Komentāri / Levits: Jāpanāk, ka no valsts budžeta partijām piešķir lielāku finansējumu
 

149 komentāri

LLiela kārtējā vilšanās Latvijā
Knapi degunu apsildījis un jau sāk naudu kāst ,bet tautai nekā un pensionāriem arī jāsistās ar nabadzību!Un partijas ir kā cauri maisi nekad viņiem nepietiks un nestrādās arī labāk ja būs lielāka nauda ,tas kas strādā ,strādās arī ar mazāku naudu !
29.augusts 2019, 17:59 Atbildēt
nnomalietis
Pārāk daudziem vajag, tā ka visiem nepietiks. Laikam tomēr ir citas prioritātes
30.augusts 2019, 9:24 Atbildēt
EEzis
Nu vot tieši tāds prezidents bija vajadzīgs!!!!! ;)
31.augusts 2019, 15:13 Atbildēt
RRaimonds
Pareizi ,žīdel,vajag samazināt algas skolotājiem,medicīnas darbiniekiem,pensijas,ceļu un ielu remontiem paredzētos līdzekļus..... un būs nauda,ko palielināt partiju finansējumu.Beidzot mums ir gudrs ,,prezidents''!
31.augusts 2019, 16:40 Atbildēt
eeks peks feks
Piešķirot lielāku finansējumu partijām, notiks lielāka straumēšanās. Pie tāda finansiālā stāvokļa republikā, kur valsts parādi jau sniedzas debesīs? Kā parasti vožaki atradīs iemeslu, kā pašiem nopelnīt piešķirto naudu: te partijas ēku restaurēt, kur špakteli rokās ņem viņu bērni vai paši, te ko citu jaunāku izgudros, lai iebāztu savā makā šo naudu. Bet "nevajadzīgākie" gulsies virsū " nepartejiskajiem", nekas te neizlīdzināsies. Tauta maksās tik visur vairāk: dūmu detektori jāpērk, skursteņi nu ne par velti jāiztīra, utt.. Viss, lai nospiestu tautu pie zemes. Levita kungs tik uzmetīs desu uz svariem. Nu kas tad tur, pāris 50 gramu vairāk vai mazāk. Un pārējiem pateiks PSE NOST, kā suņiem. Tiem atstās darīšanas ar VID.
1.septembris 2019, 8:42 Atbildēt
KKas maksās
Uz 99,9% bezpartejisko rēķina?!
1.septembris 2019, 9:31 Atbildēt
PPadoms zelta vērts
Jāpanāk lai no valsts budžeta ---mūsu samaksāto nodokļu naudu mazāk izlaupītu ,bet paaugstinātu algas un pensijas .nevis rijīgajām un caurajām partijām vēl maksātu lieku naudu tik daudz liekēžiem,lai strādā cītīgi tad nauda nāks klāt nevis ņemt no nodokļu maksātāju naudu!
1.septembris 2019, 20:34 Atbildēt
MMārīte
Labdien,partijām sevi ir jāuztur ar biedru naudām,nevis man viņi ir jāuztur.Pietiek jau ka algu viņiem maksājam no kopējā katla.
2.septembris 2019, 20:48 Atbildēt