
YYes
Kaimiņš savu ir padarījis, Kaimiņš var iet. Kas būs Kaimiņpartija bez paša Kaimiņa? Bez Kaimiņa nebūtu šī partija kā tāda. (Tāpat kā neviens bez Kaimiņa palīdzības šodien nepazītu tādu politiķi Bondaru.) Tātad pāri palikušajiem atliks izklīst pa pārējām partijām. Kas gribēs strādāt meroni labā, tas vietu atradīs - pie JKP. Bet ko abi diezgan sakarīgie Kaimiņpartijas ministri - grozīs partijas nosaukumu un izliksies, ka nekas nav noticis?
14.janvāris, 10:08 Atbildēt
ppartijas jaunais nosaukums
uz kaimiņa kupra iebraukušie
14.janvāris, 11:02 Atbildēt
llapa
saima ir jaatlaiz un javel tautas valdiba , valdiba kas doma par tautu , nevis laiza briselei dirsu , un te daudzos jautajumos taisniba ir lembergam .
14.janvāris, 10:42 Atbildēt
vvēlēt drīkstēs tikai tauta
tu nē , jo tu esi lox
14.janvāris, 11:03 Atbildēt
mmurkšķis
Jaunā partija saukšoties KPVU.LV (Kam Pieder Valsts Uzņēmumi.LV )
14.janvāris, 11:00 Atbildēt
ddiez vai
partija sauksies NAHĻEBŅIKI , KAS POLITIKĀ IEBRAUCA UZ KAIMIŅA ASTES
14.janvāris, 11:04 Atbildēt
RRuna par
to,ka maini vai nemaini----zaglera partijas skuju taka,tāds ceļš arī judašu un jauno sorosistu party.Labu ceļavēju.
14.janvāris, 11:41 Atbildēt
kkpv atbalstītājs
Man šķiet, ka nebūs prāta darbs mainīt partijas nosaukumu,jo vēlētāji jūs neatpazīs pēc jūsu darbiem/nedarbi vairāk paliek atmiņā, diemžēeeeel.KPV atstājiet tās nosaukumu partijas dzemdētājiem,bet paši pieslienaties kādai ''tīrai''partijai, kaut vai Smiltēna partijai un-lai izdodas!Jūsu atlikums-10 biedri-ir tikai piliens jūrā,bet, vienalga,domājiet, dariet, cīnieties, pierādiet ar ministru labajiem darbiem,vēl ir nedaudz laiks, bet, to partijām piešķirto lielo piķi laikam saņems tikai tā partija, kurai paliks nosaukums KPV.LV.Domājiet, vai vērts mainīt nosaukumu,labāk dariet visu iespējamo, lai no 2 pielīdējiem partija tiktu brīva .
14.janvāris, 11:44 Atbildēt