Komentāri / Bordāns rosina lemt par Ķezberes atbrīvošanu no NEPLP
 

16 komentāri

mministrs
nedara to par ko saņem algu, bet nodarbojas ar populismu. ķezbere un viņas amats nav ministra ietekmes zonā, bet viš vienalga dīdās kā driģenes saēdies. kas tas ir? vēlme izrādities vai personigu rēķinu kārtošana? ši sasaukuma politiķi ar to izceļas, ka gatavi runāt/cinities/ darīt visu ko kas nav viņiem jādara, bet tiešos darba pienākumus nedara nemaz
16.maijs, 17:44 Atbildēt
LLabi ka tu nekomentē darba laikā
Dace ,vismaz par to tevi var uzteikt .
16.maijs, 18:25 Atbildēt
DDoma ļoti pareiza
Vispār laiks tos treknos putnus padzenāt lai neaptaukojas
16.maijs, 17:45 Atbildēt
EEdvīns
Ķezbere tevi, tatār , iesūdzēs tiesā un tu zaudēsi, bet tu jau neatkāpsies un tiesas izdevumus no savas kabatas nemaksāsi !
16.maijs, 17:56 Atbildēt
TTālis
NEPLP rīcība un lēmumi nav saprotami jau ilgāku laiku, tie tiek pieņemti steigā ... laikam ļoti aizņemti?
16.maijs, 17:57 Atbildēt
JJautājums
Nesaprotu vienu: kāds sakars tieslietu ministram ar NEPLP un mediju problēmām????? Savas nozares lietas nerisina, bet skaļi taurē par problēmām, kuras pats nemaz realitātē nevēlas risināt un nespēj atrisināt
16.maijs, 17:59 Atbildēt
DDacīt atslābsti
No tā ,ka tu te komentārus rakstīsi nekas nemainisies.
16.maijs, 18:24 Atbildēt
ŠŠindere
Ķez--bere !
16.maijs, 17:59 Atbildēt
ZZinītis
Ja tiesiskums, tad tiesiskums. Ir laiks publicēt vēstuli, ko Bordāns, kā droši avoti apgalvo, esot sacerējis un iesniedzis uzticamākajiem ārvalstu diplomātiem. Tas droši vien ieviesīs skaidrību par Bordāna centieniem. Un tieši Ķezbere varētu izkārtot šās vēstules publiskošanu. Un ja šī vēstules saturs nav pieejams, tak jebkurš tak var iedomāties kāds tas ir. Un uzmest, un publicēt tās tuvu līdzību. Un kā pēdējā laikā tiek nepārtraukti piespēlēts = pateikt, ka ir aizdomas, ka oriģinālā vēstule ir ļoti līdzīga.
16.maijs, 19:05 Atbildēt
AAnarchists
Bordāns=liberastu un paiderastu sūkātājs
16.maijs, 20:33 Atbildēt
bbordāns
klaji melo
=============
ka pārkāpumus minētā konkursa norisē ir konstatējusi arī prokuratūra.
============
kā reiz pārbaudē konstatēja ka formāli izveletais kandidāts atbilda visām prasībām. ja melo jau šādā vispārzināmā faktā (pieļauju ka mērķauditorija neiedziļinās jautajumā tam speciāli lidz nesekojot) tad par pārejās vēstules saturu bair pat iedomāties melu daudzumu
16.maijs, 20:46 Atbildēt
NNils
NRA tiešām ir lielākā mafija savādāk nevar izskaidrot tik masīvu uzbrukumi JKP, katru dienu vairāki raksti pret korupcijas cīnītājiem, kamēr JKP sit pa Rīgas izsaimniekotājiem tikmēr ZZS rupors sit par JKP.
16.maijs, 21:07 Atbildēt
aatbilde
Baisi iedomāties, kas būtu Ja viņš būtu premjers. To, ka viņš nav normāls , norāda jau visa viņa iepriekšējā darbība. Abi ar Strīķi būtu jāpārbauda psihiatram... un Kariņš joprojām snauž?
16.maijs, 21:19 Atbildēt
GGregs
Es iebilstu
16.maijs, 22:10 Atbildēt
SSorosa izcilība
vai tad vēl visi nav salkti geji un lezbietes?
16.maijs, 23:20 Atbildēt
ppepe
Pareizi Krištopāns savā laikā teica, muļķu zeme, te neviens nenodarbojas ar saviem tiešajiem pienākumiem, Iekšlietu ministrs ir tiltu speciālists, Bordāns ir sabiedrisko mediju speciālists, Viņķele ir korupcijas speciāliste, visīstākais bardaks, kad valdībā sēž Vienotības sorosītu žurku un to klonu idiotu izlase!
17.maijs, 3:03 Atbildēt