Komentāri / NRA PĒTA: kā politiķi sapratuši Levita piesaukto "mēslu izmēšanu"
 

53 komentāri

PPirktspēja
:) Bet, reāli būs meslu izmešana.
12.jūlijs, 6:11 Atbildēt
bbobs
Latvija prezidenta vara ir atkariga no partijam!tas nelaus darit to kas tanm nebus pa pratam!ta ka nekas nemainisies!prezidentam praktiski nav teiksanas!tas ir dekoracija!pie tam nevienam nevajadziga,lidz tam bus ista velesanas!
12.jūlijs, 7:23 Atbildēt
JJansons
Prezidenta iespējas ir ierobežotas. Zatlers atlaida saeimu. Tie paši vēži pārkārtojās un ielīda atpakaļ. Mums nav īstas partijas ir projekti, ir interešu grupas, kas pārstāv savtīgas šauru grupu intereses. Mums ir neatšķetināms kamols, kas sastāv no varas, spēka struktūrām un noziedzīgiem grupējumiem. Cerība mirst pēdējā. Nav Antiņa ir tikai pelēks stikla kalns.
12.jūlijs, 7:33 Atbildēt
TTak beidz bazarēt pa tukšo
Pastāsti ,kā pie varas var nebūt tie ,kas to vēlas???
Kā tas ir iespejams ?
Tas nav iespējams NEKUR UZ ŠĪS PASAULES .
Un pie varas vēlas but tikai tie ,kas no tā kaut ko grib.
12.jūlijs, 10:38 Atbildēt
ppeksis
Viens saka pie visa vainīgi oligarhi,otrs saka ,ka krievi un to mantojums, vai tiešām visi ir akli? Vainīga ir pašu latviešu kā kalpu tautas īpašība, līst dirsā jebkuram ārzemniekam un nedomāt par pašu tautu , sevišķi šeit izceļas sorosīti un nacionālo plānprātiņu partija!
12.jūlijs, 7:43 Atbildēt
ZZolotoi ti čelovek
O narode dumaješ
ddddddddd
12.jūlijs, 10:39 Atbildēt
JJurcis
Piekrītu.
12.jūlijs, 13:38 Atbildēt
AAleks
JA!
12.jūlijs, 15:10 Atbildēt
jjana
Kā visi satraukti un analizē ne par labu prezidenta izteikumiem. Vēl neviens prezidents nav atļāvies iedzīvotājiem paust tādu atklātu redzējumu. Kučinskis un Straujuma neapmierināti ar Kariņa lēmumu ņemt mēnesi Saeimai atvalinājumu..Kariņam nav ieplānota valsts izzagšana, tāpēc var atļauties atpūsties. Pagājušie valdnieki aiz niknuma lien no ādas ārā par viņiem nepatīkamām pārmaiņām. Lai izdodas prezidentam Levita kungam izmēst ar slotu smako'jošo bijušo valdību dīķi. Nav lielu saniegumu arī EP, ka Dombrovskis nav ticis augšgalā, laikam kāds atcerējās ko bija sastrādājis Latvijā.
12.jūlijs, 7:48 Atbildēt
hhe he
Tikai Minhauzens spēja pats sevi izvilkt aiz matiem no purva ...
12.jūlijs, 7:53 Atbildēt
IInta
Zhetons!
:)))
12.jūlijs, 11:01 Atbildēt
ššaubas
Vienotības oligarhija iecēla Levitu amatā un tagad viņš šos mēslus izmēzīs? Neticami gan.
12.jūlijs, 7:57 Atbildēt
MMr. Pirdiens
Kāpēc Vienotība? NA pirmā un jau sen cīnījās tieši par Levitu. Kur tev ir problēma? Prezidents amatā vēl ir tikai nedēļu, bet tev jau viss ir zināms, kā viņš darbosies šajā amatā. Laikam esi gaišreģis. Apsveicu!
12.jūlijs, 10:55 Atbildēt
MMjā
Vistuvāks man liekas F.Rajevska redzējums,JO,lai tiktu līdz A.Klementjeva labklājībai ir jāsāk ar ekonomiskiem procesiem,bet prezidenta kancelejā VĒL nav padomnieka ekonomikas jautājumos ( no 11 izredzētajiem padomniekiem),tātad - populisms,,bet mantru '.... ka viņa prezidentūra valstij un tās iedzīvotājiem nesīs patīkamas pārmaiņas,' tiražē mēdiji ,kurus diriģē padomniece darbā ar sabiedrību A.Rozenberga.
12.jūlijs, 8:37 Atbildēt
NNja
pirmkārt jau tie ir putina korupētie pieklīdēji no saskaņas un lemberga grupējums
12.jūlijs, 8:39 Atbildēt
ccieti
mīļie un naivie, tas nenozīmē absolūti neko. Kārtējā māņu kustība un ludziņa uz publiku.... priecājieties tauta, es nāku...
12.jūlijs, 8:40 Atbildēt
MMr. Pirdiens
Necietīšu vis. Kāpēc man būtu jācieš? Mūžīgi gaudulīgiem, pašiem ar sevi neapmierinātiem latviešiem nekad nekas nav labi, viss ir tikai slikti. Ņuņņas.
12.jūlijs, 10:59 Atbildēt
ČČiks un viss
Prezidents domāja par tautu. Tautu izdzenās pa pasaules valstīm.Latvija būs tukša lai nevairojas jauna latviešu valsts. Ne mēzīs ne būs kaut ko jāmuld ir stājoties amatā.
12.jūlijs, 8:48 Atbildēt
ttas jums nav nekāds čiki briki
Var gadīties, ka šī runa būs labākais, ko Levita prezidentēšana spēs sniegt ...
12.jūlijs, 9:24 Atbildēt
IInta
Paldies par smieklu shalti!
:)))
12.jūlijs, 11:03 Atbildēt
DDr.xy
Likumu nepildisana no atbildigajam institucijam un atseviskam personam ir jadefine ka Valsts nodeviba.Pie ta pieder ari finansiala darbiba,ja ta apdraud Valsts ieksejo vai arejo drosibu.Ilgadigs cietumsods ar mantas konfiskaciju.Tas attiecas ari par Starptautisko likumu ignoresanu par okupacijas seku likvidesanu,ieskaitot kompensacijas piedzisanu par nodaritajiem zaudejumiem.
12.jūlijs, 9:25 Atbildēt
DDe Hujs
Bet, ja likumi izstrādāti tieši zagļu un korumpantu interesēs un absolūti ne tautas interesēs? Arī starptautiskie sorosītu izstrādātie liberālie normatīvie akti ir krietni revidējami.
12.jūlijs, 11:04 Atbildēt
ssaprotams
skaidrs, ka tie ir nabadzīgie valsts iedzīvotāji! Neķersies jau savējiem klāt. Inaugurācijas balle jau bija redzams. Tie bija tie labi un vajadzīgie, mēs, vienkāršie iedzīvotāji, tie mēsli, kas savairojušies un jāizmēž.
12.jūlijs, 9:25 Atbildēt
vvaigā
ar vecmeitu & vecpuišu ballītes feisiem var iepazīties tvnet portālā.
12.jūlijs, 16:07 Atbildēt
ee nāve
izmēšana līdz zelta miljardam
12.jūlijs, 10:05 Atbildēt
AAsus
Латвия - лимитроф, управляемая из вне территория. В которой дармоедов-чиновников в ВОСЕМЬ раз больше, чем в Эстонии!
12.jūlijs, 10:17 Atbildēt
SSrjoš bedovo
A žopu sam viteretj možes ?
12.jūlijs, 10:43 Atbildēt
SSMAIDS PA VISU ĢĪMI
Smidina tas aunu pūlis - visi gatavi kādu izmēzt ,visi zin ,ka vainigi ir visi citi.
Pašu devums sabiedribai pilnīga nulle.
neko vairāk par anonimu pļūtīšanu internetā paši sabiedribai piedāvat nevar
12.jūlijs, 10:42 Atbildēt
EESMAIJA
Nu tad redziet, kādi patlaban sēž Saeimas goda krēslos? Vienkārši gribas pasmaidīt par muļķību vai ļaunprātīgu melu turpināšanu, ka vainīgi 3 oligarhi... 3 cilvēki izlaupīja Latviju... un kur tad bija pārējie? Šie trīs neviens nebija pie privatizācijas stūres, kas bija ne tikai Latvijas izlaupīšanas sākums, bet Latvijas iznīcināšanas sākums. Kad kādam no šiem tukšmuldētājiem prasa konkrētus pierādījumus, tā viņi pazūd krūmos. Prezidentam tīrīšanu vajadzētu sākt tieši ar šiem tukšmuldētājiem, kas ar savu pozu aizēno īstos vainīgos un ar tagadējo Kariņu, kas atklāti piesmējis visus ar nodokļu nemaksāšanas shēmām, Lai cik tās likumīgas vai nelikumīgas, bet valstsvīra cienīga šī rīcība nav. Un,kā dzird, tad šādas nodokļu shēmas valdošajiem ne vienam vien ir lielā cieņā. Un šī tukšmuldēšana, kas raksturīga šai valdībai... vai te nevajadzētu slotu ar tādu gruntīgu kātu, lai vēcē ar abiem galiem.
12.jūlijs, 10:57 Atbildēt
TTUKŠMULDĒTĀJS esi tieši tu
Pa$am tā neliekas ,vai ne ?
12.jūlijs, 11:15 Atbildēt
zzane
vai izmezisiet latviju no visa si, sakot ar visiem maksatnespejas administratoriem un parejo, un atdosiet upuriem visu izkrapto, vai izmezis jus. Kas tad si bananistana ir, pasaules centrs? Itka kads uzsaks kodolkaru vinas del
12.jūlijs, 11:57 Atbildēt
IInta
Ciniski izsakoties, neko vinjam nevajag. Vien taapat kaa paareejiem LC korishiem labi apmaksaatu darbavietu par visiem tiem agraakjaiem "nopelniem", pasham aktiivi no K-21 un LC poziicijaam piedaloties tieshi taada valstiska kampeeju veidojuma ievirzee un pie iena ievirzot vieteejo "tasino teishu" arii tajaas sliedees, pa kaadaam nu taam mauc jau to pashus gadus 30... Buutu labaak apstaastiijis, cik iisti pasham to pilsoniibu un ka asastaav ar tie briivuurniekiem - kuraa iisti pats tur lozhaa piedalaas. Bez taas daliibas jau EU taados amatos neiesaka un pashi arii neliek.
12.jūlijs, 11:00 Atbildēt
LLudis
Vairums politiķu vajadzētu apzināties, ka Levits runāja tieši par viņiem. Paskatīsim, kā tad Levitam ar tiem darbiem veiksies.
12.jūlijs, 11:16 Atbildēt
BBet vajadzetu runat par tevi
Jo divi miljoni mazvertibas kompleksu paralizēti gaudotāji ievel tieši tādus politikus ,kādus ir pelnījuši
12.jūlijs, 11:25 Atbildēt