Komentāri / Levits: Trīs manas prioritātes – solidaritāte, piederība un moderna valsts
 

170 komentāri

jjaa
Kārtējo reizi parādās, ka amatā tiek ielikts tas ko vajag. Nav stāsts par konkrēto cilvēku, bet par principu, tikai, kaut kā nešķiet ka ar Levitu būs paveicies - pārāk nu viņš raujas pie varas, un, kā zināms, tie kuri raujas pie varas, reti ir labi valstsvīri.
28.maijs 2019, 14:23 Atbildēt
vvarde
Vai Tu te runā par mūsu okupantu Ušakovu kurš raujas Krievijas labā ?
28.maijs 2019, 17:26 Atbildēt
ppatiešām
Ja nu kāds pārāk raujas pie varas,tad tas ir Ušakovs un Ameriks nevis Levits.Levitam tāpat ir labi.Viņu virza un viņš piekrīt.Nekādas raušanās pie varas nav manītas.
28.maijs 2019, 17:37 Atbildēt
bbet atbildes nav
Solidaritāte ar ko? Piederība kam? Moderna valsts?... ar helovīniem,praidiem,viendzimuma laulībām,gejiem-mācītājiem.akustisko koncertzāli Daugavas vidū uz pāļiem,modernās mākslas muzeju Daugavas krastā,ar veikaliem restorāniem un brīnišķīgu skatu uz Daugavu? Bet,tajā pat laikā,ar neizbraucamiem lauku ceļiem,likvidētām skolām,veikaliem,pasta nodaļām un autobusu maršrutiem?
28.maijs 2019, 14:25 Atbildēt
EESMAIJA
Zinot, cik augstu intervētājs vērtē nākamo Prezidentu, domāju, ka jautājumi tiks pasniegti ar jau ieslēptām atbildēm kā uz paplātes. Bet nē - viss bija lieliski, atklāti un godīgi. Īsti Viktora Avotiņa garā.
Par atbildēm -Viss bija labi, kad tika runāts par Latvijas vietu Eiropā un pasaulē, par kopējām lietām, kas jārisina un kādu lomu kā Latvijas Prezidents viņš tajā saskata sev. To visu viņš arī darīs, par to nav ne mazāko šaubu. Patiesībā tas jau arī ir Prezidenta īstais darbs, tādēļ es mīkstināju to, kas skanēja ne tik īsti, kad runa gāja par iekšējām lietām. Levita kungs ir izcili gudrs cilvēks. Negribas ticēt, ka viņš nesaprot un neredz īsto patiesību. Drīzāk viņam esošā situācija liek runāt, piemēram - ka valdība strādā sekmīgi, orientējas uz sabiedrības kopējo labumu... šos vārdus man gribētos apšaubīt kā īsti patiesībai neatbilstošus, tāpat kā viņa teikto par iespēju vienlīdzību...bet par neiespējamiem referendumiem, kur tautai tiktu dotas vienlīdzīgas iespējas ar varu viņai svarīgu jautājumu izlemšanā - par to ne vārda... iespēju nevienlīdzība, tāda kā tā ir tagad nebūs ārstējama, ja mums aicinās dot vairāk, lai saņemtu vairāk. Te gribās piebilst - vai vairāk vēl var dot par turpat pusi no nopelnītā...Problēma pastāv pavisam ne tur. Jā, un vēl šis tas, kas tika noklusēts vai, kam tika pārlēkts pāri ar pārdomātām frāzēm. Es pieņemu, ka viņš īsto Latviju vēl nav izzinājis, tādēļ apsveicama lieta, ka ir griba to darīt. Manī tas vieš cerību.
Te nav tā vieta, lai katru vārdu analizētu. Kopsavilkumā gribās teikt - neapšaubāmi Latvija varēs lepoties, jo pasaules acīs viņš kā Prezidents lieliski pārstāvēs mūsu valsti. Lai Dievs dod viņam spēku nebūt galma, bet tautas Prezidentam. Tam mums viņa spožais prāts ir vajadzīgs visvairāk.
28.maijs 2019, 14:56 Atbildēt
oolegs golovciks
Lai Jahve dod vinjam speeku !
28.maijs 2019, 15:45 Atbildēt
kkauns
mja, pūlis gudros neieredz un skauž
28.maijs 2019, 15:36 Atbildēt
KKristīna
pūlim par laimi ir ar ko salīdzināt.
Ar labklājību un valsti kuru veidoja Ulmanis un mūsu senči,bet pašlaik kopš '"Latvijas ceļš "' ceļ Latvijas tautas "'labklājību'',Ulmaņlaikos celtās mājas ,viensētas ir pamestas,neapdzīvotas .
Labklājībā dzīvo Jūrmalas savrupmajās iemitinājušies ārzemnieki kuriem valdība izpārdod pavalstniecību .kamēr latviesiem japamet dzimtene.
Turpretim Lietuvas Palangā dzīvo lietuvieši koka namiņos,attīstīdami ttūrismu ar kambaru nomu un zivju kūpinajumiem.
Lietuvieši ir saimnieki savā zemē,mums ir stipri ko mācīties un ņemt piemēru!
29.maijs 2019, 17:48 Atbildēt
oolegs golovciks
,,Neatkariigaa,, jau saakusi iet sorosa TVNET peedaas ? Mani ,,droshiibas koda,,triis cipari bija pilniigi pareizi ! Es lietoju vaardu ,,zhiids,, jo taapat to lieto sorosiitu miilulis Franks Gordons...
28.maijs 2019, 15:42 Atbildēt
sskats no malas
Dažas atbildes ir konkrētas un pozitīvas. Citas atbildes ir vispārīgas un divdomīgas. Un ir viena atbilde, kas ir ačgārna. Runājot par imigrāciju un populistiem, viņš min, ka ES ir stiprinājusi savas robežas, kā dēļ sarukusi imigrācija, bet populisti nepiedāvā derīgus risinājumus. Īstenība gan ir cita. Imigrāciju no Turcijas uz Grieķiju ir apturējusi Merkeles vienošanās ar Turciju, saņemdama 6 miljardus, tagad Turcija nelaiž imigrantus uz Eiropu. Imigrāciju no Āfrikas uz Itāliju ir apturējis "populists" Salvīni. Kamēr Spānijā pie varas bija labējie, imigrācija bija maza, bet pie varas nonākot sociālistiem-eiropeistiem, imigrācija strauji pieaugusi. Varbūt populisti nepiedāvā labus risinājumus ekonomikā, bet imigrāciju viņi gan spēj apturēt, un ja viņiem būtu iespēja grozīt ES regulas, tad ne tikai imigrācija tiktu izbeigta, bet arī esošie nelegālie imigranti tiktu repatriēti uz savām valstīm.
28.maijs 2019, 15:45 Atbildēt
sskats no malas
Itālijā pirms "populistu" nākšanas pie varas sociālisti bija ielaiduši 700 tūkstošus nelegālo imigrantu no Āfrikas. Tikai 7% no šiem imigrantiem ir ieguvuši bēgļa statusu. Tātad pat paši sociālisti bija atzinuši, ka 93% nebija tiesību uz bēgļa statusu. Taču izraidīt šos nelegālos imigrantus neļauj gan dažādas ES regulas, gan ES nevēlēšanās viņus izraidīt. ES finansiāli palīdz daudzām Āfrikas valstīm, bet šīs valstis negrib ņemt savus pilsoņus atpakaļ. Vai nav komiski? Ja ES apturētu šo palīdzību, šīs valstis ātri mainītu savu attieksmi un ņemtu savus pilsoņus atpakaļ. Lībijai Kadafi režīma laikā bija veiksmīga robežsardze, kas nelaida nekādus imigrantus. Kas liedz Eiropas Savienībai palīdzēt demokrātiskajai Lībijai atjaunot efektīvu robežsardzi?
28.maijs 2019, 16:00 Atbildēt
KKristīna
āfrikāņiem atklāja identisku DNS ar ēbrejiem,viens etnoss.
Izraēla piedāvāja viņiem pilsonību bet pārcentās,nespēja akumulēt migrantu plūdumu,aiztaisija robežu,tapēc tagad viņi birst Eiropā pa visam spraugām,jo sagaršoja Izraēlas solītās privilēģijas izredzētajā zemē.
Nu nekas mēs Āfrikai palīdzēsim sekmējot palmu tauku importu.
Ukrainai ar viņu saldumu eksportu ,daņiem ar cukura eksportu ,kamēr pasi paliksim ar tukšiem laukiem,kuros varēs iebraukt ēbreji ,jo Palestīnas uzbrukumi neļauj dzīvot komfortā.
29.maijs 2019, 17:55 Atbildēt
jjautājums
"Te runa ir ne tikai par ienākumu nevienlīdzību, bet pirmām kārtām par iespēju nevienlīdzību. Piemērām, veselības aprūpes, izglītības, sociālo pakalpojumu". Un kā var nodrošināt lauku iedzīvotājiem vienlīdzīgu iespēju iegūt veselības aprūpes, izglītības un sociālo pakalpojumu kā Rīgā?
28.maijs 2019, 15:50 Atbildēt
KKomentārs
Standarta populists.
28.maijs 2019, 16:03 Atbildēt
aanna
Klau a ,ko tu vispār saproti no Latvijas valsts!!!!!
28.maijs 2019, 16:09 Atbildēt
BBastards Jaunlatvuvietis
kalnietes pastalnieki,kāpēc pie brāļiem Lietuvlandijā un Estilandijā kā pie normāliem,saprātīgiem homo sapiens,bet latvaniem,ta varturi vājoni,canadiens,jankisi,izredzēto un pšeku izcelsmes.LATVIS tik aprobežots un nozombēts sorosistu demogoģijai un populismam.KAS VAINAS JANSONA KUNGAM,TIKAI PAR JANSONA KUNGU!
28.maijs 2019, 16:15 Atbildēt
DDoma
Būtu nu labāk atsaucis savu kandidatūru... Bla, bla, bla....
28.maijs 2019, 16:16 Atbildēt
JJautājums
Par labu kam????? Kura tad, jūsprāt, ir tā labā kandidatūra ?????
28.maijs 2019, 17:35 Atbildēt
IInta
Kaa atrod Lavijas lepnumus un ko veel visu ne, atrastu arii kandidatuuru - taa ka a relax1
Bet pagaidaam ar shii pasha frukta puulinjiem "tautas kopeejam labumam" (tik, kuras?) vairs pat ij referendumu sariikot nevar...
:(
28.maijs 2019, 17:47 Atbildēt
IInta
Atgaadinaajumam - analogjija: istens paarstaavis "izredzeeto" stilaa; vispirms visu salaiist griistee, pie kaa pats piedaliijaas, lai peec tam naaktu kaa "Naacijas glabeejteevs" un gandriiz vai baltaa zirgaa arii - ar visaam taam "Inteligjences veestuliiteem" kaarteejo reizi... Pelnja arii garanteeta 2x - valsti graujot un peec tam valsti it kaa atkal celjot, lai tik kaadiem labaka ataa rebe sanaak...
:)))
:(
youtu.be/a8qQ_-77Ucw
28.maijs 2019, 16:36 Atbildēt
ppatiesība
Esošā situācija Levitam liek runāt, piemēram - ka valdība strādā sekmīgi, orientējas uz sabiedrības kopējo labumu... šos vārdus man gribētos apšaubīt kā īsti patiesībai neatbilstošus, tāpat kā viņa teikto par iespēju vienlīdzību...bet par neiespējamiem referendumiem, kur tautai tiktu dotas vienlīdzīgas iespējas ar varu viņai svarīgu jautājumu izlemšanā - par to ne vārda... iespēju nevienlīdzība, tāda kā tā ir tagad nebūs ārstējama, ja mums aicinās dot vairāk, lai saņemtu vairāk. Te gribās piebilst - vai vairāk vēl var dot par turpat pusi no nopelnītā...
28.maijs 2019, 17:09 Atbildēt
vvarde
Latvijā ir nepieceišamas vēl daudzas reformas. Jāievieš īsta progresīvā nodokļu sistēmā kā daudzās attīstītās zemēs (bez nodokļu pamāt pārtika, bez nodokļu bērnu apģērbi utt._ un zemus nodokļus zemiem atalgojumiem un lielus bagātniekiem. Tiesisku tiesas sistēmu nevis PSRS mantoto ar veco Kalnmeieri un Bičkoviču. Likvidēt pārmērīgo birokrātiju un kontrolēt bankas darijumus ar lieliem naudas apgrozijumiem. Un daudz ko citu !
28.maijs 2019, 17:38 Atbildēt
KKristīna
'' ja mums aicinās dot vairāk, lai saņemtu vairāk''-kamēr šo procedūru veic ir ļoti ērti pa vidam bez prasīšanas nemanīti piezagt kabatas.
Tadas procedūras ir japraktizē ,tad cilvēki naivi tic ka tiks pie kā labāka,bet paliek apzagti vēl pamatīgak.
Labi ka viņš atklāti pateica!
Nu piemēram,bitenieks atņem bitēm vērtīgo medu bet iebaro cukura sīrupu bez mikroelementiem,enerģijai,salds taču.
29.maijs 2019, 18:01 Atbildēt
IInta
28.maijs 2019, 17:43 Atbildēt
IInta
28.maijs 2019, 17:57 Atbildēt
IInta
No Wikipedia tik fragments:Political views
Levits has expressed traditionally conservative views on issues in Latvian politics. During his time as a European judge, he has been involved in and commented on current developments in Latvia, including the reception of refugees and the Istanbul Convention.[6] Levits has expressed skepticism about enacting major change to the financial system, calling Latvia one of the strongest economies in Europe.[14] Levits is not a member of any political party, and has expressed a wish to remain independent.[9][15]
28.maijs 2019, 18:01 Atbildēt
IInta
Papildinaajuma:
youtu.be/EPTbcRRgY4c
28.maijs 2019, 18:38 Atbildēt
IInta
Smiltēns: Vējoni ievēlēja, lai novērstu otro kārtu, kurā startētu Riekstiņš un Āboltiņa
Smiltēns: Vējoni ievēlēja, lai novērstu otro kārtu, kurā startētu Riekstiņš un ĀboltiņaLETA
Iepriekšējās prezidenta vēlēšanās politiķiem bijušas zināmas versijas, kuri cilvēki varētu nokļūt otrajā prezidenta vēlēšanu kārtā, ja tiktu izgāzts gan Raimonds Vējonis, gan Egils Levits – tie bijuši Māris Riekstiņš un Solvita Āboltiņa kā reālākā kandidāte, RīgaTV 24 raidījumā “Kārtības Rullis” atklāja LRA līderis Edvards Smiltēns.

“Visa spēle grozījās ap to, ka bija uzlikti Vējonis un Levits ar mērķi abus izgāzt un dabūt otro kārtu. Tādas ir aizkulises. Tāpēc tika ievēlēts Vējonis, jo pēdējā brīdī deputātu kopa, kas sastāvēja no dažādu partiju deputātiem, saprata, ka labāk, lai ir Vējonis, nekā tas, kas viņiem šķita, būs otrajā kārtā, un kas patiesībā bija domāts,” iepriekšējo prezidenta vēlē&scaro...
(no kas jauns) Kas te nez tagad buus pietaupiits 2. kartia? Jebshu ka ajau parasti - zhiidu met pa durviim aaraa, bet shamais raapjas pa logu atkal iekshaa....
28.maijs 2019, 20:54 Atbildēt
zzigurds
Melo pilnīga visā un vienmēr neticu nevienam vārdam. Tātad arī PRET.
28.maijs 2019, 20:54 Atbildēt
RRaimonds
Esmu visu pamatīgi apsvēris un tagad piekrītu, ka Levits būtu daudz labāks prezidenta kandidāts latviskai Latvijai nekā iepriekšējie 5.
28.maijs 2019, 21:23 Atbildēt