Komentāri / Levits: Trīs manas prioritātes – solidaritāte, piederība un moderna valsts
 

170 komentāri

aatbilde
Nupat noskatījos šā rīta debates. Šis tas tur pa nopietnam lika aizdomāties - piemēram - Latvijai aktīvi jāpiedalās visās NATO ģeopolitiskajās norisēs ... un ASV ir mūsu stratēģiskais partneris Nr. 1. Tad atcerējos Irākas sagraušanu. Viena Prezidente jau bija, kas, neņemot vērā ANO noraidošo nostāju, lika savai valstij piedalīties senas kultūras bagātas valsts iznīcināšanā... Vai mums tagad būs vēl viens Prezidents, kas jebkurā laikā būs gatavs šādu soli atkārtot... Otrs. Nē, viņš neiejauksies ne valdības, ne Saeimas darbā, arī tad ne, ja netiks pildīti priekšvēlēšanu solījumi un neievēroti priekšnoteikumi, kas cilvēkiem garantē cilvēku cienīgu dzīvi...Tā atbildēja Levits (ne burtiski, bet doma bija tāda), uz jautājumu, ko viņam uzdeva otrs deputāta kandidāts. Te jau atklājās pavisam cita šķautne, kas man bija nepatīkama.
28.maijs 2019, 21:40 Atbildēt
AAuseklis
Kā ES tiesnesis esmu ticies ar Angelu Merkeli un citiem ES dalībvalstu vadītājiem, pārrunājot Eiropas tiesībpolitiskās nākotnes risinājumus. Gadījumā, ja es tiktu ievēlēts par Valsts prezidentu, domāju veicināt plašu Eiropas valstu vadītāju dialogu par neatliekamajiem lēmumiem, kas drīzumā jāpieņem, lai sabiedrības straujo politisko un tehnoloģisko pārveides procesu ievadītu pozitīvā gultnē, kas nāktu par labu visiem.

- Kā šīs tehnoloģiskās pārvērtības ietekmē attiecības starp cilvēku un varu? Vai sabiedrība te spēj ko apzināti ietekmēt savā labā?

- Mēs pastāvam transformācijas periodā uz jaunu laikmetu, kurā dominēs informācijas tehnoloģijas. Šeit neder naiva eiforija, te nepieciešama kritiska un inovatīva līdzdomāšana. Nevar visu varu atstāt ar demokrātiskām valstīm nesaistītiem globāliem spēlētājiem.

Piemēram, man rūp pareizais līdzsvars starp tehnoloģiskajām iespējām un cilvēka brīvību. Cilvēka totāla novērošana ar tehnoloģiju palīdzību, informācijas uzkrāšana un personības profilēšana rada iespēju manipulēt ar cilvēku, apdraud viņa brīvo izvēli. Taču tas ir demokrātijas funkcionēšanas pamatnosacījums.

... tātad, tagad latviešu tautas ievēlētais saeims rīt ievēlēs prezidentu, kam rūp...lai tiktu radīta iespē manipulēt ar Latvijas tautu un latviešiem un... lai apdaraudētu tās brīvo izvēli...

DIEVS, sargā un svētī latviešu tautu, lūdzam to savā un savu senču vārdā . Paklausi mūsu lūgšanām!!!
29.maijs 2019, 0:03 Atbildēt
NNekur neder
Pārāk izplūdušas prioritātes!
29.maijs 2019, 1:20 Atbildēt
PPēteris
Par Valsts prezidentu Didzi Šmitu!
29.maijs 2019, 1:22 Atbildēt
ccilveks trijicetrinieki
Levits ir ne cepts, ne vārīts, respektīvi: nekāds, jo arī pats ir baidījies nosaukt, kam vairāk simpatizē, jo acīmredzot vēlme tikt pie varas, tapt par Latvijas prezidentu par katru cenu ir pāri visam. Mums jau te viena “konservatīvo” varza JKP ir, kas savos saietos aicina ultra liberāļus sludināt, savukārt Levits ir liberālā LC vecbiedrs un auklējums, tāpēc - nekā konservatīva vai mēreni konservatīva viņā nevar manīt.

Divkosis, liekulis un līdējs, tas gan, darīs visu, lai apjātu muļķīšus Latvijā. Tie, kas šo bīda, noteikti nav konservatīvi tradicionālajā izpratnē, tur klāt ir tādi spēki, kas Latviju kā nacionālu valsti, kā valsti, kas dzīvo labklājībā un tur cieņā tradicionālās ģimenes vērtības - neredz un nevēlas redzēt.

Manuprāt, tur ir klāt gan kompartijas, gan čekas laiku smaciņa, gan globālistu lipīgās roķeles. Un pārējais, ko Levits te deklarē par Latviju, kā nacionālu valsti, ir tikai miglas pūšana tautas acīs, lai apmautu tautu neatgriezeniski un galīgi, lai panāktu to, ko neizdarīja PSRS laikos komunisti, lai iznīdētu Latviju kā valsti.

Jo Levits nav manīts ne komunicējam ar Latvijas tautu, ne arī stādām priekšā plānu, kas palīdzētu Latvijas valsti padarīt par labklājības zemi, kura ir reāli neatkarīga un brīva, tāda, kāda tā ir pēc Satversmes, kuru Levits sacūkoja ar savu preambulu, un tāda, kāda tā tika proklamēta 1918. gada 18. novembrī.

Un kādi Levitam nopelni Latvijas labā,? Piezīšanās pie siles, lai LC rindās veiktu prihvatizāciju, pēc tam aizlaišanās prom, lai veģetētu kā ES Tiesas tiesnesis, kurš patiesībā nav spējīgs saturīgi salikt vārdus kopā. Sacūkota Latvijas Satversme ar preambulu?! Milzīga arogance, grāmatas izdošana zīmīgā laikā, lai slavinātu sevi?! Lai uzmestos par “nācijas tēvu”?!

Patiesībā pilnīga atrautība no Latvijas tautas?! Nekāda izpratne par cilvēku rūpēm Latvijā?! Ko šis tādu ir paveicis, lai Latvijas tauta dzīvotu labklājības valstī, lai cilvēkiem Latvijā neliegtu cilvēktiesības?! Lai būtu taisnīgas algas, lai vara kalpotu tiem, kas viņus algo?! Lai pensionāri nedzīvotu nabadzībā, lai invalīdi nebūtu zemākās kastas cilvēki. Vai Levits par to ir runājis, vai šis ir ticies ar cilvēkiem Latvijā un ar tiem, kuru reģionos slēdz skolas?! Nav.

Levita runa nav dzīva, tā ir sintētiska, tā acīmredzami balstīta nevis uz dzīves pieredzi, nevis uz Latvijas realitāti, bet gan uz polittehnologu priekšā liktām tēzēm, kuras izstrādātas populistisku mērķu labā. Lai sagrābtu - varu.

Kad Levits LTV1 studijā beidzot (jo laikam kāds bija norādījis, ka tas ir aktuāli) sāka runāt par nabadzību Latvijā, kā arī par to, ka vajag rūpēties par smagi slimajiem un invalīdiem, tas no LC vecbiedra mutes, kurš kopā ar ministru Riteni savulaik bendēja Latvijas vismazāk aizsargātos cilvēkus, izklausījās gluži vai kā ciniska ņirgāšanās, pat kā zaimi.
29.maijs 2019, 3:30 Atbildēt
SSistemas ir no satana
Nu globaalistiemm galwenaiss iznicinaat nacionaalitaati, salikt klonus,pusreptiliijus waldiibaass.bet nu lateja jau labi sen jau paardota,to newiens ja arii butu,neglaabbtu
29.maijs 2019, 15:34 Atbildēt
PPlombe
Mo tulkojumā ir mākslīgs, samākslots. Tautai nepieciešama bo valsts, dabīga.
29.maijs 2019, 6:59 Atbildēt
AAsus
Ура, да зравствует еврей - президент Латвии.
29.maijs 2019, 11:07 Atbildēt
BBomzijaam nee
Pilnigii pohuj. Tgd tikai the ends pienaakss veel daud atraakk
29.maijs 2019, 15:31 Atbildēt
SSkaidrs
Tukši vārdi. Jā, tautas labklājība šo kungu vairs neinteresē, jo ticis labā maizē. Vai kāds par to šaubījās?!
30.maijs 2019, 8:11 Atbildēt
wwww
Solīt prot visi!
30.maijs 2019, 9:08 Atbildēt
uupurvietu pētnieks
kad no Centrs iecēla jauno pederastu Saimi no ASV vēstniecības atskanēja '' darbi runās skaļāk par vārdiem'' gaidām kas būs tagad.vai Indijas, Pakistānas lordi koferus sakravājuši,Koknesē dzen budistu amfiteātris-upurvieta jau sagatavota?
30.maijs 2019, 12:33 Atbildēt
llapa
latvija prezidentu javel tautai . bet tagad atkal bus kapteinis nulle .
30.maijs 2019, 12:52 Atbildēt
PPupa
Es ļoti baidos ka latvijai nesanāk kā ukrainai ar tās ievēlēto ākstu !
31.maijs 2019, 3:47 Atbildēt
LLuku vecis
Baisa bija Levita tikšanās ar Kariņu.
Interesanta ir Kar=iņa tikšana pie varas,. Tas atgādina brandžas vadoņa vēlēšanas. 2 pirmajiem nebija tik liels kapitāls kā Kariņa kungam ( 6 miljoni par Skolas ielas māju) un bagātāko no brandžas nobalsoja par premjeru. Īsi un konkrēti.
Levits ap 2 sek. vilcinājās pasniegt roku premjeram.
Jautājums, kā Eiropas tiesas tiesnesis varēs sadzīvot ar MAXINATORU, kura stulbums izmaksāja valstij par Ventspils Grīnberga personas datiem , kur 5000 saņema Lembergs. Kā prezidents vērtīs grandiozo blēdību ar 6 miljoniem , apejot nodoklļus , kur viss miglā tīts! Levits spiests rokoties ar BRANDŽAS ŽUĻIKU!
31.maijs 2019, 15:51 Atbildēt
PParazīts no valsts iekšām
Viņi uzlabo mūsu dzīvi!!! Paldies . Klanos zemu - laizu kurpes!
1.jūnijs 2019, 15:11 Atbildēt
KKas valstij svarīgāks
Piederība pie modernas valsts-akustiska koncertzāle Daugavas vidū uz pāļiem vai Rīgas Ziemeļu transporta koridors?!
1.jūnijs 2019, 15:26 Atbildēt
ppar galveno
kabalistiem jau ir Krima,Ukraina,Krievija un daudz,daudz triljoni kā vēl trūkst?
1.jūnijs 2019, 23:07 Atbildēt
zzaļā ziepe
un Altajs
1.jūnijs 2019, 23:08 Atbildēt