Komentāri / Politiskā partija aicina izvērtēt, vai Šuplinska atbilst ministres amatam
 

66 komentāri

PPatriots
Tur neviens neatbilst amatam, visdrausmīgākie ir ārlietu ministrs un veselības, jeb nāves ministre!
27.septembris 2019, 7:50 Atbildēt
ZZaiga
Audzinātāja bērnudārzā ir viens no svarīgākajiem darbiem kāds var būt. Pret audzinātajiem jābūt ļoti plašas prasības un augstām kvalitātēm. Tāpat algai jābūt vienai no augstākajām valstī. Latvijas ienaidniekiem, kangariem, konkurentiem jādara pretēji, lai prasību nav, algas niecīgas, tad gribi negribi rezultāts būs mums par sliktu. Viņi grib, lai izglītība ir pakalpojums.
27.septembris 2019, 14:40 Atbildēt
RRegress
Tā komjauniete ir pilnīga kaitniecība valsts vadībā!
27.septembris 2019, 8:16 Atbildēt
IIlze
Bet viņai taču absolūta taisnība.tā arī reāli ir.labi kad vienu stundu notiek nodarbības.tas ir labi ja notiek.pārējais tīrā pieskatīšana.
27.septembris 2019, 8:27 Atbildēt
SSkolotāja
Vai jums nav vēlēšanās pastrādāt bērnudārzā?Varētu uz savas ādas izbaudīt vieglā darba priekšrocības!
27.septembris 2019, 8:56 Atbildēt
oome
Kundzīr,mācību process notiek visu dienu,laikam neesat dzirdējusi par kompetenču izglītību,kad iemācītais stundās jāsaista ar praksi,izzinot to dabā un pielietojot iegūtās zināšanas.Un jāsocializē jūsu izlaistie dārgumi,kuri var paķert krēslu un maukt otram pa galvu, ja kaut kas nav pa prātam.Uz skolu viņi aiziet pilnīgi sagatavoti,pirmās klases skolotājiem ir pilnīga haļava, jo bērni prot gan lasīt,gan rakstīt,gan rēķināt.Audzinātājai jāsagatavo stundas tāpat kā skolā,jāsagatavo materiāli un tas biežāk jādara ārpus darba laika,jo tās stundas jau ir tā apgraizītas,lai tikai nebūtu par tām jāsamaksā,bet darbs jāizdara.Ja jūs kādu dienu pavadītu audzinātājas ādā,tad varbūt saprastu un beigtu te gudri pļurkstēt
27.septembris 2019, 10:24 Atbildēt
bbize
Pirmkārt: mani bērni nav gājuši nevienu dienu bērnudārzā, sagatavojām skolai ģimene paši (P.S. skolā bērniem ir labas un ļoti labas sekmes), jo bērnudārza bērni nedēļu ir bērnudārzā - divas nedēļas slimi mājās. Ir dzirdēts, ka audzinātājas sepciāli "vēdina" telpas, lai rīt būtu mazāk sīko grupā.
27.septembris 2019, 12:56 Atbildēt
EEnija
Parasti visvairāk slimo "siltumnīcas bērni"....
28.septembris 2019, 20:44 Atbildēt
PPuika
Tas ir ļoti jauki, un priecātos ja šādas ģimenes būtu vairāk. Bet vai jūs vienlaicīgi savā ģimenē skolai gatavojāt 25 bērnus? Un izvēdinātas telpas nepadara bērnu slimu, bet gan no mājām atvesti slimi puņkaini bērni kuri aplipina pārējos. Esmu mamma 3 bērniem, un cīnos dārziņā ar bezatbildīgiem vecākiem.
28.septembris 2019, 8:06 Atbildēt
OOpis
Nevajag taisīt klačas,ja runā tad konkrēti,es arī dzirdēju,kā tev līkas kājas,ar vienu zīmē,-ar otru nosvītro....
27.septembris 2019, 23:34 Atbildēt
UUga
Tev gan švaki bērni trāpījušies...,bet varbūt nevar atrast darbu un tādēļ sēdi mājās.
27.septembris 2019, 18:29 Atbildēt
ddana
patīk Jūsu "ir dzirdēts"
bērnudārzos audzinātājas dara ļoti daudz..un ja Jūs savus bērnus skolojāt mājās ,tātad saprotat cik liels darbs jāiegulda lai kādiem 25 bērniem iemācītu,rakstīt,lasīt un rēķināt!
27.septembris 2019, 14:30 Atbildēt
bbize
"ir dzirdēts" no radiem un darba kolēģiem, kuriem bērni gāja bērnudārzos un slimoja - viena nedēļa dārziņā 2-3 mājās veseļojās un tā pat bija jāmāca gan lasīt, gan rakstīt, gan karoti turēt, gan visu, ko komentāros piemin.
27.septembris 2019, 16:29 Atbildēt
PPuika
Bet tas taču katrai normālai mātei ir saprotams . Kurš tad cits to mācīs, tas taču elementāras lietas ko apgūst ģimenē.
28.septembris 2019, 8:09 Atbildēt
VVita
Beidziet runāt muļķības par to, ko nesaprotat! Dārzinu laikam tuvumā neesat redzējusi!
27.septembris 2019, 20:36 Atbildēt
JJana
iemācīt ēst, ģērbties, iet uz poda, rotaļāties, salocīt un apgriezt drēbes,pateikt paldies un lūdz, sasveicināties un atvadīties, runāt ,klausīties, draudzēties - tāds ir pedagoga darbs bērnu dārzā, bez 1h rotaļnodarbības.
30.septembris 2019, 17:09 Atbildēt
rreālais fans
Prokrieviskā partija sāk izmisuma cīņu pret IZM ministri par skolu latviskošanu. Nebūtu runājusi par bērnudārziem, būtu cits iemesls, piemēram ministrei nepiemērots apģērbs, vai jebkas cits. Pamatā jaunā krievu partija sāk pirmsvēlēšanu laiku ar "progresīviem saukļiem" - zemi zemniekiem, maizi strādniekiem, jūru jūrniekiem!
27.septembris 2019, 8:45 Atbildēt
KKATOLIS
bērnu izglītošanu vecākiem bet valsti maksāšanai par visu
27.septembris 2019, 9:10 Atbildēt
KKATOLIS
VISU VARU PADOMĒM NEVIS PARTIJĀM !!!!
27.septembris 2019, 9:11 Atbildēt
vveronika
tieši tā, viņu nodoms ir dot visiem krieviem Latvijā vēlēšanu tiesības. Jūs varat iedomāties, kāda tad būs plaša Saskaņa un ždanok partija Saeimā. No tiem progresīvajiem , latvieši, turieties pa gabalu. tie piesmies Latviju vēl trakāk kā ZZS.
27.septembris 2019, 9:35 Atbildēt
ttrollis
katram bērnudārzam vajag savu padomi
27.septembris 2019, 9:17 Atbildēt
ssimona
Ir tikai vienas zāles ministrei - vismaz vienu mēnesi darbā uz bērnudārzu,saņemot audzinātājas algu un pēctam uzklausīt vecāku atsauksmes par sasniegumiem.Cerams,ka darba rezultātā bērni nekļūs smagi traumēti.
27.septembris 2019, 9:33 Atbildēt
PPutniņš
Varēja padomāt, ka pēc murgainā Ķīļa un miegainā Šadurska IZM nekas sliktāks nevar notikt, bet varēja gan. Tagad abi iepriekšējie ministri izskatās balti un pūkaini , salīdzinot ar šīzu, kas iedomājusies sevi par mesiju un realizē kaut kāds personīgas slēptas atriebības.
27.septembris 2019, 9:33 Atbildēt
ppar izglītību
Šuplinskai nav ne vainas. Ja neskaita viņas "idee fix" par to, ka esot tāda "latgaliešu valoda", citādi sakarīga sieviete, un, kad saņemas, runā labā latviešu valodā:)) Nu nekas jauniem komunistiem - latviešvalodīgiem nesanāks ("progresīviem"), nenoēdīs viņi šito ministri. Par to "otro valodu" - katram cilvēkam ir tiesības uz dīvainībām, būsim iecietīgi, gan jau viņa no saviem dialektu maldiem atteiksies, starptautiskā zinātniskā spiediena rezultātā.
27.septembris 2019, 9:55 Atbildēt
AAKrusa
Interesants viedoklis tādai Ilzei par bērnu pieskatīšanu b/d. Fantastiski apsurds spriedums šai jomā, kas liecina par pilnīgu neizpratni, kas notiek bērnudārzā, tāpat kā ministres kundzei Šuplinskai.
27.septembris 2019, 9:36 Atbildēt
aabrā
Diemžēl to nav ar mieru darīt pašas jauno komunistu (JKP) partija Viena pļeckas aiz otras un epārtraukta jaunu katastrofu radišana Fermas brigadiere , nu bet ne jau valsts vai pašvaldību darbā
27.septembris 2019, 10:50 Atbildēt
OOtto
Progresīvie var lemt par citu atbilstību - par kādu bez komentāriem
27.septembris 2019, 11:04 Atbildēt
AAndris
Katrs skolotājs ir arī piskatitajs līdz 12 klasei atmostieties, brivdomataji.
27.septembris 2019, 11:09 Atbildēt
EEdgars
Kamēr būs audzinātājas kuras par 500€ mēnesī ņemas ar bērniem, tikmēr varēs tā runāt. Kad vērs ciet dārziņus dēļ darbinieku trūkuma tad dziedās citu dziesmu.
27.septembris 2019, 12:13 Atbildēt
eehhh
nu ko nu Šuplinska, problēma jau "augstāk", ministre jau tikai izpilda rīkojumu rīkojumus
27.septembris 2019, 12:35 Atbildēt
bbize
šīs partijas paziņojumā ir pieļauti vairāki faktu būtiski sagrozījumi. Partija mēģina celt savus reitingus..labiņie :)
27.septembris 2019, 12:50 Atbildēt
VViedoklis
Viņa darbojas apstākļos , kuri ir radīti iepriekšējos laika periodos un rīkojas atbilstoši iespējām , ko atļauj nabadzīgais valsts budžets . Ja valsts pelnītu naudu ar valsts uzņēmumiem , tad šādu strīdu vispār nebūtu . Nāks citas partijas ministrs un viss turpināsies līdzīgi , jo neko nemainot ekonomikas nostādnēs , iekļaujot arī Valsti , kā peļņas uzņēmumu subjektu , viss turpināsies , kā līdz šim . Paskatās atpakaļ mediju ziņās un redzēsim , ka visi ministri ir kritizēti un beigās nomainīti , bet rezultāts tas pats .
27.septembris 2019, 12:57 Atbildēt
zzina
Kā? Kariņš teica, ka vislielākais budžets no visiem, kas bijuši. Kāpēc nabadzīgs? Partijām, piemēram, 5 mlj. atrada, ko iedot. Sev ar piemaksām un algām neskopojas. Budžets nav nabadzīgs.
27.septembris 2019, 20:29 Atbildēt
FFinks
Tak neaiztieciet komjauniešu bijušo priekšnieci. Viņai dikti gribās putru maisīt. Jo zemāka kompetence, jo lielāka griba...
27.septembris 2019, 13:42 Atbildēt
jjumis
Pa lielam Ministrei taisnība.Ir audzinātājas kuras māca bērnus (burtiņus,cipariņus u.tt.) un audzinātājas kuras tikai pieskata bērnus mazākās grupiņas (pārģērbj ,apģērbj,nomaina pamperus un viss ar auklītes palīdzību un līdzdalību),bet algu abas audzinātājas saņem vienādas,pie tam atvaļinājumi katrai divi mēneši un tieši vasarā.Tā ka nav ko cepties.
27.septembris 2019, 13:48 Atbildēt
PPuika
A tu jumi iemāci 25 bērniem apģērbties, vai varbūt saģērb pats 25 uzreiz. Un tas ka audzītes maina pamperus tikai norāda ka pieskatītājas auklītes netiek ar to galā.
28.septembris 2019, 8:19 Atbildēt
TTulaikam nesaproti
Es varu gerbt to bērnu ka robots, bet varu komunicet ar vinu un tā jau arī ir tā mācīšana. Vai tad man 2gadīgam būtu jāmāca raķešu dzinēja uzbūve un tikai tas ir prestiži, bet palīdzēt saģērbties nosaucot piem. Ko mēs velkam, kā to darām uzmundrinot, uzslavējot , tas nav prestiži?Bernudarza skolotajs bernu ietekme var but vel vairak kavecaki,jo paskatieyies cik stundas mes esam kopā periodā, kad bērns veidojas.
28.septembris 2019, 10:53 Atbildēt
LLīvmane
Šuplinska kārtējo reizi pierāda, ka no izglītības sistēmas neko nesaprot. Tagad metusies virsū visvairāk cietušajiem - pirmsskolas pedagogiem..
27.septembris 2019, 13:56 Atbildēt
ppatriots
Kas tur ko vērtēt? Ar kāju pa dirsu un veco komjaunieti no valdības ārā! Mani cilvēcīgi vienmēr ir pārsteiguši šie bijušie komjaunieši, kas pārmetuši kažoku uz otru pusi, kā leišu Gribauskaite, mūsu Pabriks un Šuplinska,bet tāda ir liekuļu daba!
27.septembris 2019, 14:01 Atbildēt
LLatviešu burti
Ir nu gan fokusi - "prasa izvērtēt !
Pēc kādiem kritērijiem tad vērtēsim - atbilst vai neatbilst ? Vai pēc izglītības? Neviens ministrs nav beidzis "ministru skolu". Demokrātiskā iekārtā visi ministri ir politiskas figūras. Vērtēs pēc idejām?! Daudzi ministri ir mētājuši absurdas idejas! Varbūt jāizvērtē arī Pūces atbilstība ministra amatam? Daudzas pašvaldības pārmet Pūcem nekompetenci pašvaldību lietās. Ko? Pūce nav beidzis "Pašvaldību pārzināšanas skolu"? Kur tāda atrodas? Kā vērtēsim Pūci?
27.septembris 2019, 14:18 Atbildēt